Топ-20 соціальних мереж України, Рекламіст

23.10.2015

Топ-20 соціальних мереж України

Місце в рейтингу

Адреса сайту соціальної мережі

Рейтинг відвідуваності у своїй країні серед всіх сайтів України

Відвідуваність у світі (Ранг Відвідуваності Alexa Traffic Rank)

Частка користувачів у соціальній мережі України

В рамках складання рейтингу ТОП-20 найбільш відвідуваних соціальних мереж, експерт з соціальних мереж лабораторія Сарафанне Радіо склала рейтинг національних соціальних мереж України.

У рейтингу представлені повноцінно функціонуючі, що знаходяться в бета-тестуванні, нововиявлені та заявлені, як соціальні мережі України.

* Дані по основних ресурсів, доменах другого рівня.

1. Коннект – найпопулярніша національна соціальна мережа, яка вперше увійшла до двадцятки рейтингу соціальних мереж по відвідуваності – ТОП-20 Україна, нарівні з російськими та міжнародними соціальними мережами. Connect.ua об’єднує 760 тисяч українців, 1,65% населення України.

2. Politiko.com.ua – перша українська політична соціальна мережа, яка об’єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

3. Спільнота професіоналів Profeo – налагодження ділових і особистих контактів, фахівці, які розвиваються та будують кар’єру. profeo.ua – універсальна платформа для професійного розвитку.

4. Tuse.ua – засіб спілкування, стан душі, спосіб життя, зближення людей, щоб зробити життя яскравіше.

5. Інтерактивний портал Риболовля та полювання – все про рибалку і полювання, фото і відео з рибалки, особисті альбоми та блоги рибалок. Соціальна мережа rybalka.com – форум рибалок, GPS карта річок і озер України, фотозвіти про рибалку та полювання.

6. Autovisio.com.ua – актуальна інформація про автомобільній життя, новини, аналітичні статті, віртуальне життя спільноти автомобілів і їх власників, набір сервісів для автомобілістів, інформація про ціни на паливо та його якості на АЗС України.

7. Prweb.com.ua – спільнота журналістів і піарників. Колективні та персональні блоги. PR в Інтернеті, вакансії для піарників, взаємодія з пресою, журнализм, дослідження, медіа, новини українського PR, прес-релізи, преса, реклама, репутація, ЗМІ.

8. People.ukrhome.net – інтерактивна соціальна мережа jiteli.net (жителі), авто, нерухомість, новини, фото, відеоблоги.

9. Science-community.org – соціальна мережа науковців, пошук колег по науковим інтересам і актуальної наукової інформації, конференції, вакансії, гранти.

10. Cafe.beeline.ua – соціальна мережа для абонентів Beeline, повідомлення про активностях друзів, спілкування по SMS, фото MMS, блог на Wap-порталі.

11. My.most.ua – українська соціальна мережа, групи українського порталу most.ua, спілкування за інтересами.

12. Beta.enetri.com – українська соціальна інформаційна мережа, колективна цифрова система знань, досвіду, взаємодопомоги, приємного спілкування та особистої самореалізації, замітки, статті, публікації, новини, технології, програмування, голосування, коментарі, стіл заявок, перекази.

13. Strelka.com.ua – відгуки про заклади в місті, цікаві події, кафе, магазини, місця відпочинку, навчальні заклади, інформація про бізнес, опитування, акції, блоги, спільноти за інтересами.

14. Folk.in.ua – україномовний портал для активного спілкування, ведення блогів, фотогалерей, спілкування на форумі і коментарів.

15. Friends.ua – інтернет-спільнота, друзі, однокласники, веселі і цікаві люди, спілкування, щоденники, обмін фото, блоги, дискусії, групи за інтересами, ігри, гумор, афіша, форуми, постійне живе спілкування.

16. Indonbass.com.ua – українська соціальна мережа, місце розваг, знайомств, спілкування та пошуку старих знайомих, друзів і однокласників.

17. Papamama.com.ua – українська соціальна мережа для батьків, каталог блогів, приємне спілкування, обмін інформацією, досвідом і знаннями.

18. Ua.partnersinlearningnetwork.com – глобальне співтовариство педагогів, використання ІКТ для поліпшення результатів у навчанні, партнерство в навчанні, пошук планів уроку і практичних занять, обмін досвідом, співробітництво з однодумцями, збагачення освітнього середовища, поліпшення якості освіти.

19. Nafrontizmin.com – об’єднання людей, які хочуть змін в Україні.

20. Mycontact.com.ua – енергодарський чат.

Порівняння ТОП-20 Веб 2.0 Росії і України

Короткий опис статті: однокласники україна

Джерело: Топ-20 соціальних мереж України — Рекламіст

Також ви можете прочитати