Шерлок Sherlock (2010-2014) 1,2,3 сезон Дивитися онлайн або завантажити безкоштовно через торрент Fantasy-Serials.

08.06.2016

Sherlock — Sherlock (2010-2014) 1,2,3 сезони

Рік випуску:. 2010-2014

Країна. Великобританія

Жанр. драма, детектив

Тривалість. 3 сезону

Переклад. Професійний (Дубльований)

Режисер. Пол Макгіган

В ролях. Бенедикт Камбербетч, Мартін Фріман, Уна Стаббс, Лу Голили, Руперт Грейвз, Марк Гатисс, Зої Телфорд, Винетт Робінсон, Таня Муді, Джонатан Аріс

Опис Серіалу. Британський серіал від телеканалу BBC, в якому по-новому трактуються безсмертні твори сера Артура Конан Дойла, так і дію перенесено в наші дні. Щоб дивитися історії про сищика Шерлока Холмса на нашому сайті, досить відвідати віртуальний кінозал. Серіал «Шерлок» доступний тут для перегляду в режимі онлайн, так що досить вибрати потрібний епізод і натиснути на кнопку пуск.

Оповідання і повісті про знаменитого детектива з Бейкер-стріт були екранізовані безліч разів, і в багатьох випадках це у творців виходило досить непогано. На цей раз автори вирішили модернізувати дійство, перенісши його в наш час. Це накладає певний відбиток на характери і звички героїв. Наприклад, Шерлок Холмс є консультантом детективом, який на відміну від свого прототипу відмовився від трубки на користь нікотинового пластиру. За його словами, сьогодні в Лондоні курцеві стало незатишно.

Доктро Ватсон, подібно своєму аналогу з XIX століття проходив службу в Афганістані, де був військовим лікарем. Тепер розмірене міське життя не приносить йому належного задоволення. Бравий доктор сумує за ризику і небезпек, які під час військової служби підстерігали його на кожному кроці. Місіс Хадсон теж має риси сучасної літня леді, яку не особливо турбує сумбурна життя її постояльця, але тільки до того моменту, поки це не стосується її особистих речей. Сучасні риси притаманні й іншим героям творів Конан Дойла.

У першому сезоні серіалу «Шерлок» також відбувається знайомство геніального сищика з доктором Ватсоном, і вони разом розслідують серію загадкових вбивств, винуватцем яких виявляється якийсь Моріарті, дтя кого Шерлок Холмс є кумиром.

Моріарті постійно доставляє Холмсу неприємності, але того як ніби приносить задоволення це протистояння. Розв’язка наступає в той момент, коли люди Моріарті погрожують зброєю Ватсону і Холмсу, але у останнього виявляється граната, яку він погрожує підірвати всіх присутніх.

Короткий опис статті: шерлок Серіал Шерлок 1,2,3 сезон дивитися онлайн, або завантажити через торрент.
Серіал Шерлок » від телеканалу ВВС заснований на роботах сера Артура Конан Дойля, але дія перенесена в наш час. Військовий лікар, герой війни, повертається додому з Афганістану після поранення і знайомиться з дивним, але харизматичним генієм, який шукає сусіда по квартирі. Подальше події відбуваються в Лондоні 2010 року. серіал Шерлок онлайн, завантажити Шерлок торрент, Шерлок безкоштовно, Sherlock, Sherlock онлайн, Шерлок, завантажити Шерлок, фантастичні серіали онлайн, фантастичні серіали торрент, фантастичні фільми онлайн, фантастичні фільми торрент, дивитися Шерлок, всі сезони Шерлок, Шерлок сезон 1 2 3 4

Джерело: Sherlock — Sherlock (2010-2014) 1,2,3 сезон — Дивитись онлайн або завантажити безкоштовно через торрент — Fantasy-Serials.ru

Також ви можете прочитати