Створити сторінку в Однокласниках

19.02.2017

Як створити нову або другу сторінку в Однокласниках зараз безкоштовно

Створити сторінку в Однокласниках

Створити нову сторінку в Однокласниках — подробиці і труднощі

Популярну соціальну мережу Однокласники.ру сьогодні знають всі. Щоб створити сторінку в Однокласниках. досить зареєструватися в мережі. Потім можна будувати і прикрашати свій «ділянка». Але саме реєстрація викликає деякі труднощі у бажаючих створити сторінку в Однокласниках зараз ж і почати нею користуватися. Доведеться проявити трохи терпіння.

Створити нову сторінку в Однокласниках тепер складніше, ніж кілька років тому. Головною проблемою є платна реєстрація, з деяких пір створена власниками соціальної мережі. Але при великому бажанні, можливо, створити сторінку в Однокласниках безкоштовно зараз і розвивати її в своє задоволення.

Зайти на сторінку реєстрації можна багатьма способами. Читайте: ««Однокласники»: вхід на сторінку з комп’ютера» посилання. В адресному рядку підтримується кирилиця і латиниця. Набрати «ok.ua» — найкоротший вхід. Потім потрібно натиснути поле «зареєструватися». У формі зажадають ввести паспортні дані — ПІБ, дату народження, стать, місце проживання. Також потрібні адресу електронної пошти та пароль.

До всього в анкеті варто підходити відповідально. Створити сторінку в Однокласниках і потім втратити її, бо недоброзичливець вкрав або підібрав занадто легкий пароль — непотрібне розчарування. На пошту приходитиме інформація про зміни в соціальній мережі та на власній сторінці. Замість адреси пошти можна придумати собі логін (прочитати, як підібрати цікавий нік в Однокласниках можна тут ) (ім’я користувача) латиницею, але краще використовувати пошту.

На пошту прийде лист, перейшовши за посиланням у якому можна активувати профіль на Однокласниках. Треба заповнити поля, де вказана школа і роки навчання в ній, вказати друзів у соціальній мережі, завантажити фотографію. Деякі кроки можна пропустити. Створити сторінку в однокласниках зараз. а фото викласти потім — допустимий крок. Те ж стосується «друзів»,

Після натискання поля «активувати» з’явиться пропозиція ввести номер мобільного телефону для отримання СМС (за межами Росії слід вибрати країну). Після отримання повідомлення та введення коду з нього, профіль активується. Створити сторінку в Однокласниках безкоштовно зараз можливо, лише доведеться трохи постаратися. Дізнайтеся також, як закрити профіль в Однокласниках.

Як створити другу сторінку в Однокласниках?

Багатьох користувачів цікавить, як створити другу сторінку в Однокласниках? Відповідь на це питання складне. Як створити другу сторінку в Однокласниках підказують користувачі, яким вже доводилося це робити. Номер мобільного телефону та адресу електронної пошти знадобляться інші. На час створення облікового запису або входу в нього потім потрібно вийти з першого (закрити). Але можна і не закривати, а скористатися іншим Інтернет-браузером. Паспортні дані не перевіряються, і в принципі можуть бути однаковими. Таким чином, можна створити нову сторінку в Однокласниках. зовні схожу з іншого, на те ж саме особа з тієї ж школи. Можливо, вас зацікавить така тема. «Невидимка в Однокласниках».

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласники зараз

Джерело: Створити сторінку в Однокласниках

Також ви можете прочитати