Sociate.ru біржа реклами в групах Вконтакті, Однокласники, Instagram

06.06.2016

у соціальних мережах

Нещодавно мені написав адміністратор одного співтовариства і запропонував замовляти рекламу безпосередньо — щоб заощадити гроші.

Я просто уявив, як би виглядав мій робочий день, якщо б я домовлявся, погоджував і листувався з кожним адміном особисто.

Я б перетворився в супергероя з ім’ям начебто ЧатМена, що видає 1000 знаків у секунду. І навіть за такого розвитку подій (зі спец. здібностями і інтригою) я б встигав розміщувати в кілька разів менше реклами.

Навіть якщо Ви – ЧатМен. Навіть якщо Ви знайшли собі гарячу супер-подружку (назвемо її ЧатГерл) – навіть при такому розкладі Ви не доженете по швидкості, якості та своєчасності мене одного, що сидить в Sociate 2 години вранці.

Я не витрачаю час на листування, на вникання який у кого тип гаманця, а так само на встановлення зв’язку особисто з кожним. Переді мною картина минулого дня, всі показники перед очима. Я швидко роблю висновок і тут же міняю подальшу діяльність в новому напрямку.

Коли я отямився, то з посмішкою надрукував адміну: «Ні, не вийде».

Костянтин Сазонов, SMM Менеджер у Grayling

Разом з Sociate ми провели вже дві рекламні кампанії. Механізм розміщення постів, отримання статистики і зворотний зв’язок — все зручно влаштовано і працює, як потрібно.

Окреме спасибі команді Sociate – це приємні, доброзичливі і життєрадісні люди, які оптимізували роботу по просуванню, допомагали та підтримували.

У цілому, сервіс повністю виправдовує свою задачу, роблячи нас відносини, рекламодавців, та адміністраторів спільнот, зрозумілими і ефективними.

Андрій Слюсар, Продюсер

Сервіс Sociate допомагає робити просування в соціальних мережах ефективніше. Величезне спасибі хлопцям, які змогли придумати і створити настільки зручний, якісний і просто приємний сервіс, користуватися яким одне задоволення.

Завдяки Sociate роботу з просування в соціальних мережах вдалося зробити ефективніше, зручніше і набагато оперативніше.

Короткий опис статті: безкоштовно однокласники Sociate.ru ефективна реклама в спільнотах ВКонтакте. Біржа реклами ВКонтакте, Однокласники, Instagram. Таргетована реклама ВКонтакте.

Джерело: Sociate.ru — біржа реклами в групах Вконтакті, Однокласники, Instagram

Також ви можете прочитати