Вхід на сайт Facebook, де моя сторінка у Фейсбуці?

06.06.2016

Вхід на сайт Facebook: як зайти на свою сторінку

Кількість російських користувачів популярної соціальної мережі Facebook зростає з кожним днем. Звикнувши до сайтів ВКонтакте, Однокласники і Mail.ru спочатку дещо складно розібратися в інтерфейсі Фейсбуку. Однак згодом від відчуття дискомфорту і розгубленості не залишиться і сліду. У цій статті ми розповімо, як увійти на сторінку Facebook і зорієнтуватися в розділах сайту.

Вхід на Фейсбук

Ввівши в адресний рядок браузера http://www.facebook.com ви опиняєтеся на головній сторінці соціальної мережі.

Вхід на сайт Facebook, де моя сторінка у Фейсбуці?

Якщо ви вже зареєструвалися на Фейсбуці, то для входу вам необхідно у верхній частині сторінки ввести зазначені при реєстрації e-mail або номер мобільного телефону і пароль. Галочка навпроти фрази «Не виходити з системи» означає, що вам не доведеться кожного разу при вході вводити зазначені вище дані.

Якщо ви здійснюєте свій перший вхід на Фейсбук, вам необхідно пройти реєстрацію. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Реєстрація» і просто слідувати інструкціям системи.

Facebook: основні розділи

Зараз на вашій сторінці дуже мало інформації. Якщо при реєстрації ви не додавали друзів і не підписувалися на сторінки компаній, Стрічка Новин буде теж порожній.

Що ж із себе представляє «Моя сторінка на Фейсбуці?

Вхід на сайт Facebook, де моя сторінка у Фейсбуці?

1. Ліва колонка сторінки – найбільш затребувані функції сайту: повідомлення, пошук друзів, фотографії, додатки. Особливе місце займає Стрічка новин, але про неї ми поговоримо трохи пізніше.

2. Зверху розташовані ще одні важливі кнопки управління. Клікнувши на своє ім’я (в нашому випадку, Іван Іванович), ви потрапляєте в так звану «Хроніку», яка являє собою хронологічну послідовність усіх виконаних вами дій: додавання нової інформації, фотографій і т. д.

Розділ «Головна» – це і є та сама Стрічка новин, яка відображає оновлення ваших друзів і сторінок, на які ви підписані. Вподобані пости ви можете прокоментувати, поставити «лайк» («Мені подобається») або зробити репост (тобто розмістити у себе на сторінці).

Крайній правий значок означає «Налаштування облікового запису». де ви можете зможете адаптувати свій профіль під себе і внести зміни в параметри конфіденційності.

3. Іконки у верхній лівій частині сторінки – це повідомлення, повідомляють вам про нові повідомлення, запити користувачів про додавання в друзі і ін

4. У правій нижній частині розташувався «Чат». де ви можете поспілкуватися зі своїми друзями в режимі онлайн. Зручно, швидко і легко.

Детальніше про Хроніці

Здійснюючи вхід на «Мою сторінку» Фейсбук, ви відразу ж опиняєтеся в Стрічці новин. Однак не варто забувати про своєму профілі, який бажано красиво оформити і заповнити інформацією.

Вхід на сайт Facebook, де моя сторінка у Фейсбуці?

По-перше, ви можете додати так звану «Обкладинку». тобто фотографію, яка займе місце нудного сірого фону в шапці вашої Хроніки. Змінити картинку можна в будь-який момент, достатньо навести курсор мишки на полі Обкладинки і вибрати пункт «Змінити обкладинку».

Натиснувши кнопку «Оновити інформацію». ви можете змінити відомості про себе: місце навчання та роботи, цитати, улюблені фільми та виконавці. Одним словом, це щось на зразок анкети, яку ви заповнюєте за власним бажанням і смаком.

Отже, тепер ви можете самостійно здійснювати вхід на сайт Facebook, додавати інформацію про себе і легко орієнтуватися у розділах соціальної мережі. Оформляйте сторінку, знаходьте друзів та отримуйте задоволення від спілкування. Успіхів!

Короткий опис статті: моя сторінка

Джерело: Вхід на сайт Facebook — де моя сторінка у Фейсбуці?

Також ви можете прочитати