ЩО ЗРОБИТИ ЩОБ ПРИВОРОЖИТИ КОХАНУ ДІВЧИНУ, ПРАКТИЧНА МАГІЯ

19.02.2017

ЩО ЗРОБИТИ ЩОБ ПРИВОРОЖИТИ КОХАНУ ДІВЧИНУ

Зміст:

Сьогодні я, маг Сергій Артгром розповім, як приворожити дівчину в домашніх умовах. У стародавні часи коханок, вважай, тільки і причаровували. А сьогодні ось все більше дівчата любовним займаються чаклунством. Насправді, це тільки видимість. У хлопців теж маса можливостей самостійно вплинути на придивилася дівчинку або молоду жінку.

Я, маг Сергій Артргом запропоную вам прості способи як можна приворожити дівчину в домашніх умовах, використовуючи її фото, а також інші способи магічного впливу. Всі чаклунські обряди. запропоновані в цій статті, працюють на особистій силі виконавця, і не несуть негативу і небажаних побічних ефектів.

Як самому приворожити дівчину в домашніх умовах

Буває, щоб самостійно приворожити дівчину в домашніх умовах, її треба спочатку змусити прийти, щоб, маючи контакт, читати на неї любовні замовляння. Так діють, коли хочуть зробити чаклунський ритуал на їжу або питво. Ці магічні обряди прості, в більшості випадків працюють навіть у початківців магів. І працюють досить непогано. А для цього потрібно попередньо зробити так, щоб Сили доправили до потрібного вам людини.

Для цієї мети існує маса чаклунських приворотів на виклик коханої дівчини до хлопця. Ви можете практикувати різні любовні замовляння на виклик, знайшовши свій, який у вас особисто буде працювати відмінно і без збоїв. Багато залежить від сили мага виконавця. Важливо і те, на кого робиться магічний виклик щоб дівчина побачилася з хлопцем. А, крім того, успіх роботи забезпечує і методика чаклунського ритуалу на любов дівчини.

Якщо ви хочете відновити стосунки, і мають намір читати змову з фото коханої дівчини на повернення любові. майте на увазі, дуже важливо, скільки часу минуло після розставання. Поняття часових рамок у чорної магії є, як і поняття «не на що чіпляти приворот». Тому чекати, що проблема вирішиться сама, що коханка все зрозуміє і знову полюбить, сенсу немає.

Більшість молодих жінок, розлучившись з хлопцем, не повертаються самі. Щоб самому приворожити дівчину на відстані, або контактно, і все повернути – прихильність, почуття, стосунки, потрібна реальна магія, але діяти необхідно швидко, по гарячих слідах.

Як самостійно приворожити дівчину на фото – змова на Чотири Стихії

Існує магічний спосіб повернути любов дівчини. Зробити це можна з допомогою сил чотирьох стихій.

Для безкоштовного магічного обряду вам знадобляться:

Роблять магічний змова на відкритому місці. Потрібно розпалити багаття. Встати перед полум’ям, в той час як за спиною повинен бути ладан, сіль зліва, а вода праворуч. Тримайте перед очима фото вашої улюбленої і 3 рази читайте змову на любов жінки на фото:

«Вогонь, вода, повітря і земля! Заклинаю вас, приведіть до мене (ім’я), вселити в неї вогненну пристрасть до мене (ім’ярек), нехай пекуча любов ріками розливається по крові її, нехай плоть її насититься непереборною тягою до мене, а подих лише тоді стане вільним, коли вона зі мною буде. Сили стихій! Донесіть мою волю до (ім’я) сонцем, дощем, вітром і землею. Хай буде так».

Киньте фото у вогонь, за ним – ладан, сіль, вилийте воду з чаші. Йдіть додому, дотримуючись правила чаклунства. Можна сильним магічним ритуалом приворожити дівчину з фото в телефоні. Телефон, звичайно, кидати в полум’я не треба, ніхто не вимагає таких жертв.

Як приворожити дівчину з фото і наслідки чаклунського впливу

Доцільність магічних ритуалів і правильне складання комплексу – один із запорук успіху. А грамотна діагностика, тимчасові рамки і ситуація, що склалася, обов’язково враховуються. Самому приворожити дівчину яка подобається, можна безліччю способів на відстані. Якщо ви – не практикуючий маг, і у вас мало досвіду, зовсім не обов’язково, щоб вплинути на ситуацію, братися за потужні ритуали чорного чаклунства, бо і цвинтарні обряди.

Крім чаклунських чорних обрядів на любов жінки є такий розділ практичної магії, як природні присушки, обряди для гармонізації відносин, магічні прикормы з сильними робочими змовами.

Можна приворожити дівчину на відстані без підтримки Сил?

При гарної візуалізації зробити це цілком реально. Новачкові в любовній магії бажано робити домашній обряд не 1 день, а не менше 3 днів. Повторювати самостійний змова не менш 3 разів, але краще, все ж, більше – 7, 9, 12 разів. Це допоможе,

  • по-перше, налаштуватися на чаклунський обряд,
  • а по-друге, посилить приворотный ефект.

Адже в любовній магії важливий результат. Це зрозуміло. Як зрозуміло і те, що закоханий хлопець буде піклуватися про те, щоб не завдати шкоди своїй коханці.

Як самому можна приворожити дівчину без наслідків?

Скажу так: не маючи знань і досвіду, не робити цих змов на любов з арсеналу Чернокнижия. Тут є велика ймовірність нашкодити. Білі ж привороти коханої дівчинки побічних ефектів практично не дають, утім, як і негативу теж. Але, дія таких приворотних змов на коханку нестійке і недовговічне, потрібно часто повторювати магічні обряди. Якщо ви оперуєте реальними приворотами на особистій енергії, працювати потрібно в комплексі і за правилами любовної магії.

Сильний змова на тугу коханої жінки

Справжня змова працює на особистій силі виконавця. Змушує людину думати і бачити хлопця у сні. Робиться самостійно, без призову Сил.

Читати замовляння на любов дівчини потрібно на дим, дивлячись на фото коханої.

«Встану я раненько, піду далеченько, не воротами, не дверима, нехай не спить молодиця (ім’я) про мене сумує через, хай сумує, хай про мене (ім’ярек) згадує. В їжі би туги своєї гіркої не заїдала, у воді не запивала, уві сні б не засинала, про мене (ім’ярек) мріяла. Летить сокіл ясний, стукає у вікно волоковое. Ой ти гой єси дівиця молодиця (ім’я), слухай серцем, думай серцем, з тобою говорю. Душа з душею сходиться, світло з темрявою з’єднується, квітка з квіткою сплітається, душу тугою наповниться, сни мною (ім’ярек) запечатлеются. Така моя воля. Слово моє міцно. Амінь».

Цей домашній змову з фото на любов жінки читати слід на зростаючому місяці. І логічніше не ввечері, а на світанку, бо в любовному змові є вказівка на час: «Встану я раненько…». Домашній змова на любов універсальний, підходить для прив’язки, як дівчата, так і хлопці. Читати, дотримуючись чоловічі та жіночі дні. Для посилення ефекту, особливо початківцям в любовному чаклунстві, рекомендується читати не 1 день, а 3 або 7 днів поспіль. Число повторень хорошого змови на любов дівчини також визначають інтуїтивно. Але повторювати не менше 3 разів.

Як приворожити кохану дівчину в домашніх умовах

У кого-то дієві привороти працюють без ослаблення. Але, навіть практикуючі маги в певних ситуаціях не нехтують методиками ослаблення жертви. А який чаклує новачкам і поготів послаблювати коханої дівчини треба. Ослаблення робиться магічними ритуалами на убуваючому місяці. Тоді як, щоб самостійно приворожити дівчину, потрібно місяць росте.

Якщо у ваших планах самому зробити приворот на любов дівчини дистанційно, абсолютно не важливо, де в цей момент перебуває жертва. Але, якщо ви задумали чорний ритуал на їжу чи питво, або хочете приворожити дівчинку на подарунок, то, зрозуміло, що потрібна безпосередня присутність об’єкта. В цьому випадку, перш ніж на відстані приворожити колишню дівчину, необхідно змусити її прийти. Для цієї мети можна скористатися викликом на палаюче ім’я.

Візьміть смужку паперу, і зверху вниз 3 рази з проміжком 2-3 см, напишете ім’я коханої дівчинки.

Потім підпалити папір від сірника зверху, тримаючи листок за нижній край.

Поки ім’я буде горіти, потрібно встигнути читати слова любовного змови:

«Як горить ім’я, нехай так запалився серце раби (ім’я) до мого серця. Щоб не могла вона ні пити, ні їсти, ні спати, а все б думала про мене (ім’ярек), так бігла б в мою сторону. Амінь».

Читати домашній змова на любов дівчини 3 рази, під час горіння кожного імені. Попіл пустити по воді. Це – простий змова для виклику дівчини до хлопця, працює у багатьох новачків. Коли дівчина з’явиться, або станеться випадкова зустріч (цей виклик може спрацювати на зведення доріг), або якось інакше вона вийде на контакт, ви повинні зробити все, щоб забезпечити особисту зустріч, і зробити любовний ритуал з допомогою їжі і пиття. Якщо опинитеся у неї в гостях, у вас буде можливість ще й підклад зробити.

Магічний ритуал добре працює, коли кохана дівчина позитивно налаштована. А якщо є образа або агресія, якщо дівчинка взагалі не бажає йти на контакт, і пручається викликів, то треба щось сильніше. Завжди можна знайти інший вихід, приміром, приворожити дівчину через фото на відстані. Дивіться даний вище приворот Чотири Стихії.

Як безкоштовно приворожити кохану дівчину – присушка на слину

Цей безкоштовний самостійний спосіб приворожити дівчину відноситься до категорії старовинних способів магічних любовних прив’язок. Плюнути на долоню і читати сильний змова на тугу коханої дівчини на слину. Цієї долонею потім доторкнутися або поплескати жінку в області серця.

«Встану я, (ім’ярек), і піду з хати не в двері, з двору не в воротях, і піду я не в східну сторону, а в сторону західну. Є там море-океан, на тому морі-океані лежить дубова колода, на тій колоді, на тій на дубовій, сидить Страх Рах. Я цього Страху Раху підкорюсь і помолюся. Дай мені, Страх-Рах, сімдесят сім вітрів, сімдесят сім віхров, вітер полуденний, вітер північний, вітер суходушный, які лісу сушили, зелені трави кришили, швидкі річки випивали. І так би сушилася, крушилась про мене (ім’я). Піду я на західне ганок, подимне вікно, під гниле дерево, піду не дорогою, а стороною, мышьей норою, собачою стежкою. Йде мені назустріч (ім’я), вдарю її за ретивому серця, распорю її білу груди, напущу на неї тугу журбу. Едою б вона не заїдала, питвом б вона не запивала, думою б вона не замислювався. Розійдися, туга кручина, за ретивому серця, гарячу кров. Замкну я цю тугу журбу ключами і замками, кину я ключі і замки в море-океан. Є в морі-океані камінь Алатир. Під тим під Алатир каменем варто щука-калуга, ключі і замки підхопила, ніхто цю щуку-калугу не може зловити ні неводами, ні нережками, ні дрібними пастками. І куди я піду, куди я поїду, все б вона, (ім’я), у віконця сиділа, дивилася за мною. Будьте, слова, міцні і ліплення. Як моя слина сохла, так би і вона мені сохла».

Можна любовний змова на жінку використовувати по-іншому. Читати на їжу чи питво, потім дати їй це з’їсти або випити, і таким чином самостійно приворожити дівчину в домашніх умовах.

Будинки приворожити дівчину на відстані – любовне чаклунство без фото

Ось ще хороший білий змова на приворот коханої дівчини. Робиться дистанційно на зростаючому місяці. Це простий і доступний спосіб швидко приворожити дівчину без фото. Потрібно покласти свою шапку на поріг, в неї – ніж і сказати читати слова змови:

«Я зірок не вважав, сонцю і місяцю не волав, а взиваю я до білого каменю Алатырю. Лежить століття і не знає біди. Над тим каменем золотий трон стоїть на тому троні дочка царя Ірода сидить. У тієї дочки царя є тридев’ять слуг: Огнея, Гнетея, Скоробея, Знобея, Ломея, Пухлея, Сухея, Дрожея, Спешуха, Трясуха, Дрожуха, Безуха, Найдуха, Говоруха, Лепчея, Невея і Соломія. У Соломії є тринадцять дітей, вона їх лає, рогатими чортами лякає, вони їй корятся, ні в чому не лінуються. Ти, Соломеюшка, відправ їх туди, де раби (ім’я) ворота. Нехай вони ворота відчиняють, на рабу (ім’я) любов затяту напускають, щоб її серце день і ніч по мені тліло, нило, від любові боліло. Нехай вони в ній розпалять палку любов, щоб кипіла у неї про мене кров. Охала вона і стогнала, сохнула б і сумувала, кручинилась, журилася, тримала мій образ у своїй душі всякий день, всякий год, всяку хвилину. Живете ви, мої справи, сбываетесь, мої слова. На нині, назавжди, на все часи. Амінь».

Як приворожити кохану дівчину по волосині – старовинне замовляння на любов

Цей простий домашній ритуал привернути кохання дівчини робиться з вольт. Що потрібно приготувати для магічного впливу:

  • свічковий віск
  • волосок улюбленої
  • нова голка
  • свічка (не обов’язково червона)
  • білу натуральну тканину

З воску ліплять жіночу фігурку, до неї прикріплюється волосок дівчини. Потім проводять ім’янаречення вольта, після чого на полум’я свічки нагрівають голку і, протикаючи фігурку в області серця, тричі читають замовляння на любов дівчини на волосся:

«(Ім’я), нехай спалахне в твоєму серці любов і пристрасть до мене (ім’ярек). Нехай з’їдає тебе смуток, туга і журба без мене. Амінь».

Вольт загорнути в тканину, не виймаючи голки, і зберігати подалі від чужих очей. Розірвати зв’язок, якщо об’єкт стане не потрібен, просто. Досить розтопити віск і кинути в проточну воду.

Короткий опис статті: як приворожити дівчину Сьогодні я, маг Сергій Артгром розповім, як приворожити дівчину в домашніх умовах. Запропоную вам способи як приворожити дівчину в домашніх умовах за фото на відстані любов,магічна допомога,приворожити,приворот

Джерело: ЩО ЗРОБИТИ ЩОБ ПРИВОРОЖИТИ КОХАНУ ДІВЧИНУ — ПРАКТИЧНА МАГІЯ

Також ви можете прочитати