Вхід в Каражан, Завдання, World of Warcraft

03.01.2016

Вхід у Каражан
Опис

Мене дуже схвилювали ці звістки, , однак пробратися в Каражан буде не так-то просто.

Бачиш, коли стало ясно, що мені доведеться тут затриматися, я розламав ключ на три фрагмента.

Кожен фрагмент я помістив в зачарований контейнер і помістив їх у місця, які на той момент були найбільш безпечними.

Коментар Sugarstar
Коментар Samberger

Відкрив контейнер,після чого побачив сторожа.Тільки він був не один,їх штук 20-30 виявилося в одному.Ходив в парі з кволому.Подужали з працею

Коментар Bastiandru

Друль 77 лвл.

Пройти соло напролом ведмедем напевно не можна — дуже багато мобів стоять купками і нападають всі разом. У всякому разі, це займе не менше години.

Пройшов кішкою в стелс без проблем за 2 хв до головного боса. Перед головним босом, а це здоровенний повітряний гігант, стоять три мобу. За головним босом скриня з фрагментом ключа, біля скрині охоронець. Проблема в тому, що охоронець і головний бос имунны до стелсу, тому просто підійти і відкрити скриню немає ніякої можливості. Тому тактика наступна:

Кішкою в стелс пройти весь данж за 2 хв, дійти до 3-х мобів перед босом, не сподіваючись на стелс перекинутися в ведмедя і винести 3-х мобів (можливо за раз не вийде, тоді головне встигнути завалити хоча б одного двох, а після перезайти в данж). Якщо цих мобів не завалити, то вони неодмінно поспішать на підмогу охоронцеві і буде туго. Але врахуйте, якщо напасти на мобів, то до них на допомогу швидше за все поспішить охоронець, а може і сам бос. Загалом за раз (не загинувши) пройти навряд чи вдасться.

І головне, відкривати скриню як виявилося не обов’язково, фрагмент ключа падає з охоронця, який, як було сказано вище, в бою може розщепиться на кілька штук. У мене расщепился на трьох.

Коментар Bastiandru

Додаток.

У ведмедя доведеться перекидатися ще раз. Щоб замочити двоголової жлоба. Приблизно на півдорозі до головного боса. Інакше двері не відкриються. Жлоб валитися досить просто.

Короткий опис статті: вхід в однокласники Пройдите в Темный лабиринт в Аукиндоне, найдите там волшебный контейнер и возьмите из него первый фрагмент ключа, после чего вернитесь к Кадгару. A level 68 Темный лабиринт Задание (Подземелье) Вход в Каражан, Задание, screenshot, 3.3.0

Джерело: Вхід у Каражан — Завдання — World of Warcraft

Також ви можете прочитати