Шерлок 1 сезон дивитися онлайн в HD 720 всі серії підряд

06.06.2016

Серіал Шерлок 1 сезон (2010) дивитися онлайн

Серіал «Шерлок», знятий за творами відомого у всьому світі Артура Конан Дойля уже кілька років розбурхує уми фанатів. Вся задумка в тому, що серії серіалу виходять дуже рідко – раз на рік-два по кілька штук одночасно.

Над цим жартують і творці фільму, і актори, які виконують головні ролі, які в перервах між зйомками встигають зніматися в інших фільмах.

Сюжет, звичайно ж, в основі своїй відомий. Шерлок Холмс і доктор Ватсон – геніальний дует з розслідування злочинів. Вони з блиском розплутують найскладніші справи, з якими часто не може впоратися поліція. В оригіналі дія відбувалася в 19 столітті.

Але автори серіалу онлайн «Шерлок» зробили його більш сучасним, перенісши будинок, і події, які відбуваються в серіях – 2010 рік. Шерлок Холмс – сучасний детектив, який користується всілякими гаджетами. Він не курить трубку, зате користується нікотиновими пластирами. Але він залишається геніальним, феєрично розслідуючи злочини.

Доктор Джон Ватсон – ветеран війни, яка була в Афганістані. У першому сезоні наші герої знайомляться з метою, спільно знімати квартиру. Ватсон вражений дивним типом на прізвище Холмс, який з першого ж погляду визначає kinotochka.net, ким є той, чим він займається по життю, і визначає його болі в нозі, як «фантомні».

1 сезон – це розслідування низки таємничих смертей, які поліція вважає самогубствами. Але Шерлок Холмс з поліцією в корені не згоден. Він думає, що це справа рук самого справжнього серійного вбивці.

В основу першого сезону Шерлока лягла книга «Етюд у багряних тонах».

Спочатку, кіностудія зняла лише пілотну версію, але її вирішено було не показувати, а почати трансляцію сезону одразу з першої повнометражної серії.

Тривалість: 01:30:00

Серіал Шерлок 1 сезон дивитися онлайн в HD можна на нашому сайті прямо зараз!

Сьогодні в ТОП на YouTube

Короткий опис статті: шерлок Серіал «Шерлок», знятий за творами відомого у всьому світі Артура Конан Дойля уже кілька років розбурхує уми фанатів. Вся задумка в тому, що серії серіалу виходять дуже рідко – раз у кілька, серіалу, серії, задумка, виходять, дуже, одночасно, рідко, фанатів, розбурхує, відомого, творів, знятий, Артура, Конан, Серіал, Дойля, «Шерлок»

Джерело: Шерлок 1 сезон дивитися онлайн в HD 720 всі серії підряд

Також ви можете прочитати