Сайт знайомств для серйозних відносин. Відгуки про сайти, рекомендації по вибору

30.08.2015

Знайомства для серйозних відносин

«Серйозні стосунки» це поширений евфемізм, під яким в темі знайомств зазвичай мають на увазі спільне проживання, створення сім’ї, цивільний або «законний» шлюб. Чому люди воліють висловлюватись алегорично — важко припустити. Проте, спілкування як таке, дружбу, нерідко навіть любов (не кажучи вже про легковажних матерії на зразок інтиму) до розряду серйозного в даному контексті, як правило, не відносять. З цієї точки зору наш сайт, належить до ресурсів для онлайн спілкування, не є цільовим для шукачів «серйозних знайомств» (навіть враховуючи, що в чаті зіграно кілька реальних весіль). Щоб заповнити прогалину, пропонуємо увазі всіх, хто цікавиться цей новий розділ нашого сайту. Тут ви знайдете огляди сайтів знайомств для серйозних відносин, відгуки, рекомендації, результати практичних експериментів щодо ефективності того чи іншого ресурсу, а також ряд інших матеріалів по темі.

Сайти знайомств для серйозних відносин

Тема знайомств цікавить мільйони людей, тому Інтернет буквально нашпигований відповідними сайтами. Варіантів безліч — від солідних сайтів «мільйонників» з історією та репутацією, до сайтів одноденок, зроблених з метою розкрутитися і зняти грошей з довірливих відвідувачів. Що характерно, практично всі сайти знайомств позиціонують себе, в числі іншого, як призначені для пошуку серйозних стосунків. Найчастіше, це не має відносини до дійсності, хоча і не суперечить їй. Принцип такий: нехай відвідувачі спілкуються, знайомляться, а якщо в кінцевому підсумку з цього вийде щось серйозне, ніхто не заперечує. Головне, щоб люди приходили на сайт і між справою кликали на рекламу. Спеціальні ж послуги, спрямовані конкретно на підбір супутника життя, пропонують лише поодинокі сайти. Виділити цільові сайти з маси інших, «непрофільних», — запорука успіху в реалізації «серйозних» життєвих планів.

Що корисно брати до уваги?

Наявність спеціалізованого функціоналу (програм тестування, методів аналізу взаємної сумісності), націленого на пошук партнера, що підходить для серйозних стосунків. Якщо сайт пропонує відвідувачам не більше ніж заповнити анкету, то доведеться приймати на віру все, що якийсь чоловік вирішив повідомити сам про себе. Це, м’яко кажучи, не цілком розумно. До того ж, Ви просто потоне в морі з тисяч анкет.

Рівень підходу. Якщо, припустимо, сайт знайомств рекламує себе на ТБ (наприклад, eDarling), це означає, що в проект вкладено серйозні гроші, що він збере значну аудиторію і що якість послуг буде відповідати заявленому — інакше вкладень просто не «відбити». Якщо сайт менш крутий, можна перевірити його історію в ВебАрхиве. Багаторічна історія — свідоцтво, що сайт не одноденка. Наявність відгуків про сайт в Інтернеті (не обов’язково суто позитивних, на всіх не догодиш) — теж можна взяти до уваги.

Фейс-контроль. При реєстрації на «серйозному» сайті можуть зажадати номер телефону з висилкою коду доступу по СМС (зазвичай таке трапляється, якщо адекватність даних викликала сумніви у працівників служби). Цього не слід побоюватися, якщо Ви впевнені, що сервіс заслуговує довіри, відповідаючи першим двох пунктах. Такі заходи свідчать, що сайт знайомств серйозно ставиться до своєї справи, прикладаючи зусилля, щоб пошук особистих відносин не був затьмарений активністю дозвільних хуліганів, спамерів і мережевих шахраїв.

У даному огляді ми рекомендуємо 3 надійних, перевірених сайту знайомств для серйозних відносин, що сумлінно працюють саме в цьому секторі, мають хороші відгуки і репутацію. Усі сайти з відвідуваністю в сотні тисяч, а це означає, що ймовірність знайти потрібну людину вельми велика. Щоб ще більше збільшити свої шанси, є сенс зареєструватися на трьох сайтах одночасно. Навіть якщо Ви не шукаєте відносин або взагалі сімейна людина — цікаво з простої цікавості пройти тести, щоб подивитися, скільки людей могли б стати для Вас ідеальними супутниками життя і як вони виглядають (тим більше, що тестування безкоштовно).

LoveMage — досить старий сайт знайомств, який спеціалізується на темі шлюбу та серйозних стосунків з іноземцями. У рунеті сайт користується тихій «сарафанной» популярністю — він не проводить активних рекламних кампаній, оновлення дизайну застрягло десь на півдорозі, функціонал нагадує про старі добрі часи. Однак, про нього знають усі дівчата, хто цілеспрямовано зібралася заміж за рубіж. Причина в його реальній ефективності. Справа в тому, що служба знайомств, якій належить LoveMage. має також мережею гарних сайтів на іноземних мовах, відмінно просунутих в зарубіжному інтернеті і збирають цільову аудиторію західних чоловіків, зацікавлених в знайомстві або шлюбі з «російськими дівчатами». Завдяки цьому, для жінок з Росії, України, Білорусі, Естонії, Латвії, Литви завжди є вибір кандидатур. детальніше >>>

У продовження огляду ми обговоримо тему серйозних стосунків взагалі, оцінимо переваги і недоліки різних способів знайомства в Інтернеті, включаючи безкоштовні сайти знайомств і ресурси без реєстрації, уявімо відгуки про конкретних сайтах, проведемо дослідження якості послуг, пропонованих тим чи іншим ресурсом.

Цей невеликий підрозділ буде присвячений темі серйозних стосунків — так, як їх розуміють різні люди. У вступній статті ми опишемо 8 ознак того, що відносини між чоловіком і жінкою є «серйозними». В кількох наступних матеріалах будуть представлені точки зору наших авторів на те, що означає серйозні стосунки. як зрозуміти, що відносини стають серйозними. в якийсь момент хочеться вже серйозних стосунків. як побудувати серйозні стосунки, де шукати серйозні відносини і ін

Експеримент по оцінці ефективності сервісу серйозних знайомств eDarling .

Дослідження та відгук про ефективність серйозного сервісу знайомств TeAmo .

У серії з трьох статей ми розглянемо питання про безкоштовні серйозних знайомствах. В заголовному матеріалі ми обговоримо, наскільки взагалі обґрунтована ідея безкоштовного пошуку «серйозного партнера». У двох наступних — як повинен бути влаштований якісний, а не безкоштовний серйозний сайт знайомств. а також будь-яких так званих безкоштовних сайтів знайомств для серйозних відносин бажано уникати в пошуках особистого щастя.

Шукати дівчину для серйозного знайомства або вона сама тебе знайде? Деякі особливості жіночої тактики у пошуках «серйозного» чоловіки.

На основі аналізу приватних оголошень про знайомства розглядаємо ряд питань про те, кого хочуть знайти чоловіки і жінки, які перебувають у пошуках серйозного партнера для створення сім’ї. У першій частині — які жінки шукають серйозного знайомства. Різні віки, різні основні цілі, різні вимоги.

Якими якостями, на думку жінок, повинен володіти чоловік, який претендує на знайомство з серйозними намірами. Які риси чоловічої сутності їх відштовхують. Що хочуть знайти жінки в чоловікові?

Коли знайомляться чоловік і жінка, їх уявлення про взаємних відносинах можуть істотно розрізнятися. З якими жінками шукають стосунків чоловіка? Якими якостями треба володіти жінці, щоб зацікавити чоловіка? Відповіді тут.

Люди знайомляться, зближуються, знаходять точки дотику, вступають у відносини з тими, хто здається досить привабливим і з ким виникає взаємна симпатія. Але чого слід уникати, щоб не зруйнувати виникає інтерес? Розмова про те, які жіночі якості неприйнятні для чоловіків.

розділ про знайомства для особистих відносин >>>

Короткий опис статті: однокласники знайомства серйозні стосунки, серйозні знайомства, сайт знайомств для серйозних відносин, відгуки

Джерело: Сайт знайомств для серйозних стосунків :: Відгуки про сайти, рекомендації з вибору

Також ви можете прочитати