В Контакті.. Моя сторінка

06.06.2016

В «Контакті». Моя сторінка

В Контакті.. Моя сторінка

«Контакті» моя сторінка відкриває доступ до величезним можливостям спілкування, насолоди аудіо, відео контентом, освіти спільнот, пошуку знайомств. Після створення «Контакті» моєї сторінки. оформляйте зі смаком аккаунт, залучаючи нових юзерів, розміщуйте інформацію, що дозволяє знайти однокурсників, однокласників, рідних, додайте музику, фото, відео. Таким чином створюючи віртуальний, індивідуальний світ комунікацій, що обіцяє нові враження та обмін досвідом.

Щоб інтернет-серфінг по «ВКонтакте» був комфортним, важливо з самого початку правильно пройти реєстрацію. Як зробити вхід в «ВКонтакте» вірно? Відкрийте браузер. Вбийте в пошуковик « vk.com/join .». Виберіть посилання з «реєстрація» чи «зареєструватися». Раніше реєстрація можливою була лише для запрошених вже активними юзерами «ВКонтакте». Зараз вимога це було анульовано, так що будь-хто допускається до реєстраційній формі «ВКонтакте». Детальніше про реєстраційній формі «Контакт» — ласкаво просимо зареєструватися!

Після введення нової адреси (нового доменного імені) «ВКонтакте» відкриється вікно з пропозицією моментальну реєстрацію. Два рядки, що чекають заповнення: ваші ініціали. Прописуйте, тисніть «зареєструватися». У «шаг1» запропоновано юзеру буде вибрати школу, де майбутній користувач «ВКонтакте» навчався. Хоча є эвентуальность пропустити цей крок. Якщо вирішили прописати школу, заповнюйте за допомогою випадаючого переліку країну, потім місто. Немає назви — вводите в ручному режимі. Можуть з’явитися після заповнення фотознімки які навчалися у школі. Впізнали когось? Тисніть «додати в друзі».

Шаг2 спрямований на пошуки однокурсників. Хочете — заповнюйте негайно, хочете — пізніше. Шаг3 вимагає прописати від юзера країну, місто проживання, № телефону. Тиснемо «отримати код». Прийде смс-ка, з прописаним унікальним кодом, введення якого дарує доступ до облікового запису користувача. Тепер стає доступною «моя сторінка» — унікальний профіль в «ВКонтакте». Примітно, що юзер, прописати в пошуковику «ВКонтакте» ласкаво просимо моя сторінка вхід» потрапляє не в акаунт до себе, а на сторінку всіляких гарит, мають схожу ім’я. Тому краще прописати « vk.com/join » або vk.com/№профілю. Тоді і вкладка від «ВКонтакте» буде іменуватися «ласкаво просимо» — те, що потрібно юзеру.

«Контакт». «Моя сторінка». Ласкаво просимо!

«Контакт» моя сторінка, ласкаво просимо — це головний приватний акаунт юзера, несучий інформацію в інтернет-маси. Саме за відомостями, прописаним раніше на стіні «моєї сторінки», юзера можуть відшукати друзі-товариші. Як розумніше заповнити «моя сторінка» «ВКонтакте»?

Насамперед — зайдіть на «моя сторінка», пускаючи в справу авторизаційного вікно по ліву сторону екрану. Вводите логін, пароль. Тисніть «увійти». Тепер можете правити особисті дані. З цією метою лівіше аватарки — колонка з функціями, спрямованими на оповіщення користувачів «ВКонтакте» ваших уподобань, захоплень, друзів тощо

Тепер з’являється можливість запрошувати інших юзерів до себе. Пишіть повідомлення «ласкаво просимо в контакт на мою сторінку» і чекайте ангажементу спільноти, ділячись ідентичними інтересами. Можете створювати власні, унікальні братства, передаючи цікаві знання, навички. Проходьте для цього в «мої групи», за посиланням vk.com/groups. клікайте «створити спільноту». Прописуйте унікальне найменування, вибирайте тип. Після процедури заповнення, тисніть «створити спільноту».

ви Бажаєте редагувати обліковий запис — тисніть «ред.» праворуч від «моя сторінка» або під аватарою «редагувати сторінку». Тут перебувати «поставити фотографію» — функція, що дозволяє увічнити свій лик в «ВКонтакте». Визначайте рівень приватності (налаштування приватності), що важливо, враховуючи поширеність шарлатанів і шахраїв-совратителей. Дбайте про збереження авторизаційних даних (пароль, логін)! Думайте, чи варто вказувати рідню (сім’я) в профілі — вони стають доступними, контроль над чим важкоздійсненним.

Щоб доступ до «моя сторінка» був відкритий для інших користувачів, заходьте в «опції» (налаштування). Проходьте в «приватність». Тут прописані категорії приватності «ВКонтакте» вашого облікового запису. Щоб вони висвітилися, клікайте на варіант (хоча варіації неотображаемы відразу) Повинен випасти список. Для повного відкриття облікового запису потрібно встановити «всі користувачі». Це відноситься до стіни, подарунків, друзям, адресами, групами, сповіщень, програм, новин, моя сторінка.

Вибирайте потрібний варіант у «видно моя сторінка», для більшої безпеки в інеті. Тисніть «зберегти». Функціонал «ВКонтакте» дозволяє дивитися на «моя сторінка» з боку. Для цього тисніть «подивитися, як бачать…» внизу, під вікном приватності. Вона буде відображатися інший, без налаштувань, наприклад. Але юзерам доступні кнопки «заблокувати» і «поскаржитися». Ще кнопка «відправити подарунок» та записи на стіні. Можливість оцінити з боку «моя сторінка» «ВКонтакте» можна, натиснувши над вікном виду для юзерів, на ім’я конкретного користувача. Якщо потрібно редагувати — тисніть «повернутися до налаштувань». Це дозволить переконатися в належних налаштуваннях приватності.

Якщо задумали стерти «моя сторінка» «ВКонтакте», пройдіть авторизацію. Заходьте в «мої налаштування». Внизу розташована пряме посилання на видалення. Або проходите безпосередньо за vk.com> /settings?act=deactivate. Заздалегідь обміркуйте причину небажання залишатися юзером «ВКонтакте». Вам знадобитися адміну пояснити її. Потім натисніть «видалити». Після видалення відновлення в акаунт не представляється можливим, також і у «ВКонтакт».

Короткий опис статті: моя сторінка в контакті моя сторінка, контакт моя сторінка ласкаво просимо

Джерело: В «Контакті». Моя сторінка

Також ви можете прочитати