Сервіс Однокласники і реєстрація, моя страница.ги

30.05.2015

Сервіс Однокласники та реєстрація в ньому. Де твоя сторінка на цьому майданчику?

Якщо ви ще не перебуваєте в соціальній мережі одноклклассники. то саме час приєднатися до однієї з найбільших майданчиків рунета. Тому реєстрація в однокласниках — це можливість отримати сотні нових друзів і знайомих. Це можливість знайти десятки старих друзів і родичів. Не пропустіть шанс стати ближче до тих, кого ви втратили протягом життя.

www.odnoklassniki.ru/ .

Якщо у вас вже є своя сторінка в одноклассники.ги, то вам напевно цікаво дізнатися декілька фактів про даної соціальної майданчику. Адже часто багато користуються інструментами, не знаючи їх справжніх можливостей і властивостей. Ця російськомовна версія є аналогом мережі Classmates.com, яка була створена раніше. Як бачимо, це зовсім не новина автора. Як зазвичай що запозичили і впровадили на власному ринку для іншої цільової аудиторії. Звичайно, справили адаптацію інтерфейсу на увазі, ергономіці та мові перекладу. Використовується ця мережа так само для пошуку однокурсників, однокласників і просто друзів. Проект належить російському розробнику. Цікаво, що на початку розвитку, однокласники були лише хобі. А тепер це повноцінна відома структура, яку знає майже кожен.

Персональна сторінка — це сторінка, де ви можете заповнити дані про себе і спілкуватися з вашими друзями, які є в мережі. Однак для початку їх потрібно там знайти і додати в друзі.

www.odnoklassniki.ru — це і моя сторінка і одночасно головна, адже після авторизації для вас головною буде ваш профіль з вашими персональними даними.

Ця площадка ваша можливість отримувати все більше інформації від друзів. До того ж, з кожним роком їх все більше в цій соц мережі. Вік користувачів коливається від 14 до 55 років, однак більшість молодої аудиторії зосередилося Вконтакте. У той час як в «Однокласниках» состедоточились старші люди. Але найголовніше, кожен вибирає той сервіс, який йому по душі та де можна знайти своїх друзів.

будь Ласка, поділіться цією заміткою з друзями!

Короткий опис статті: www.однокласники.ру Сервіс Однокласники та реєстрація в ньому. Де твоя сторінка на цьому сервісі? однокласники реєстрація, однокласники моя страница.ги, www.odnoklassniki.ru моя страница,www.odnoklassniki.ru моя сторінка,однокласники моя сторінка.ru

Джерело: Сервіс Однокласники і реєстрація — моя сторінка.uk

Також ви можете прочитати