Центр розвитку Інтелект — освіта для дітей і дорослих в Росії і за кордоном, тел.+79631099088 Пенза

26.07.2015

Професійні освітні послуги для дітей і дорослих у Центрі «Інтелект».

Центр «Інтелект» надає широкий спектр освітніх послуг для дітей у віці від 3 до 18 років, а також для дорослих від 18 років і старше.

Основними напрямками діяльності Центру «Інтелект» є:

    Школа раннього розвитку «Крапелька» ( 3+) , Центр ранньої діагностики проблем розвитку дитини ( 1+), Центр інформаційних технологій ( програмування, графіка та дизайн, web-дизайн, 3D — моделювання і ряд інших спеціальностей), Центр лінгвістичної підготовки і міжнародних програм ( вивчення англійської мови в Росії і за кордоном) Центр підготовки до ОГЕ і ЄДІ з усіх навчальних дисциплін вчителями — практиками вищої категорії

?Центр «Інтелект» пропонує унікальні послуги по зазначеним вище напрямках, а саме: рання діагностика проблем у розвитку дитини: до ваших послуг психологічна служба, логопедична служба, послуги професійних дефектологів і психіатрів, навчальні заняття в кімнаті Монтессорі, сенсорній кімнаті, організація дистанційного навчання для дітей з обмеженими можливостями здоров’я. Наші спеціалісти можуть надавати послуги на дому, якщо в силу обставин навчання на базі центру неможливо. Центр має в своєму розпорядженні усіма необхідними сучасними засобами навчання дітей з обмеженими можливостями здоров’я.

Школа раннього розвитку «Крапелька» здійснює навчання за програмами адаптації учнів до навчання в початковій школі. В освітніх програмах використовуються інноваційні методики навчання, в тому числі вивчення англійської мови. В якості додаткових освітніх послуг — послуги логопеда і психолога. Школа раннього розвитку починає свою роботу з другого тижня вересня і закінчує 30 квітня. Уроки в школі раннього розвитку проводяться 2 рази в тиждень по 4 уроки, тривалість одного уроку — 30 хвилин, наповнюваність груп не більше 15 осіб. Додаткові послуги: логопед, психолог, англійська мова.

Центр інформаційних технологій пропонує широкий спектр підготовки в області сучасних інформаційних технологій: від комп’ютерних курсів для початківців до професійної підготовки web-розроблювачів, програмістів, системних адміністраторів. Для учнів шкіл віком від 8 до 18 років можливе навчання в «Шкільному університеті інформаційних технологій» по цілому ряду інформаційно-технологічних спеціальностей. Випускники «Шкільного університету» після успішного проходження повного курсу навчання отримують сертифікат про професійну підготовку з обраної спеціальності.

Центр лінгвістичної підготовки та міжнародних освітніх програм пропонує послуги з вивчення англійської мови як в групах, так і індивідуально з викладачами з Росії, Великобританії, Ірландії ( з носіями мови). Форми навчання: очно у класі, дистанційно в мовній школі з носієм мови, очно в мовній школі Великобританії, Ірландії — групові чи індивідуальні заняття. Всі рівні підготовки, підготовка до вступу за програмами Foundation для підготовки до вступу в університети Європи, в тому числі Великобританії, Ірландії, США, Канади. Підбір індивідуальної програми навчання в залежності від цілей і завдань. Якісна підготовка до ЄДІ з англійської мови, експрес-курси для тих, що виїжджають на ПМП.

Участь у наших міжнародних проектах — унікальна можливість поєднати відпочинок та освіту за кордоном, у нас є унікальні сімейні освітні проекти, які дозволяють виїжджати за кордон сім’єю навіть з дитиною від 3 років ( поки батьки вивчають мову, дитина перебуває в дитячому саду країни перебування ).

Центр підготовки до підсумкової атестації в 9 та 11 класах ( ОГЕ і ЄДІ) пропонує якісну підготовку з гарантією успішної атестації випускника. Заняття в малих групах та індивідуально з досвідченими викладачами з великим практичним досвідом підготовки учнів до ЄДІ і ОГЕ.

Короткий опис статті: www.однокласники Центр Інтелект — професійні освітні послуги для дітей і дорослих: школа раннього розвитку, мовна школа, Монтессорі середа, центр підготовки IT — фахівців, освіта за кордоном Освіту, навчання, виховання, формування особистості, корекція розвитку дітей, англійська мова, курси, ЄДІ

Джерело: Центр розвитку Інтелект — освіта для дітей і дорослих в Росії і за кордоном, тел.+79631099088 Пенза

Також ви можете прочитати