Соціальна мережа Однокласники, Smonews

24.10.2015

Соціальна мережа Однокласники

Соціальна мережа Однокласники, Smonews
найпершим аналогом англійського сайту Classmates.com став сайт Однокласники, який дуже швидко придбав популярність серед багатьох верств населення, що користується послугами Інтернету. Можливість налагодити втрачені зв’язки після школи, інституту або відновити втрачені контакти з колишніми колегами зробила цей сайт популярним місцем зустрічі для багатьох людей.

цей проект був Запущений в березні 2006 року за адресою odnoklassniki.ru, а на початку 2009 року було зареєстровано вже двадцатисемимиллионный користувач, зараз їх набагато більше. Відвідування в день майже шести мільйонів чоловік дає уявлення про великої популярності сайту. Це підтверджує і встановлення контрольних фільтрів на комп’ютери співробітників для відстеження та закриття доступу на цей соціальний ресурс в робочий час. Зараз інтенсивність росту користувачів сайту Однокласники почала слабшати, у зв’язку з встановленням плати за реєстрацію на сайті, що проводиться за допомогою sms-повідомлень.

Основні можливості

Вміст сайту та його можливості різноманітні. На початку знайомства з соціальною мережею потрібно пройти просту реєстрацію. Для більшої безпеки ваш обліковий запис прив’язується до номера мобільного телефону, на нього буде надіслано код для відновлення паролю та інша необхідна інформація.

Після реєстрації ви отримуєте логін і пароль від вашого облікового запису. Вхід на сайт Однокласники здійснюється з головної сторінки odnoklassniki.ru

Особиста сторінка користувача складається з кількох головних вкладок. Це перша вкладка – «Основний», де можна помістити фотографію, запросити одного до спілкування або просто до реєстрації на даному сайті. Тут же, у цій вкладці можна відкоригувати свої персональні дані, щось змінити в налаштуваннях (пароль, логін, адресу електронної пошти та інше).

Соціальна мережа Однокласники, Smonews

Тут можна переглянути активність друзів і друзів ваших друзів теж. Існує вкладка «Друзі», що містить повний список всіх ваших друзів, з необхідними посиланнями, наприклад, «Друзі друзів». Наступна вкладка – це фотографії, які можна додавати, змінювати, оцінювати і просто обмінюватися найбільш своїми улюбленими фото. Інша вкладка – вкладка «Групи», що дозволяє створювати будь-які групи і брати участь у тих, які вас чимось привернули і зацікавили. Вкладка «Спільноти» містить дані про тих різноманітних спільнотах, де може складатися користувач. Наприклад, школа, армія, інститут, компанії, місця відпочинку тощо. Вкладка «Форум» створено для організації особистого форуму для спілкування і обговорення різних проблем.

Вкладка «Про себе» — це елементарна анкета, в яку внесені необхідні особисті дані для організації спілкування в Інтернеті.

за Допомогою цього сайту можна знайти своїх знайомих різними способами. Перший: елементарне введення імені та прізвища цікавить вас людини. На жаль, цей варіант не пройде, якщо прізвище досить поширена. На запит прийде занадто багато відповідей, і розшукати потрібну прізвище буде непросто. Другий варіант передбачає пошук за назвою міста, як місце народження чи проживання. Необхідно відзначити той факт, що кожне місце навчання або роботи забезпечені фотографіями всіх, хто проживає в цих містах чи населених пунктах. Третій варіант: пошук за місцем навчання або організації, які ви пам’ятаєте, і які також забезпечені фотографіями. Відшукавши користувача, можна спокійно занести його в свою гостьову сторінку. На сайті можна додати нового користувача в друзі з допомогою системи внутрішньої пошти.

Додаткові можливості

Всім вашим друзям і будь-якому учаснику мережі можна дарувати подарунки, виставляти оцінки від 0 до 5+.

Соціальна мережа Однокласники, Smonews

Не відразу в Однокласниках з’явилася функція завантаження Відео. Відео-файли також можна оцінювати. Нововведення Музика також була введена значно пізніше запуску мережі, але придбала великий успіх у користувачів.

До додаткових можливостей мережі відносяться різні корисні функції, наприклад «Невидимка» за допомогою її можна поглядати чужі сторінки і фото не боячись бути поміченим.

m.odnoklassniki.ru Здобула велику популярність, адже мобільний завжди під рукою, а які фотки виклав ваш друг з Владивостока завжди цікаво. Мобільна версія завжди доступна у вигляді додатків на операційних системах IOS і Андройд.

Соціальна мережа Однокласники, Smonews

Сайт забезпечений і поруч платних сервісів, серед них: додаткове фото, видалення оцінок рейтингу, відключення опцій, які абсолютно не потрібні для навчився друкувати тільки вчора.

Соціальна мережа Однокласники, Smonews

Якщо ви бажаєте продовжити приємні відчуття зустрічі колишніх однокласників, ви прекрасно зможете це зробити на ресурсі.

Офіс соцмережі Однокласники в Москві 125167, Росія, Москва, Ленінградський проспект, д. 47, стор 2, БЦ «Авион», 5 поверх.

Короткий опис статті: однокласникии Однокласники — популярна соціальна мережа Росії для дружби з однокласниками, однокурсниками і товаришами по службі. Опис мережі та її основних можливостей як приємно проводити час, як знайти друзів, однокласників і однокурсників.

Джерело: Соціальна мережа Однокласники — Smonews

Також ви можете прочитати