Статус однокласники

19.02.2017

Для чого нам потрібен статус однокласники?

Часто новачки, що вперше зареєструвавшись в тій або іншій соціальній мережі, бажають зробити свою сторінку цікавою і помітною для з’явилися друзів або інших користувачів. У цьому випадку графа »статус», навряд чи залишається незаповненою, так як, саме це короткий вислів, каже іноді навіть більше про людину, ніж фотографія. Та й для »досвідчених» мешканців соціальної мережі Однокласники.ру — класні статуси для однокласників і друзів на своїй сторінці, мають також неабияке значення. З їх допомогою можна показати друзям не тільки свій сьогоднішній настрій, але і представити у цьому короткому вислові свої погляди на життя, принципи, або навіть своє життєве кредо. Особливо вдалі статуси — однокласники і друзі копіюють на свою сторінку, ставлять лайк, поширюючи, таким чином, по всій соцмережі.

Так, складене вами вислів, стає надбанням громадськості, так би мовити, несе ваш девіз в маси. Незважаючи на те, що автор популярного статусу, швидше за все, так і залишиться невідомим, але частинка гордості за своє »дітище» залишиться.

Звичайно, не завжди для того, щоб володіти гідною статусом, потрібно годинами ламати голову, пишучи що-небудь оригінальне. Будь-який пошуковик в секунду знайде висловлювання на будь-яку тему, складена кимось ще до вас. Але, якщо ви бажаєте мати на своїй сторінці, що-небудь дійсно новеньке, а не фразу, вже давненько підкорила інтернет, уперед до слави, складайте на здоров’я, хоч кожен день.

Осінь хоч і прекрасна пора — «очей очарованье», але не нескінченна, не за горами зима, Новий рік. Тому варто вже зараз скласти парочку індивідуальних привітань в запас. Щоб потім у розпал новорічних свят не довелося поспіхом вибирати з безлічі, наданих інтернетом, вітальних фраз, що-небудь цікаве для своїх друзів. До речі на цьому сайті: http://loststatus.ru/cat_38/Statysy_dla_odnoklassnikov. вже зараз, ви зможете знайти самі нові та прикольні статуси для однокласників про новий рік. Для вас старалася Олена Андрєєва.

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласники зараз Осінь, безсумнівно, прекрасна пора, вона надихає, навіває меланхолію. У цю пору року хочеться думати, мріяти, творити. Осінь часто є музою для багатьох людей, які мають талант до написання… статуси на однокласники, статуси однокласники, статуси для однокласників, класні статуси для однокласників, прикольні статуси для однокласників про новий рік

Джерело: Статус однокласники

Також ви можете прочитати