Серіал Просте життя дивитися онлайн безкоштовно!

19.02.2017

Серіал Просте життя онлайн

Марія — відважна жінка. Вона корінна москвичка, але продає свою квартиру і кидає престижну роботу заради того, щоб витягнути чоловіка Сергія з в’язниці. Після звільнення чоловіка з-під варти сім’я залишається без будь-яких засобів до існування. Тим більше, кримінальне минуле Сергія не дозволяє йому влаштуватися на якусь роботу. Нічого не залишається, окрім як покинути столицю і поїхати в глухе село Машиною до подруги. Чи зуміють вихідці з московської інтелігенції вижити в нових, зовсім невідомих для них умовах? Тут все буде зовсім по-іншому, і їм навряд чи знадобляться світські манери і вищу освіту.

>>> Серіал Просте життя (05.09.2013 16 серія з 16 )

Дата публікації на сайті: 06.01.2016

Дуже добрий життєвий серіал, який багатьом глядачам точно сподобається. Історія розповідає про життя людей, які потрапили в складні життєві обставини! У центрі уваги — сімейна пара. Дружина шалено любить свого чоловіка. Той — дуже розумний і інтелігентний чоловік, який займається бізнесом.Проте були у його біографії неприємні моменти. Як-то раз сидів у в’язниці за злочин, якого не скоював! Сергій досі не може забути зради свого партнера по бізнесу.Після виходу з тюрми у героя нічого не залишилося! Відносини з дружиною стали напруженими, а друзі всі відвернулися! Сім’я приймає складне рішення — поїхати у глибинку, де всі будуть вирішувати не гроші, а прості стосунки між людьми. Тут то і починається найцікавіше. Дуже добре грають персонажі, дуже приємно дивитися на всіх акторів. Виконання на найвищому рівні. Десять з десяти! Тим не менш, мені не вистачило в серіалі якийсь динаміки і більшого напруження пристрастей а так само трохи акторської гри в деяких сценах. Не можу поставити цього серіалу високу оцінку, так само й тому, що сюжет дуже банальний і часом просто нудний. Я думаю, що це звичайна проблема будь-яких російських мелодрам. Мені було приємно дивитися цей проект в будь-якому випадку. Вам теж раджу! «Будемо жити натуральним господарством, посадимо картоплі до горизонту, капусти, будемо вирощувати кроликів, курочок, кабанчика… Будемо жити без грошей, такий простий життям.» © Сергій.

Дата публікації на сайті: 13.01.2016

Короткий опис статті: ок ру вхід Марія — відважна жінка. Вона корінна москвичка, але продає свою квартиру і кидає престижну роботу заради того, щоб витягнути чоловіка Сергія з в’язниці. Після звільнення чоловіка з-під варти сім’я залишається без будь-яких засобів до існування. Тим більше, кримінальне минуле Сергія не дозволяє йому влаштуватися на якусь роботу. Нічого не залишається, окрім як покинути столицю і поїхати в глухе село Машиною до подруги. Чи зуміють вихідці з московської інтелігенції вижити в нових, зовсім невідомих для них умовах Тут все буде зовсім по-іншому, і їм навряд чи знадобляться світськи Просте життя серіал, серіали онлайн, безкоштовно серіали, дивись фільми онлайн, дивитись онлайн безкоштовно

Джерело: Серіал Просте життя дивитися онлайн безкоштовно!

Також ви можете прочитати