Соціальна мережа Однокласники ру. огляд можливостей Odnoklassniki ru. функції соц мережі

09.07.2015

Базовий функціонал

соц мережі Однокласники ру

Зараз ми розглянемо основні можливості соціальної мережі «однокласники ру», які допоможуть вам себе комфортно почувати в цій соцмережі: шукати друзів, відправляти повідомлення, публікувати у своєму акаунті і т. д.

Соціальна мережа Однокласники ру. огляд можливостей Odnoklassniki ru. функції соц мережі

Отже, після реєстрації у цій соц. мережі (детальніше як реєструватися в однокласниках) ви відразу ж потрапляєте на свою персональну сторінку, але перший етап хдесь — це активація свого профілю.

тобто, вам буде виведено додаткове попередження, і на верхній панелі треба пройти «крок 4», ввести свій номер мобільного телефону, на який прийде СМС з чотиризначним кодом активації профілю, його і треба ввести у форму, після чого вам будуть доступні всі можливості соціальної мережі Однокласники .

Цю процедуру необхідно пройти обов’язково, вона абсолютно безкоштовна (власники «однокласників» вже скасувала платну реєстрацію в соц. мережі), це потрібно, щоб підтвердити свою особистість, що ви не спамер, не бот і не уявляєте загрозу для мережі.

Можливості Однокласників

Отже, ось основні можливості проекту Odnoklassniki.ua:

— Пошук своїх однокласників, родичів, старих друзів, подруг, колег

— знайомства з якими-небудь новими людьми

— можливість переглядати фото інших користувачів і завантажувати свої

— зручні інструменти для спілкування і листування

— можливість зустрічі та спілкування в реальному житті.

Отже, пройдемося по інтерфейсу облікового запису і розглянемо базовий функціонал і можливості соц. мережі. Налаштування профілю будуть розглянуті в іншому відео-уроці.

Звичайно, насамперед торкнемося «стіни» (куди ж без неї), без неї не обходиться майже жодна соц.мережа. В «однокласника» вона називається «стрічка».

На ній можна писати, так звані, статуси — це можуть бути короткі фрази, пропозиції, пара абзаців. До них ви можете прикріпити фотографії, підписи до них і т. п. (детально можна буде подивитися у відео-уроці нижче на цій сторінці).

Ми вже розглядали таку стіну в іншій соціальній мережі Мій Світ Mail.Ru. Тут же різниця в тому, що самі записи ви на своїй «Стіни» не бачите, а в записі відображається стрічка ваших друзів, тобто тих, хто на даний момент доданий в друзі.

Наступна вкладка про створення груп в Однокласниках. Але можливості роботи з групами соцмережі Odnoklassniki більш розгорнуто розглянуто раніше в іншому відео-уроці.

Далі йде вкладка «Відео», після натискання на яку ми переходимо в розділ з відеороликами, тобто сайт Odnoklassniki ru має власний вбудований відеохостинг, на якому є можливість дивитися відео на різні теми. коментувати його і т. п.

Все це наочно показано в цьому відео-уроці

Після перегляду відео, ви дізнаєтеся майже все, що стосується можливостей соціальної мережі Однокласники. І тепер без проблем зможете завантажувати фотографії, працювати з фотоальбомами, ставити оцінки фоткам, писати коментарі.

Дізналися такі цікаві нюанси: чи варто вводити правдиву інформацію про себе, вказувати місце навчання, служби в армії, місця відпочинку, хто заходить на вашу сторінку і з якою регулярністю і т.п.

Так як нас цікавить більше ділове спілкування в соц. мережі, а не розваги і пустопорожня втрата часу, то це розглянуто на сторінці з відео-урокм робота з групами в Однокласниках .

до Речі, про можливості. зараз сайт доступний і для жителів України — з’явилася українська версія цього популярного порталу. Вона працює за адресою Однокласники.ua

Використовуйте цю соціальну мережу, вона досить популярна і може принести вам як нових друзів, так і нових відвідувачів в блозі і читачів у вашу розсилку.

Соціальна мережа Однокласники ру. огляд можливостей Odnoklassniki ru. функції соц мережі

Так що, якщо хочете більшого, і розумієте вигоди і перспективи від соціальних мереж, які вони можуть принести не тільки в плані особистого спілкування, то зверніть увагу на

Його записав Михайло Зуєв, автор уроку, що знаходиться вище на сторінці.

Поділіться з друзями або поставте закладку на цю сторінку,

якщо плануєте зайти на неї пізніше. (Соціальна мережа Однокласники ру

огляд можливостей Odnoklassniki ru | функції соц мережі )

Короткий опис статті: соціальна мережа однокласники Соціальна мережа, Однокласники ру, огляд можливостей, Odnoklassniki ru, функції соц мережі

Джерело: Соціальна мережа Однокласники ру | огляд можливостей Odnoklassniki ru | функції соц мережі

Також ви можете прочитати