Смішні віршики з жіночими іменами, imenawstichach.com імена у віршах, вірші

19.02.2017

смішні віршики про імена

Смішні віршики про імена піднімають настрій, тому що серед сірих буднів і одноманітної роботи іноді хочеться доброго гумору, посмішок, сміху.

Жартівливі віршики не носять ніякого додаткового смислового навантаження, крім тієї, яка їм дає рима. Рими – це здебільшого випадковий збіг, коли останні склади двох слів співзвучні один одному: Оля -поле, Маня – сани, Лада – рада, іт.п. Чим віддаленішою за змістом знаходяться ці слова, тим веселіше і несподіванішою виходять поєднання, Юля – вулик, Уля – куля, Люся – бруси, Аріна – перина.

Без всякого умислу і домысла ці пари поєднуються між собою, перетворюючись на подобу дитячої лічилки: мінімум сенсу, максимум ритму і емоцій. Ось так виходять жартівливі віршики про імена. Їх слід сприймати так само легко і невимушено, як діти сприймають свої дитячі приказки і лічилки Пам’ятаєте? Ябеда — корябеда, тілі-тісто, наречений і наречена; вийшов місяць із туману – вийняв ножик з кишені….

Як створюються смішні віршики з іменами

жартівливі вірші про імена містять абсолютно безневинний гумор, і навіть не гумор, а риму. Ця рима і задає ритм. За великим рахунком, рима і ритм йде від імені, яка сама шукає собі словесну пару і знаходить, створюючи свій віршик. Оскільки ім’я людина сама собі не вибирає, то і рима до нього часто буває дуже великим сюрпризом і несподіванкою. Це перші смішні вірші про імена на нашому сайті, вони для дорослих, а не для дітей. А ось дитячі віршики нам ще належить написати Читаємо, посміхаємося, ділимося ссилочку з друзями, так само, як ви діліться посиланнями на смішні статуси або розумні думки.

Короткий опис статті: вірш про однокласниках гумор у віршах про імена, смішні віршики з іменами, мешные рими, жартівливі вірші , жарти про мена

Також ви можете прочитати