Серіал Шерлок Холмс (2013) дивитися Всі серії онлайн

11.06.2016

Дивитися онлайн Серіал Шерлок Холмс (2013) 720 hd

Рецензія до фільму Серіал Шерлок Холмс (2013)

За останні кілька років я вже бачив кілька версій фільмів про «Шерлока Холмса», але щоб серіал. Так, вітчизняні кінематографісти вирішили ризикнути. Я не знаю, чого хотіли при цьому ті люди, які займалися створенням фільму, але я вже можу сказати про те, що нічого не вийде. По-моєму, Шерлок Холмс вже набрид — його найкращі роки пройшли, на жаль. Отже, новий серіал «Шерлок Холмс» з’явиться на наших екранах вже в 2013 році. Що ж, подивимося, що з цього вийде. Але особисто я не вірю в те, що наша вітчизняна версія Шерлока Холмса зможе конкурувати з західними кінопроектами.

Отже, режисером серіалу «Шерлок Холмс» онлайн є Андрій Кавун. Крім цього, варто заявити про те, що ідея створення даного серіалу повністю належить даній людині. До речі, одним з його попередніх кінопроектів є телесеріал «Курсанти». Роль Шерлока Холмса виконає Ігор Петренко («Вікторія «, «Зоря»). Так само в серіалі знялися Андрій Панін («Висоцький. Спасибі, що живий «), Михайло Боярський («Д`Артаньян і три мушкетери»), а так само Лянка Гриу. Дивитися серіали з участю цих акторів можна прямо на нашому сайті.

В даному серіалі нам знову доведеться повернутися на Бейкер-стріт, де проживають відомі нам герої, а саме детектив Шерлок Холмс, а так само його вірний друг і літописець доктор Джон Ватсон, який ще є ветераном афганської війни. Звичайно ж, вся ця історія з традицію починається зі знайомства — доктор Ватсон шукав житло в Лондоні. Через деякий час він знімає квартиру у місіс Хэдсон. Разом з ним проживав незвичайний чоловік, який приховував всю свою діяльність. Спочатку Ватсон подумав, що його сусід є злочинцем, проте потім він розуміє, що він навпаки, той, хто займається їх пошуком. Після всього цього Ватсон стає для Шерлока Холмса справжнім другом.

Погодьтеся, нічого нового в сюжеті даного серіалу ми не помітили. Кінематографісти, які займаються створенням серіалу, схоже, вирішили не морочитися зі сценарієм, залишивши все, як є.

Виходячи з цього, я знову ж таки хочу сказати про те, що наші вітчизняні кінематографісти не вміють робити хороше кіно. Коли я дізнався, що зовсім скоро на світі з’явиться такий серіал, я був шалено радий, але коли мені сказали, що його створювали російські, то все настрій відразу ж зникло.

Короткий опис статті: шерлок Серіал під назвою Шерлок Холмс, повертає нас на Бейкер-Стріт, 221б, де зараз проживають наші знайомі з одного фільму персонажі. Цими героями є Шерлок Холмс і його знайомий дру Холмс,Шерлок,Ватсон,сериала,Теперь,будут,зовут,преступник,злоумышленник,скором,времени,преступного,гроза,выясняется,сосед,приходит,Хадсон,молодой,миссис,вдовы

Джерело: Серіал Шерлок Холмс (2013) дивитися Всі серії онлайн

Також ви можете прочитати