Вхід на сторінку в Однокласниках без введення логіна і пароля

19.02.2017

Вхід на сторінку в Однокласниках без введення логіна і пароля

хто знає, що можна зробити вхід на сторінку в Однокласниках без введення логіна і пароля. Це дуже зручно, адже при кожному відвідуванні сайту соціальної мережі не потрібно постійно вводити логін і пароль на головній сторінці. Користувач відразу потрапляє в свій аккаунт, позбавляючи себе тим самим від необхідності проходити через непотрібну процедуру і витрачати зайвий час.

Якщо ви забули пароль або з якоїсь причини втратили доступ до своєї сторінки в Однокласниках, то необхідно ознайомитися з інструкцією по відновленню за посиланням:

Як увійти в соціальну мережу Однокласники без логіна і пароля

Можливість увійти в соціальну мережу Однокласники без введення логіна і пароля надає спеціальна функція – «запам’ятати мене». Активувавши її можна відразу відкрити свою сторінку без введення логіна і пароля.

Як користуватися:

  1. Зайти на головну сторінку сайту http://ok.ru/ ;
  2. Ввести логін і пароль;
  3. Активувати галочку (якщо не активна) біля пункту «запам’ятати мене».
  4. Натиснути «Увійти».

Вхід на сторінку в Однокласниках без введення логіна і пароля

Увага! Вкрай не рекомендується використовувати збереження пароля, якщо здійснюється вхід в Однокласники з чужого комп’ютера. Особливо з публічного.

Крім опції «запам’ятати мене» є ще одна, яка так само дозволяє зберегти пароль при вході на сайт Однокласники.ру. Її підтримує всі сучасні браузери.

Рекомендую завантажити один з найпопулярніших браузерів: Google Chrome чи Оперу .

При вході в соціальну мережу (після введення логіна і пароля) в браузері зверху буде з’являтися пропозицію зберегти пароль у менеджері паролів (див. скріншот нижче).

Після натискання кнопки «Зберегти» дані будуть додані менеджер паролів і при повторному відвідуванні сайту Однокласників пропозиції ввести пароль вже не буде. Буде відкриватися відразу сторінка профілю.

видалити пароль в Однокласниках при вході в мобільній версії

Для тих, хто входить в соц мережа Однокласники з мобільних пристроїв доступна мобільна версія сайту. Вона так само підтримує функцію збереження паролів. Точно так само, як і підтримують її браузери для мобільних пристроїв.

Однак для зручності користування краще всього встановити додаток «Однокласники». Воно краще адаптоване для телефонів і планшетів.

Завантажити додаток ОК для Андроїд на Google Play:

Встановивши це додаток на свій мобільний пристрій можна раз і назавжди забути про необхідність входу через логін і пароль. Щоб зайти в Однокласники потрібно просто натиснути на значок соціальної мережі на робочому столі.

Сподіваюся, стаття «Вхід на сторінку в Однокласниках без введення логіна і пароля» була вам корисна.

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласники зараз Вхід на сторінку в Однокласниках без введення логіна і пароля. Інструкція по використанню функції «запам’ятати мене» і роботі з менеджером паролів.

Джерело: Вхід на сторінку в Однокласниках без введення логіна і пароля

Також ви можете прочитати