Соціальна мережа Однокласники. Одноклассники.ги соціальна мережа, FB.ru

05.02.2016

Соціальна мережа «Однокласники». «Однокласники.ua» — соціальна мережа

Інтернет давно вже відкрив необмежені можливості для спілкування. Впорядкувати ці можливості і зробити їх доступними, зручними та цікавими на одному ресурсі змогли творці сайту «Однокласники».

Спочатку створений для того, щоб користувачі могли знайти тих, з ким вчилися, працювали або дружили, сайт поступово виріс до якісного і повноцінного соціального порталу. На даний момент соціальна мережа «Однокласники» використовується приблизно 50 мільйонів людей, що становить одну третину населення Росії. Щодня сайт відвідує близько 10 мільйонів користувачів, що свідчить про вкрай високої популярності інтернет-ресурсу.

Чому ж сайт настільки популярний?

Соціальна мережа Однокласники. Одноклассники.ги соціальна мережа, FB.ru
«Однокласники. ua» — соціальна мережа з яскравим інтерфейсом, зручною навігацією і безліччю сервісів і розділів, що дозволяють не тільки знаходити своїх старих друзів, однокласників, колег і товаришів по службі, але й розміщувати свої фотографії і улюблену музику. А також знаходити однодумців і вступати до спільноти за інтересами, де можна знайти безліч корисної інформації та поділитися своїми знаннями. Завдяки цьому свій профіль «Однокласниках» легко і зручно перетворити на затишне та барвисте власний світ, де так приємно спілкуватися зі старими друзями, заводити нові знайомства і розділяти з близькими по духу людьми свої захоплення та інтереси.

«Однокласники»: трохи історії

Соціальна мережа «Однокласники» давно стала частиною нашого життя. Чи вже зараз хтось пам’ятає ті часи, коли цього порталу не існувало. Насправді сайт з’явився не так давно. Його творець — програміст Альберт Попков — почав роботу над ним у 2000 році. Робота йшла досить довго і була непростою. Проект стартував у березні 2006 року, і вже до літа на сайті було зареєстровано близько 9 мільйонів чоловік.

Спочатку реєстрація була платною, проте вже з 2008 року скасували плату, що привернуло на «Однокласники» ще більше користувачів.Соціальна мережа Однокласники. Одноклассники.ги соціальна мережа, FB.ru

За словами самого Попкова, сайт не приносив ніякої прибутку аж до 2009 року, коли по мірі розширення соціальної мережі сюди не прийшли численні рекламодавці. Лише тоді доходи розробників почали зростати.

Засновнику та його команді довелося нелегко: крім того, що «Однокласники» породили чимало чуток і підозр про свою приналежність спецслужбам, Попков був звинувачений в плагіаті англійською компанією, де він почав розробку проекту. Однак йому вдалося довести, що «Однокласники» не мають ніяких аналогів за кордоном, оскільки ресурс створений з урахуванням всіх особливостей російського менталітету.

Незважаючи на всі негаразди, популярність порталу неухильно зростає, і зараз сайт входить у трійку найбільш відвідуваних мережевих ресурсів. На даний момент сайт «Однокласники» належить компанії Mail.Ru, завдяки чому для його відвідувачів створюється все більше і більше зручних сервісів.

Реєстрація на «Однокласниках»

Сайт пропонує чимало можливостей для цікавого і різнобічного спілкування. Після реєстрації користувачеві стають доступні наступні опції і сервіси:

 • зручний і швидкий пошук друзів, колег, однокурсників (для цього достатньо вказати номер школи, навчальний заклад або місце роботи);
 • можливість завантажувати свої улюблені фотографії і оцінювати фото користувачів;
 • зручна листування з друзями й знайомими, як в чаті, так і в приватних каналах;
 • можливість спілкуватися і заводити нові знайомства;
 • право ділитися з друзями своєю улюбленою музикою і відео;
 • можливість вступати в різні спільноти за інтересами.Соціальна мережа Однокласники. Одноклассники.ги соціальна мережа, FB.ru

Щоб почати спілкуватися різноманітно і повноцінно, досить пройти кілька етапів реєстрації:

 1. Зайти на сайт. До моменту реєстрації він буде закритий, буде доступна лише кнопка «Реєстрація».
 2. Після натискання на неї з’явиться реєстраційна форма.
 3. Вам необхідно заповнити цю форму, вказавши стать, ім’я та прізвище, дату народження і місто проживання.
 4. Придумати логін і пароль (вони повинні бути достатньо складними, оскільки сторінки користувачів соціальних мереж нерідко зламують).
 5. Натиснути на кнопку «Зареєструватися в Однокласниках».

І все! Адреса www. Однокласники (соціальна мережа вашої мрії) стане доступний. І користувач отримає можливість заповнити свій профіль і почати спілкування. Однак перед цим необхідно зробити підтвердження, щоб отримати доступ до всіх послуг і сервісів сайту. Для цього потрібно:

 1. Зайти на «Однокласники» та відкрити повідомлення про активацію профілю.
 2. З’явиться форма активації, де потрібно вказати свій номер телефону і підтвердити його.
 3. Через деякий час на вказаний номер прийде СМС-повідомлення з унікальним кодом, який необхідно ввести в запропоноване поле.
 4. Підтвердити код, після чого користуватися необмеженими можливостями для спілкування.

Платні послуги

Соціальна мережа «Однокласники» надає основні і найбільш необхідні сервіси безкоштовно. Але щоб зробити свій віртуальний світ ще більш зручним і затишним, відвідувачі можуть скористатися платними послугами. Вони оплачуються з допомогою Кайданів. ОК — віртуальна валюта даного ресурсу, бонусна одиниця, яку можна використовувати для покупки різних опцій в іграх і додатках на сайті, а також для оплати послуг.

Поповнити свій віртуальний бонусний рахунок можна банківською карткою або через СМС, попередньо уточнивши курс конвертації грошових коштів у ОКи.

Окамі можна оплатити такі послуги:

 • «Подарунок користувачу» (при цьому можна підключити опцію «Все включено» чи «Музика до подарунків»).
 • «Закритий профіль» (інформацію зможуть побачити тільки друзі, і тільки вони зможуть писати повідомлення).
 • «Оцінка 5+» (допоможе виразити тому або іншому користувачеві свою особливу симпатію).
 • «Додаткові смайлики» (зробить спілкування ще більш живим і цікавим).
 • «Невидимка» (дозволить заходити на сторінки користувачів інкогніто).

Соціальна мережа Однокласники. Одноклассники.ги соціальна мережа, FB.ru

«Однокласники» — соціальна мережа: мобільна версія

Розробники одного з найпопулярніших інтернет-ресурсів не стоять на місці: тепер користувачі сайту можуть спілкуватися у будь-який час і в будь-якому місці завдяки мобільній версії «Однокласників». Що це таке?

Мобільна версія сайту «m.ok.ua» надає ті ж можливості, що і для ПК. Скачавши програму «Однокласники» на телефон, користувач зможе:

 • швидко приймати і посилати повідомлення, навіть використовуючи смайлики;
 • переглядати і завантажувати фотографії;
 • слухати і закачувати музику;
 • шукати друзів і заводити нові знайомства;
 • отримувати миттєві повідомлення від сайту;
 • бути завжди онлайн.

Все, що для цього потрібно, — працюючий мобільний інтернет.

Соціальна мережа Однокласники. Одноклассники.ги соціальна мережа, FB.ru

Сумісність

Програма «Однокласники» прекрасно працює на телефонах з наступними операційними системами:

 • Android.
 • iOS (iPad, iPhone).
 • Windows Phone.

Встановити додаток на свій телефон можна наступним чином:

 1. Зайти на сайт «m.ok.ua».
 2. Знайти внизу екрана напис «Скачай програму «Однокласників»!» і натиснути на неї.
 3. Додаток миттєво буде встановлено на телефон, і можна починати спілкуватися!

Соціальна мережа «Однокласники» — яскравий, привабливий і зручний соціальний ресурс, який ніколи не дасть занудьгувати і не дозволить втратити зв’язок з дорогими і близькими людьми.

Короткий опис статті: соціальна мережа однокласники Соціальна мережа «Однокласники» — яскравий, привабливий і зручний соціальний ресурс, який ніколи не дасть занудьгувати і не дозволить втратити зв’язок з дорогими і близькими людьми. соціальна мережа однокласники однокласники ru соціальна мережа www однокласники соціальна мережа

Джерело: Соціальна мережа «Однокласники». «Однокласники.ua» — соціальна мережа — FB.uk

Також ви можете прочитати