Серіали ТНТ онлайн

02.06.2015

Новини серіалів

Серіали ТНТ, телепередачі ТНТ, російські серіали онлайн можна безкоштовно і повністю легально дивитися на нашому сайті в будь-який час дня і ночі.

Дивіться з нами Comedy Club, і дізнайтеся, чи стане постійним резидентом цього шоу Сергій Свєтлаков, яка тематика пісень групи «Губи», правда, що в ролі Артура Пирожкова тепер знімається двоюрідний брат дружини Олександра Ревви Гарік «Бульдог» Мартиросян і що радить у своїх «Попередні пестощі» гуру пікапа Серж Горілий.

Дивіться онлайн на нашому сайті викриває «Битву екстрасенсів», де Вам відкриють, якщо не третій очей, то самі шокуючі таємниці історії вже точно.

Але деякі таємниці не знає навіть «Битва екстрасенсів».

Наприклад, що замість коньяку п’є доктор Купітман, яке справжнє по батькові Насіння Лобанова: Робертович або таки Семенович, і відкрив космонавт Інокентій доктору Бикову таємницю інопланетного вторгнення на Землю? Заінтриговані, тоді не забудьте поставити в браузерні закладки серіал «Інтерни» на нашому сайті.

З ким вже точно не засумуєш, так це з Михайлом Галустяном, він же — Федір, він же — Сашко, він же — Філіп Котов, він же – головний герой серіалу «Зайцев +1». Запаморочливий ситком з самим Жераром Депардьє чекає вас на нашому сайті цілодобово в будь-який день тижня.

Хочете культури — її в нас є, як кажуть в Одесі. Чи знаєте Ви, що серіал «Реальні пацани» визнаний культурним надбанням Пермського краю? А чим Ваш край гірше? Вже задумалися? Не варто — свій край, безумовно, кращий, а ось поспостерігати за сімейним життям Армена і мами Коляна, дізнатися, хто чекає дитину від «безплідного» Едіка: Валя або Машка і не розориться кафе «Кумир» з такими керівниками, як Аноха, Колян і Вован це можна запросто — дивіться онлайн легально і абсолютно безкоштовно на нашому сайті серіал «Реальні пацани».

Чули, що у серіалу «Універ» тепер є нова общага? Може, й чули, але як дізнатися — чи повернеться Артур Мікаелян до Ксенії Андріївні або залишиться з Яною, згадає чи олігарх Лев Мартинов у своєму заповіті власного сина Антона Мартинова і допоможе IQ ботаніка з Саратова Валентина Будейко, рівний 185, домогтися розташування Маші, або він так і залишиться все життя зі своєю золотою рибкою? Серіал «Універ. Нова общага» виключно для Вас і виключно на нашому сайті.

Univertv — серіали й телепередачі ТНТ онлайн.

Univertv — час летить непомітно.

Короткий опис статті: однокласники уа На нашому сайті ви можете дивитися серіали онлайн безкоштовно і без реєстрації. Серіали ТНТ онлайн — це найкращі російські серіали в хорошій якості російські серіали, серіали онлайн, дивитися серіали, серіали ТНТ онлайн, безкоштовно, без реєстрації в хорошій якості

Джерело: Серіали ТНТ онлайн

Також ви можете прочитати