Шахи онлайн без реєстрації, грайте безкоштовно з живими гравцями!

05.09.2015

Є свій сайт або блог? Установіть на нього шахи і грайте зі своїми відвідувачами!
Новини сайту

    Оновлення рейтингу 2015-03-31 10:49:42

Додавання нового типу рейтингу «Рапід» і коригування рейтингу.

Дебютний репертуар 2015-01-22 15:09:11

Аналізуйте і покращуйте свої дебюти просто і зручно.

Останні окончившиеся партії
Новини шахів
Останні статті
Ще трохи про цьому сайті.

В кінці 20 століття шахи добралися до Інтернету. Спочатку користувачі глобальної мережі грали в шахи за листуванням, використовуючи електронну пошту. Потім на заході стали з’являтися спеціальні сайти, де можна було зіграти в шахи онлайн. Сайт chess-samara.ru — один з перших шахових сайтів в російському сегменті інтернету, який пропонує своїм користувачам зіграти як в бліц, так і в шахи за листуванням в режимі онлайн абсолютно безкоштовно.

Шаховий портал chess-samara.ru заснований в 2005 році. З тих пір він виконав величезний шлях від маленького сайту тільки для гри в шахи до великого порталу з форумом, чатом, шаховими статтями та новинами. Щодня сайт відвідує понад 10000 шанувальників цієї чудової гри. А в базі даних сайту зараз майже 10 мільйонів зіграних партій, і ця цифра щодня збільшується майже на 9000 шахових партій!

Тут Ви можете не тільки грати в шахи в режимі on-line (як класичні, так і в шахи Фішера, Ви також зможете подивитися як грають інші користувачі сайту в режимі реального часу (онлайн) або ж запису вже закінчилися партій. Ви можете спілкуватися з іншими шахістами у форумі. Вам не потрібно завантажувати і встановлювати будь-які програми, цей сайт дає вам грати в шахи онлайн. безпосередньо через web-інтерфейс. Для того, щоб почати грати, Вам потрібно пройти просту процедуру реєстрації.

Щоб грати в шахи на цьому порталі Вам потрібно будь-який сучасний веб-браузер. Шахи — невибаглива гра, тому грати Ви можете з будь-якої операційної системи (навіть з мобільного) :)
!

Короткий опис статті: однокласники реєстрація Безкоштовна гра в шахи онлайн з живими людьми! Шахові турніри, новини, статті, форум і чат. Аналіз зіграних партій шахи, гра в шахи онлайн, гра в шахи online, шахові турніри, гра, шаховий форум, новини шахів, шахові статті, рейтинг ело, правила шахів, шаховий сайт, шаховий редактор

Джерело: Шахи онлайн без реєстрації — грайте безкоштовно з живими гравцями!

Також ви можете прочитати