Щоденники друзів Znakomstva.lv

07.06.2016

Розставання і примирення

Сестра одного дядечки розповідає:

— брат Розлучився з коханою жінкою і як розлучився раптом остаточно усвідомив що без неї життя взагалі немає (але це він не каже нікому — самі бачимо і з уривків фраз уловливаем). Сидить-сумує, з депресії себе намагається витягнути, а раніше був і балагур веселун. ще

Сестра одного дядечки розповідає:

— брат Розлучився з коханою жінкою і як розлучився раптом остаточно усвідомив що без неї життя взагалі немає (але це він не каже нікому — самі бачимо і з уривків фраз уловливаем). Сидить-сумує, з депресії себе намагається витягнути, а раніше був і балагур веселун. З одного зустрівся, з іншого — все не те і все не так. Але робити нічого не робить — гордий. Мовчазний і став похмурий і очей у нього смикається і думки про вічне відвідують. Книжки всякі читає в одинаре — психологічні — як-ніби шукає відповіді. У відрядження став проситися — від неї подалі, щоб по тих же вулицях не ходити. А толку нуль. Голова-то з ним катається, а жінка в голові живе. А вона, до речі, абсолютно вільна — містечко у нас невеликий, спільні знайомі є. Ну їй підказали, мовляв, так і так «якщо хочеш можеш зробити крок назустріч — він не забув» мол. Вона на якийсь час затихла — з силами, мабуть, збиралася, а потім і вийшла на нього на вулиці — як-ніби випадково назустріч йшла.

І ось тут сталося страшне — як він від неї вискочить, весь скукожілся, закрився і байдуже обличчя зробив і грит мовляв «поїзд пішов, що було, то минуло, всім спасибі — всі вільні» Вона і обтекла. І ми обтекли все. А він прийшов додому і пив три дні не перестаючи, а потім блював три дні ще. А тепер сидить в тиші і світло не включає. Або блукає безцільно як тінь батька гамлета.

загалом, що це таке і навіщо він так зробив, ніхто зрозуміти не може. І взагалі розуму воно все не розтяжне. Може у вас версії є?»

Мушцкой тюнінг)

Щоденники друзів Znakomstva.lv

Здорово колеги.

протягом 40-ка минулих тим))).

..з жіночим тюнінгом більш-менш все ясно,не раз обговорювалося..з 18-ти років фарбування волосся ,брів і т. д і т. п. процес вопщем несканчаемый)..ну а чо з мушцким у нас в РФ?))що є зараз у нас?)і взагалі стоїть ця справа ще

Щоденники друзів Znakomstva.lv

Здорово колеги.

протягом 40-ка минулих тим))).

..з жіночим тюнінгом більш-менш все ясно,неодноразово обговорювалося..з 18-ти років фарбування волосся ,брів і т. д і т. п. процес вопщем несканчаемый)..ну а чо з мушцким у нас в РФ?))що є зараз у нас?)і взагалі стоїть ця справа ,як починати себе облагороджувати дятьке. у кого сім’я -жона, діти тут зрозуміло..»і так любити буде» з животом ,сивого — тупого,лежащщего на дивані з пивасом))) -куди ж вона нахуй денеццо!))..ну а решти 80-ти відсотковим контингенту мущщин ,які в пошуку і які не збираються херложить на себе як на мущщину!?)))..

Он Рурк на фото в сабжэ..він неодноразово ставав об’єктом глузувань з приводу зовнішності ,ну перегинів всяких: з пластикою,життям взагалі. Не знаю, але у мене він завжди викликав повагу і навіть не як актор..завжди стежив за собою,створив якийсь свій імідж,такого мачо — йобыря якому все пох..)гроші,слава ,громадська думка. чи знають його,забули..походу чол з сильним все таке характером.

вопщем поплыле))багато питань)

Короткий опис статті: www.odnoklasniki.ru

Джерело: Щоденники друзів — Znakomstva.lv

Також ви можете прочитати