Що робити якщо не виходить зайти в однокласники?

26.09.2015

Що робити, якщо не виходить зайти в однокласники?

Проблема з входом на сайт однокласники – це досить поширений випадок, який нерідко вимагає виклику майстра комп’ютерної допомоги на будинок.

Якщо Ви не бажаєте самостійно возитися з комп’ютером і проживаєте в Тамбові – телефонуйте за номером вгорі сторінки.

1. Комп’ютер заражений вірусами або був заражений ними раніше.

2. Проблеми з браузером.

3. Контент-фільтрація.

4. Проблеми з інтернетом.

5. Проблеми з сервером сайту однокласники.

6. Фейк.

7. Зламали аккаунт в однокласниках.

Розберемося по порядку з усіма можливими причинами і, по можливості усунути або обійдемо їх:

1. Якщо Ваш комп’ютер заражений вірусами – насамперед необхідно встановити хороший антивірус і виконати повну перевірку і очищення системи. З безкоштовних антивірусів я віддаю перевагу антивірус Аваст. Аваст в комплексі зі стандартним брандмауером (фаєрволом) здатний цілком-таки якісно захистити Ваш комп’ютер від вірусів, перешкоджають входу на сайт однокласники, і від банерів-блокаторів, що вимагають відправки платних смс, і від інших поширених в мережі інтернет вірусів.

Після очищення комп’ютера від вірусів необхідно перевірити і при необхідності виправити системний файл hosts, який відповідає за переадресацію в мережі.

Файл hosts знаходитися за адресою C:WindowsSystem32driversetc

Відкрийте цей файл за допомогою програми «блокнот»

В даному файлі не повинно бути рядків без значка #

Якщо рядки без значка «решітка» все-таки присутні – сміливо видаляйте їх.

В даному файлі без жодної шкоди для системи Ви цілком можете видалити взагалі всі рядки, а якщо переживаєте, що можете щось зіпсувати – поставте спочатку всіх рядків значок #, тим самим, зробивши всі рядки незначущими для системи переадресації.

Після виконання змін, Вам необхідно зберегти файл.

Будьте уважні! Система може не дозволити зберігати цей файл на старому місці і запропонує його зберегти змінену копію користувача папці «Мої документи». Таке збереження не принесе ніякого результату!

Для того щоб обійти заборону системи Вам необхідно виконати один з наступних способів:

Натисніть кнопку «Пуск».

Виберіть пункт «Всі програми», а в ньому «Стандартні»

На програмі «Блокнот» клацніть правою кнопкою миші і в меню, що з’явилося, виберіть «Запуск від імені адміністратора»

Після запуску програми «Блокнот» виберіть пункт меню «Файл» і виберіть пункт «Відкрити».

Відкрийте папку C:WindowsSystem32driversetc

За замовчуванням Ви можете не побачити файлів. Для того щоб їх побачити, потрібно вибрати пункт «Всі файли» замість пункту «Текстові документи» в правому нижньому кутку відкритого перед Вами віконця програми «Блокнот».

Після виконання змін, не забудьте зберегти файл.

Якщо перший спосіб Вам, з тієї чи іншої причини не підійшов – скористайтеся іншим способом:

Клацніть на файлі hosts правою кнопкою миші і виберіть пункт «властивості» > «Захист» > «Користувачі» і поставте галочку «Повний доступ». Погодьтеся зі зміною властивостей файлу, натиснувши кнопку «ОК» і, погодившись з спливаючими запитами на підтвердження змін.

Після виконання даної процедури відкрийте файл подвійним клацанням і скористайтеся програмою «Блокнот» для редагування.

Після збереження змін, поверніться у властивості файлу і залиште галочки тільки над пунктами «Читання і виконання» та «Читання». Над іншими пунктами галочки потрібно прибрати!

2. Проблеми з браузером. заважають входу на сайт однокласники, але не перешкоджають використанню інших сторінок інтернету, виникають під час збоїв роботи комп’ютера або при поганій якості лінії. Усуваються проблеми з браузером дуже просто: у відкритій вкладці сайту однокласники натисніть клавішу Shift і, утримуючи її, натисніть клавішу «F5». Виконання даної процедури забезпечує повторну завантаження повної версії сторінки однокласники, а не її урізаною і зіпсованої копії з тимчасових файлів браузера.

3. Контент-фільтри – це програми, які перешкоджають входу на певні сайти. Нерідко контент фільтри встановлюють для блокування входу на сайт однокласники. Дані фільтри встановлюють в офісах багатьох компаній. Застосування подібних систем фільтрації контенту повсюдно використовується в освітніх установах.

Відключити контент фільтр найчастіше не можна, але його можна обійти!

Для того, щоб сидіти в однокласниках в школі або будь-якому іншому місці, де діє заборона контент-фільтра, необхідно використовувати «Анонімайзер»!

Анонімайзер – це спеціальний сайт, в якому можна ввести адресу сайту однокласники і він відкриє його у своєму вікні! Таким чином, контент-фільтр не зрозуміє, що Ви в однокласниках і не заблокує доступ!

Час від часу сайти-анонімайзери потрапляють в список заблокованих сайтів контент-фільтрів, однак, кожен день їх знову з’являється безліч! І якщо сайти-анонімайзери з перших сторінок пошукової видачі блокуються – вирушайте в глибини пошуку на 10-ю (а може й далі), сторінку пошукової видачі!

У використання анонімайзерів є один величезний мінус: Ваш логін і пароль на сайт стануть відомими власникам сайту-анонімайзера, і Вам залишиться тільки сподіватися, що цим ніхто не скористається.

4. Проблеми з інтернетом можуть перешкодити зайти на сайт однокласники. Особливо часто проблема з тим щоб зайти на сайт виникає у користувачів інтернету через 3-g модем. Єдиним рішенням, крім підключення якісного інтернету, є очищення кешу браузера. Способи виправлення проблем, пов’язаних з поганим інтернетом читайте у статті 3-g модем .

5. Проблеми з сервером сайту однокласники на моїй пам’яті були лише одного разу (по-моєму, в 2013 році). Дана подія з сайтами подібного рівня трапляється вкрай рідко, триватиме недовго і вплинути на хід подій ми, на жаль, ніяк не можемо…

6. Фейк – це фальшива сторінка (один в один схожа на оригінальну сторінку), яку застосовують при переадресації (редірект) описаної на початку статті.

У фейк неможливо зайти. Зазвичай фейк – це одна єдина сторінка, яка просто відправляє Ваші дані хакеру. Але фейк, найчастіше, використовують не тільки в переадресації, але і в посиланнях, які Вам відправляють на стіну або в особисті повідомлення. Перехід по посиланню в такому повідомленні веде Вас на сторінку, яка дуже схожа на однокласники, але має іншу адресу. Адреса цієї сторінки може бути дуже схожа на адресу сторінки однокласники, так що будьте дуже уважні.

Адреса сторінки однокласники. odnoklassniki.ru

Адреса фейка. odnolassniki.ru або odnoklassniki.ru-feiki.ru

Фейк дуже часто використовують для крадіжки логінів і паролів на сайт однокласники. Дані, які ви введете на фэйке (сторінці входу сымитированной хакером), безпосередньо відправляються хакеру на електронну пошту. Скориставшись Вашими даними, хакер заходить на Вашу сторінку і починає відправляти від Вас спам або продає Ваш пароль замовнику злому (якщо Вашу сторінку замовили).

7. У попередньому пункті я описав один з найлегших способів злому облікового запису в соціальній мережі. Якщо Вас вже зламали. відкладіть в пам’яті мої застереження попереднього пункту на майбутнє, і прочитайте статтю «Що робити, якщо аккаунт в однокласниках зламали? ».

Комп’ютерна допомога в Тамбові. ремонт комп’ютерів, ремонт ноутбуків, налаштування інтернету (Домолінк, Ланта тощо), відновлення даних. Майстри виїжджають на дім до клієнта без перерв і вихідних.

Короткий опис статті: зайти в однокласники Розберемося по порядку з усіма можливими причинами і, по можливості усунути або обійдемо їх:
Якщо комп’ютер заражений вірусами – насамперед необхідно встановити хороший антивірус

Джерело: Що робити, якщо не виходить зайти в однокласники?

Також ви можете прочитати