• однокласники україна

  Україна [ua], Odnoklassniki.com

  30.08.2015

  Питання 3 — скільки вам років?

  Україна [ua], Odnoklassniki.com

  Щоб знайти клас, виконайте наступні дії: виберіть район, місто, школу.

  Якщо ви шукаєте не в базі даних, ви можете створити його, перейшовши по відповідному посиланню на сторінці. Просто додайте школи і класу.

  Якщо місто і школу можна знайти, виберіть рік закінчення навчання. Якщо рік не заснований тут, класу ще не створено, і ви можете запустити його знову, натиснувши на відповідне посилання.

  Якщо ви знайдіть і виберіть місто, школу і рік закінчення, вибрати зі списку класів, які ви взяли участь. І знову ж таки — якщо клас не знаходить у списку, ви можете створити його.

  Якщо ви знайшли класу, ви побачите, що система запитує відповідь на секретне питання, що підрядники засновник (керівник) класу. Якщо ви не знаєте відповіді, і ви переконані, що клас правильно, зверніться до адміністратора класу (натисніть на посилання під вікном для відповіді) адміністратора сайті .

  Після введення класу, ви можете переглядати ваші однокласники вже введені в класах, документи на дошці оголошень, фотографії, статті, участь в обговоренні або визначити, якщо клас не відбулася ще одна зустріч.

  Вам також додавати зображення, події календаря, статті, змінити свої дані, а їх членство повністю під їх контролем, ви повинні бути (якщо ви ще не зареєстровані, Ви повинні зареєструватися в якості сервера Odnoklassniki.com під його електронна почтаем і пароль.

  » Україна [ua]

  Україна [ua], Odnoklassniki.com
  Вибір району

  Короткий опис статті: однокласники україна [ua] | Odnoklassniki.com Україна [ua], однокласники, odnoklassniki, друзі, зустрічі, люди, товариші, школи, класи

  Джерело: Україна [ua] — Odnoklassniki.com

  Також ви можете прочитати