Соціальна мережа Однокласники: відповіді на запитання, Chameleon.su

19.02.2017

Перше питання

Підкажіть будь ласка, як увійти в однокласниках на свою сторінку дублікат? Я зареєструвалася, а потім довго не користувалася нею т. к. забула пароль. Друзі відкрили мені нову сторінку і тепер у мене їх дві. Останній я користуюся, а перша висить і всіх плутає. Зайти на неї я не можу. Весь час відкривається друга. Аліна.

Дорога Аліна!

Для того, що б зайти на створену сторінку, скористайтесь формою для відновлення логіна і пароля від неї. Для цього вам потрібно ввести номер мобільного телефону (див. фото). Потім заповнити поле код з картинки і натиснути на кнопку «Продовжити». Через кілька хвилин ви отримаєте дані від вашої сторінки.

Зверніть увагу на те, що з допомогою електронної адреси, першу сторінку відновити не можливо. Кожен конкретний адреса ел. пошти може бути зареєстрований лише в одному профілі. І якщо ця адреса підтверджений на іншому профілі, то він автоматично переходить на новий профіль, а старий залишається без підтвердженого поштової адреси.

Друге питання

Здрастуй, Хамелеон. Хотів зареєструватися в однокласниках, але при заповненні мобільного номера мені пишуть, що користувач з таким номером телефону вже зареєстрований. Як мені бути?

Відповідь на це питання опублікований на сайті однокласників, в розділі «Допомога»:

«На Однокласниках один номер телефону може бути «прив’язана» тільки до одного профілю. І якщо такий номер вже зареєстрований на сайті, то активувати другий профіль з тим же номером неможливо. У цьому випадку, будь ласка, скористайтеся іншим номером телефону для активації вашого профілю».

Третій питання

У мене не виходить вийти з однокласників. Перебуваючи на своїй сторінці вводжу в кінці адресної &st.layer.cmd=PopLayerDeleteUserProfile, на що мені показує ключ з червоним хрестиком і все. Нічого не змінюється. Підкажіть, може є ще якийсь спосіб?

У 2011 році віддалитися з соціальної мережі «Одноклассники.ги» за допомогою цього способу не можливо.

Є інший спосіб: на вашій сторінці, в самому низу сайту є розділ «Регламент». Зайдіть до нього. Внизу сторінки натисніть на посилання «Відмовитися від послуг». Вкажіть причину, по якій ви хочете видалити свій профіль. Введіть пароль для вашого облікового запису. Всі. Профіль видалений.

Четвертий питання

Привіт! Допоможіть, будь ласка. Ніяк не можу знайти відповідь на таке питання: у мене в однокласниках не відкривається віконця «повідомлення» та «обговорення». Написати повідомлення можу, але прочитати не можу. Може щось треба змінити в настройках браузера Мозила?

Добрий день. Така проблема може статися з кількох причин:

По-перше, з-за розширень в браузері «Mozilla». Уважно подивіться, чи немає у вас розширення «FastestFox», яке намагається прискорити завантаження сторінок за рахунок збільшення навантаження на сервер. Однокласники борються з такими методами шляхом автоматичного припинення завантаження.

По-друге, через програм, які блокують спалахують вікна. Наприклад, «Ad Muncher». Якщо такий встановлений софт — видалите його.

по-третє, спробуйте в настройках браузера очистити кеш і cookies.

Питання, пов’язані з соціальною мережею «Одноклассники.ги», залишайте в коментарях до цього матеріалу або шукайте відповіді у попередньому матеріалі — http://chameleon.su/likbez/how-to-remove-odnoklassniki.ru.htm

Дата публікації: 15 серпня, 2011

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласники зараз

Джерело: Соціальна мережа Однокласники: відповіді на питання — Chameleon.su

Також ви можете прочитати