ТОВ «АГРОЦЕНТР РОЗВИТКУ БДЖІЛЬНИЦТВА «ВРЯТУВАВ., контакти, товари, послуги, ціни

26.02.2016

ТК "Пасіка". Все для бджільництва

ТОВ «АГРОЦЕНТР РОЗВИТКУ БДЖІЛЬНИЦТВА «ВРЯТУВАВ., контакти, товари, послуги, ціни

незалежно від того, де Ви знаходитесь на даний момент, Ви зможете замовити товари для бджільництва, що, погодьтеся, дуже зручно отримати товар з доставкою. Які ж переваги пропонує наш бджільницький інтернет-магазин ТК Пасіка, великий асортимент, ціни нижчі, ніж у звичайному магазині, існують оптові ціни, подарунки та акції. Найбільш істотний факт — наявність сотень позицій в одному місці. Ви можете відвідати наш інтернет-магазин ТК Пасіка і придбати якісний пасічницький інвентар або інструмент і різноманітне бджільницьке обладнання, не виходячи з дому. Поштова компанія доставить товар до Вас.

Пропонуємо високої Європейської якості Польського виробництва обладнання для пасічників, інструмент, інвентар. Медогонки касетні, радіальні, діагональні. Запчастини до медогонок. Вулика пінополістирольні багатокорпусні десяти рамкові. Обладнання фасувальне для меду.

В нашому асортименті також представлена продукція Українського виробництва, медогонки касетні, інструмент, інвентар, одяг, засоби захисту та багато іншого.

Наше підприємство у весняні час займається реалізацією маток, бджолопакетів карпатської породи на території України, а також експортом маток і бджолопакетів в країни ближнього і далекого зарубіжжя.

Короткий опис статті: однокласники україна Контактна інформація, товари та послуги компанії "ТОВ «АГРОЦЕНТР РОЗВИТКУ БДЖІЛЬНИЦТВА «СПАС»" Інформація про компанію, опис компанії, телефон, адреса, надані товари і послуги, "ТОВ «АГРОЦЕНТР РОЗВИТКУ БДЖІЛЬНИЦТВА «СПАС»"

Джерело: "ТОВ «АГРОЦЕНТР РОЗВИТКУ БДЖІЛЬНИЦТВА «СПАС»" — контакти, товари, послуги, ціни

Також ви можете прочитати