В контакті реєстрація, вхід і реєстрація вконтакте ру

15.05.2015

В контакті реєстрація, вхід і реєстрація вконтакте ру

Реєстрація на сайті вконтакте дуже проста, читайте інструкцію до кінця і ви зареєструєтесь в соціальній мережі в контакті легко і просто. Процес реєстрації пройшов довгу і цікаву історію, і на сьогоднішній день реєстрація в контакті є абсолютно відкритою і доступною для всіх.

Цікаво, що раніше для входу в контакт потрібно було або отримувати запрошення, або висилати його самому собі. Зараз ці обмеження прибрані, а сам сайт повністю переїхав на домен vk.com

Давайте розглянемо на прикладі весь процес реєстрації, щоб переконатися, що нічого складного в ньому немає.

Все, що Вам знадобиться для входу в контакт — це номер мобільного телефону і доступ в інтернет. Далі, щоб зареєструватися в контакті, Вам необхідно пройти три простих етапи і отримати код активації своєї нової сторінки.

Отже, для початку необхідно зайти на сайт і на головній сторінці ввести свої ім’я та прізвище, а потім натиснути кнопку «Зареєструватися».

Перший етап реєстрації полягає в пошуку ваших однокласників. Вам запропонують вказати інформацію про школу, в якій Ви навчалися або вчіться, а також вибрати своїх однокласників зі списку.

При цьому, коли реєстрація в контакті ще не буде завершена, Ви ВЖЕ зможете додати знайдених однокласників до себе в друзі.

В контакті реєстрація, вхід і реєстрація вконтакте ру

Другий етап — це пошук однокурсників. Суть етапу така ж, як і попереднього — користувачеві необхідно вказати всю інформацію про його університеті. Якщо Ви не хочете надавати яку-небудь інформацію, то можна натиснути кнопку «Пропустити етап» і перейти до наступного кроку.

В контакті реєстрація, вхід і реєстрація вконтакте ру

І останній, третій етап — це вказівка контактного номера телефону. За цим номером ви зможете здійснювати вконтакте вхід на сторінку, а також на нього буде вислано безкоштовне СМС з кодом активації вашого облікового запису. Отриманий код необхідно ввести у відповідне поле на сайті, після чого реєстрація вконтакте буде повністю завершена. Вказувати потрібно тільки ваш реальний номер телефону, інакше vkontakte вхід на сайт здійснити буде неможливо!

В контакті реєстрація, вхід і реєстрація вконтакте ру

Увага! Відправляти СМС для реєстрації в контакті не потрібно! отримуєте СМС! Якщо сайт просить відправити СМС — це значить у вас вірус.

У тому випадку, якщо у Вас вже є зареєстрована сторінка за вказаним номером телефону — ви отримаєте відповідне повідомлення. При цьому, Вам буде запропоновано вибрати — перейти на вже зареєстровану сторінку, або створити нову порожню.

Як тільки Ви здійсните вконтакте вхід на сайт під новим користувачем, Вам буде надана коротка екскурсія по сайту для ознайомлення з його основними розділами і функціями.

В контакті реєстрація, вхід і реєстрація вконтакте ру

Як бачите, тепер у контакті вхід і реєстрація значно спростилися і не зажадають особливих зусиль з боку користувача соціальної мережі.

Що станеться зі старої сторінкою вконтакте після реєстрації нової?

Якщо у вас вже є сторінка в контакті, то тепер здійснивши в контакті вхід на неї Ви отримаєте повідомлення про те, що на ваш номер була зареєстрована інша сторінка.

В контакті реєстрація, вхід і реєстрація вконтакте ру

Вам запропонують прив’язати до сторінки свій номер телефону, т. к. попередній був автоматично переданий іншій (новій) сторінці.

Ви можете заново прив’язати свій старий номер телефону після закінчення однієї доби.

Разом, щоб зареєструватися в контакті у Вас піде не більше п’яти хвилин, за ці лічені хвилини Ви станете користувачем найбільшої соціальної мережі в Росії. Нагадуємо, щоб убезпечити себе від злому облікового запису ми рекомендуємо користуватися антивірусом і міжмережевим екраном (фаєрволом).

Короткий опис статті: реєстрація в однокласниках Як зареєструватися на сайті вконтакте — докладна інструкція. реєстрація, вконтакте, в контакті, контакт ру

Джерело: В контакті реєстрація, вхід і реєстрація вконтакте ру

Також ви можете прочитати