В Україні закривають доступ до сайтів Вконтакте і Однокласників

22.05.2015

В Україні закривають доступ до сайтів «Вконтакте» і «Однокласникам»

В Україні закривають доступ до сайтів Вконтакте і Однокласників
За інформацією порталу » Глобаліст «, Vkontakte.ru і Odnoklassniki.ru стають жертвами політичного цинізму Тимошенко і її нереалізованих амбіцій, закриття сайтів заплановано на 1 лютого. Українські користувачі будуть відключені від найбільш популярних соціальних мереж Вконтакте і Однокласники. Причиною для цього стало доручення прем’єр-міністра країни Юлії Тимошенко голові СБУ відрізати українську інтернет-аудиторію

Цитуємо: від шкідливих сайтів Vkontakte.ru, Odnoklassniki.ru (Однокласники) і Connect.ua, негативно впливають на користувачів і здатних дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в країні. Згідно з повідомленням джерела в БЮТ, до першого лютого на невизначений термін. Всі деталі вже уточнені, саме відключення українських користувачів Вконтакте і Однокласники відбудеться близько опівночі в ніч на 1 число останнього місяця зими, тобто рівно за тиждень до другого туру виборів президента України.

У мережі вже з’явилися обурені вигуки користувачів популярних соціальних мереж Вконтакте.ру і Однокласники.ру, які прямо сказати шоковані і готові до рішучих дій. На деяких сайтах з’являються невеликі угруповання хакерів налаштованих більш ніж вороже. Так, одна з таких груп заявляє про те, що вони беруть на себе відповідальність за хакерські атаки відбулися напередодні на сайтах Юлії Тимошенко і її блоку.

Партія регіонів, у свою чергу, не підтверджує і не спростовує факту швидкої смерті Вконтакте і Однокласники для українських користувачів. У той же час, пан Хомутинник впевнений, що якщо Вконтакте та інші соцмережі все ж спробують закрити, Партія регіонів зробить все, щоб користувачі інтернету змогли відстояти своє право на свободу спілкування, — повідомляє сайт Прокуратура.

Також прокоментували ситуацію і в Секретаріаті Президента України: “Віктор Андрійович вважає, що одним з головних досягнень українського суспільства останніх років стала свобода слова, і забрати у людей цю свободу не має права ніхто, тим більше прем’єр-міністр країни. Якщо СБУ піде на протизаконні дії щодо соціальних мереж «Вконтакте».ру, Однокласники.ру і Коннект.юа, президент зробить все від нього залежне щоб запобігти обмеження прав громадян України».

Короткий опис статті: однокласники україна В Україні закривають доступ до сайтів «Вконтакте» і «Однокласникам» Вконтакті, Однокласники, політика

Джерело: В Україні закривають доступ до сайтів «Вконтакте» і «Однокласникам»

Також ви можете прочитати