• відео однокласники

  Створення групи в однокласниках. група в соц мережі Однокласники

  05.02.2016

  Що таке група

  у соц мережі Однокласники
  Як створити тематичну групу в однокласниках?

  Створення групи в однокласниках. група в соц мережі Однокласники

  В соціальній мережі «Однокласники», групи поділяються на два види, вони можуть бути власне групи або групи сторінок. Наприклад, якщо натиснути в меню кнопку » створити групу «, то відразу ж буде запропоновано два варіанти створення груп:

  1. Створити звичайну групу (підходить для неформального спілкування)

  2. Сторінка (в Стрічку потрапляють повідомлення від керівника групи). Добре підходить для компаній, брендів чи відомих людей, для спілкування з клієнтами або шанувальниками.

  Перша — це група для неформального спілкування між рівноправними членами, тобто група, де будь-який учасник може додавати матеріали на обговорення. Просто модератор групи в однокласниках повинен буде стежити за порядком, щоб вона не перетворювалася на базар і купа флуду.

  А другий варіант (група-сторінка) може бути присвячена особисто вам (вашому сайту, бренду тощо). Специфіка в тому, що там тільки ви публікуєте матеріали, інші можуть тільки читати, коментувати і обговорювати між собою.

  Тему для групи в однокласниках вибирають виходячи із своїх інтересів (хобі, роботи, бізнесу) адже, щоб група розвивалася, обрана тема повинна бути цікавою своєму творцеві.

  Відео-урок odnoklassniki ru groups

  Про групи (group) у соцмережі www.odnoklassniki.ru. а також приклади роботи з такими групами докладно розбираються на 15-ій хвилині цього відео-ролика:

  Як можна запросити в групу або приєднатися до закритій групі, додати групи, а також як краще створити свій гурт в соц мережі однокласники, що просувати свій сайт (блог) рекламувати рекламу послуг і себе як фахівця, бренд, про це трохи нижче.

  Як грамотно створювати групи в соц мережі публікувати матеріали з посиланнями, наочно показується з 18-ої хвилини відео-уроку Михайла.

  Звичайно, в цьому випадку, рентабельніше содавать групу другого типу. І тепер, на своєму блозі можна просто публікувати посилання на цю групу, тобто відвідувачі сайту можуть приєднатися до цієї групи, так як в ній будуть повідомлення про нові статтях, публікаціях та матеріалах на сайті.

  Назва групи в однокласниках

  Назва групи в однокласниках бажано підібрати співзвучне вашого сайту чи теми, яка буде обговорюватися в даній групі.

  Дуже зручно всім! Тим більше, це відмінна можливість поширити вплив зі свого блогу на соціальну мережу і отримувати на власний сайт додаткових відвідувачів :-)))

  Інтерфейс групи дуже схожий на основний рахунок, тільки тут будуть невеликі нюанси, як публікувати та обмінюватися новинами в групі, про яких говорилося вище. Правила поведінки в своїй групі будете встановлювати особисто.

  На жаль, поки ви не зможете так елегантно оформити групу в однокласниках. так як можна красиво оформити групу В Контакті .

  Як закрити групу
  Закриті групи в однокласниках

  Як додати групу в Однокласниках ми вже розібралися. Зробити свою групу в однокласниках закритій теж не складно. У меню лівої колонки є кнопка «закрити групу». При її натисканні вам буде запропоновано зробити членство у вашій групі закритим.

  Виглядати це буде так: люди будуть вам відправляти завки, але ви зможете їх додавати тільки за власним бажанням. Тобто, ви схвалите заявку, то людина в групу вступить. Якщо не схвалите, то людина не потрапив. зрозуміло, так?

  Ще один цікавий момент! Опція — виключити зі стрічки. Зручний інструмент. Кнопочка знаходиться у тому ж меню під рядком «закрити групу».

  Якщо ви не хочете виставляти публічно події, які публікуються в цій групі, наприклад, якийсь новий матеріал. і щоб він не відображався в Стрічці на загальний огляд, можна заборонити цю подію.

  Видалити групу в однокласниках

  І, нарешті, остання в лівому меню кнопка називається «видалити групу». Зміст напевно зрозумілий. З її допомогою можна видалити, тобто назавжди закрити групу в Однокласниках.

  Так, ще є вкладки у вертикальному меню.

  Перша кнопка — «Теми», при її натисканні будуть показані всі теми, предмети обговорення і питання, які піднімалися під час обговорення в групі.

  Далі йдуть «Фотоальбоми», але тут особливостей особливих немає, працювати з ними можна точно також, як і в основному профілі, докладно йшлося в огляді можливостей Odnoklassniki ru

  Ось такі основні опції по роботі з групами в цій соціальній мережі

  Також ви можете прочитати