Телеканал СТБ. Телеканал СТБ, дивитися СТБ онлайн, програма СТБ, СТБ відео, телепрограма СТБ, СТБ Україна

24.12.2015

Канал СТБ — український загальнонаціональний телеканал з покриттям в 98%. Перший ефір телеканалу СТБ відбувся 2 червня 1997 року і з тих пір його показники стабільно ростуть. Не дарма слоганом телеканалу СТБ є девіз «Можливо все!» («Можливо все!»)

Канал СТБ розширює кордони і робить неможливе можливим. З нами мрії збуваються. Телеканал СТБ — це ідеальний баланс корисного, розважального і життєствердного контенту. Кожен день, включаючи пізні вечори і вихідні дні, ми працюємо для того, щоб улюблені програми і шоу українських глядачів виходили в ефір незалежно від зовнішніх обставин. Кращі проекти, приголомшливі декорації, талановиті актори, харизматичні ведучі і звичайно ж, неймовірні учасники наших шоу, — все це дозволяє нам створювати телевізійний продукт найвищого класу.

Ми ретельно готуємося до наших випусків шоу та програм. Ми невпинно працюємо для того, щоб нашим глядачам було цікаво дивитися наші шоу. Історії наших учасників реальні, а не написані під продюсерську копірку. Ми за емоційні, справжні і живі прямі ефіри і це варто безсонних ночей нашої великої та дружньої команди.

Пропустили прямий ефір? Не турбуйтеся! Ви можете подивитися всі шоу СТБ онлайн на сайті телеканалу, у гарному якості та в повному обсязі, одразу ж після ефіру. Для зручності відвідувачів всі випуски телепрограм порізані на окремі епізоди — це спрощує пошук улюблених частин випусків онлайн. Тепер улюблені програми і шоу можна дивитися онлайн абсолютно безкоштовно.

Ми запрошуємо вас дивитися програми телеканалу СТБ онлайн, ділитися своєю думкою в коментарях і залишати заявки на кастинги.

Короткий опис статті: однокласники юа

Джерело: Телеканал СТБ | Телеканал СТБ, дивитися СТБ онлайн, програма СТБ, СТБ відео, телепрограма СТБ, СТБ Україна

Також ви можете прочитати