Сучасні фамільні герби

06.06.2016

Геральдичний сайт Сергія Панасенко

Автор сайту російський художник Сергій Петрович Панасенко (Міхалкін). Народився в місті Астрахані в 1970 році. У 1977-1979 роках жив у Крабозаводске (острів Шикотан, Курильські острови, Сахалінська область). У 1989 році закінчив Астраханське художнє училище імені Павла Олексійовича Власова (Астрахань, АХУ імп. П. А. Власова). З 1990 року живе в Москві. Написав понад 850 картин і виконав понад 10500 графічних творів. С. П. Панасенко серйозно вивчає історію мистецтв (перевагу — «малі голландці», Бідермейер, Передвижники, Прерафаэлиты, ранні імпресіоністи і реалістична європейська живопис середини-кінця XIX століття) та історію (геральдика, генеалогія, сфрагістика, хронологія, історична географія, джерелознавство). У мистецтві дотримується реалістичного напряму. Своєю творчістю вносить внесок у відродження та розвиток традицій класичної російської живопису, а також російської та західноєвропейської геральдики. Сайт поділений на кілька частин: живопис (в картинній галереї представлені композиції, портрети, натюрморти і пейзажі), герби (державна, територіальна, церковна й фамільна геральдика, закони Російської імперії про гербах), генеалогія (списки дворянських прізвищ, родовідні дерева) і наукові статті.

Сучасні фамільні герби.

Фамільний герб — один з головних атрибутів дворянства. Лютнева революція скасувала привілеї дворянства, але не скасувала герби. Сучасне законодавство Росії не забороняє громадянам мати фамільні герби. Головна складність при складанні герба полягає в тому, щоб новий герб в точності не повторював вже існуючі герби. Не менш важливо, щоб герб був складений за всіма правилами геральдики.

Геральдикою захоплюються багато, але грамотно скласти герб може тільки професіонал. Оскільки фахівців у цій галузі в Росії завжди було небагато, добре складений і красиво зображений герб був, є і буде предметом захоплення, поваги до гербовладельцу (армигеру) в. розкоші.

Сучасні фамільні герби

Герб роду Іванчина-Писаревых. 2010 р. 40х30 див. папір, акварель, гуаш.

Сучасні фамільні герби

Короткий опис статті: створити свій герб Геральдичний сайт Сергія Панасенко. Сучасні фамільні герби. Геральдичний, сайт, художник Сергій Панасенко, Міхалкін, сучасні, сімейні, родові, особисті, складання, зображення, малюнки, герби, картинна галерея, Астрахань, Астраханське, художнє училище, Шикотан, Крабозаводск, Panasenko, painting, wappen

Джерело: Сучасні фамільні герби

Також ви можете прочитати