Сімейні герби

19.02.2017

Сімейні герби

Сімейні герби

В нашій групі в куточку «Моя Батьківщина» розташовується символіка Росії: герб, прапор, гімн, президент, а в куточку «Юного краєзнавця» символіка нашого міста: герб, прапор, види міста Саратова. На гербі Росії – двоголовий орел, « щоб на захід і схід він дивитися б відразу міг». На гербі Саратова в блакитному полі три стерляді, що означають велике достаток такими рибами.

Дітей зацікавили герби. Ми вирішили дізнатися. звідки з’явилися герби і що вони означали раніше, зовсім давно.

Сімейні герби

Разом з дітьми та їх батьками ми стали шукати матеріал по цій темі. Виявилося, що герби міцно увійшли в ужиток до кінця XII століття. Причиною їх поширення стали хрестові походи з їх битвами небаченого досі масштабу. Відмінні малюнки на щитах допомагали воїнам дізнаватися противника на далекій відстані, відрізняти соратників від ворогів.

Сімейні герби

Сам звичай народився не на порожньому місці. Ще до хрестових походів стародавні народи вибирали собі символи в якості відмітних знаків. Діти і батьки захопилися цією роботою. У свої герби вони вклали всю душу. Батьки приходили за порадою, як краще оформити герб, яку вибрати форму, що намалювати. А діти підказували батькам, що б вони хотіли бачити на гербі.

Сімейні герби

І ось, нарешті, настав той день, коли всі герби з’явилися в групі. Вийшла виставка родинних гербів. Діти про свої герби з гордістю розповідали, було видно, що сім’я для них багато значить. Ця робота допомогла нам зробити сім’ї згуртованішим і рідніше. А головне, у дітей з’явився вогник бажання дізнаватися про свою сім’ю більше і більше.

Сімейні герби

Така робота по складанню сімейних гербів проводилася нами вже з двома поколіннями дітей і кожен раз ми раділи. бачачи щасливі обличчя дітей. І ще у нас з’явилася ціла колекція сімейних гербів.

Сімейні герби

Як бачите, всі герби різні. Використовувалися різні форми, різні ідеї. Кожна сім’я неповторна і герб показує це.

Короткий опис статті: сімейний герб малюнок

Джерело: Сімейні герби

Також ви можете прочитати