Вхід в однокласники, головна сторінка соціальної мережі.

09.10.2015

Як здійснити вхід в соціальну мережу «Однокласники»?

www.odnoklassniki.ru/. За цією адресою і доступна величезна мережа, що зв’язує між собою велику кількість людей.

Вхід в однокласники — це проста процедура, як і у всіх інтернет-проектах тут можна спершу зареєструватися. Після цього вам будуть доступні всі функції, як полноценноу учаснику. Звичайно ж головна сторінка мережі — це тепер ваша сторінка, тому що немає як такої головною. У кожного користувача початок — це його сторінка, за його даними, аватаром та іншими особистими записами.

Якщо подивитися трохи на історію створення мережі, то вона є аналогом соц мережі Classmates.com. Так що, як бачимо, Однолассники теж не вигадка вітчизняних програмістів. Зате добре її втілення в Рунеті.

Вхід в соціальну мережу однокласники дає безліч можливостей щодо пошуку серед її учасників. За це багато вдячні. Адже мережа допомогла багатьом знайти друзів і знайомих, а так само підтримувати зв’язок з існуючими друзями. Проект був випущений у світ 4 березня 2006 року і створений російським розробником, якого звали Альберт Попков. Більше інформації про це можна знайти у Вікіпедії за адресою:

В однокласники можна увійти тільки через логін і пароль, так що ваші особисті дані під захистом. Однак не забувайте періодично змінювати свій пароль, що зловмисники не змогли зламати ваш аккаунт. На липень 2011 року в системі, за деякими даними, вже понад 100 000 000 користувачів. А відвідуваність на день більше 19 000 000.

Така потужна соціальна мережа допомагає створювати свою громаду друзів і знайомих, яких ви не хочете втратити, а так само знайти нових друзів.

будь Ласка, поділіться цією заміткою з друзями!

Короткий опис статті: вхід в однокласники Вхід в однокласники — головна сторінка соціальної мережі. вхід в однокласники, головна сторінка сервісу, вхід в однокласники через логін,вхід в однокласники головна сторінка,вхід в однокласники соціальна мережа,вхід в однокласники через логін,однокласники вхід в мережу

Джерело: Вхід в однокласники — головна сторінка соціальної мережі.

Також ви можете прочитати