Сайт «Однокласники Україна.. Як зайти українською мовою, Odnoklassniki.ua . Netsmate.com

23.10.2015

Українська версія Однокласників

«Дві національності» — росіяни та українці — здавна вважалися невід’ємною частиною один одного. Нікому в голову не приходило розрізняти між собою двох людей, що народилися в цих нині окремих державах. Тим не менш, в наші дні політика вимагає визнання України як самостійної держави, а української мови як самостійної, окремої від російської. Крім того, багатьом людям, подовгу живуть за межами своєї Батьківщини, завжди приємно чути свою рідну мову. Саме для таких людей і була створена друга, дуже перспективна українська версія Однокласників.

Переходимо на український домен

Зайти на сайт Однокласників, який відразу буде українською, стало так само просто, як і скрізь — просто вбийте в адресний рядок трохи незвичний адреса odnoklassniki.ua

ось і все, двері однієї з найпопулярніших соціальних мереж відкриті!

Проект Одноклассники.иа для користувачів Укрнету стартував вже 4 липня 2012 року. і до сьогоднішнього дня кожен місяць набирає понад 8,5 мільйона відвідувачів, включаючи користувачів мобільної версії, яка також успішно працює і на українському домені .ua. Так, питання чому на українському, а не якомусь іншому мовою був зарезервований додатковий домен, відпадає сам собою — в кінці кінців, Україна займає за відвідуваністю друге місце після Росії.

На сайті «Однокласники Україна» вхід на сайт виглядає приблизно наступним чином:

Вхід в Однокласники українською мовою

Як видно, українська версія сайту мало відрізняється від російської, якщо не вважати адаптованого для української аудиторії інтерфейсу. В цілому ж весь сайт зберіг ті ж риси, що і в російській версії.

Утім, певні відмінності від російської версії тут все ж є, і ними не варто нехтувати. На замітку: всі запити будуть локалізовані для конкретно тієї країни, в якій Ви знаходитесь. Так, українська аудиторія може спокійно переглядати програми і групи, широко поширені саме на Україні, і список цей буде разюче відрізнятися від того, який отримає за запитом звичайний громадянин Росії.

Проте зайти на сайт Одноклассники.иа вдасться далеко не кожному. Доступна ця версія тільки для користувачів, чий IP дозволяє ідентифікувати їх як громадян України. Для всіх інших спроби зайти на сайт «Однокласники Україна» не увінчаються успіхом — жителів Росії, приміром, просто автоматично перекине на домен .ru .

Що ж робити, якщо український сайт так недосяжний, а тяга до рідної мови так велика?

?Міняємо мову за посиланням

З будь-якої ситуації знайдеться свій вихід, і конкретно ця не відноситься до непоправних. Сайт Однокласники був розроблений з метою залучити будь-яку аудиторію, дозволяючи всім залишатися в максимально комфортному положенні. Внизу сторінки є підрозділ, в якому можна вибрати один з найпоширеніших мов світу.

Панель мов

У тому числі, особливо уважні можуть помітити серед усіх інших і опцію для мови «Русский». З одного боку, видається дивним, чому Однокласники українською мовою є в списку, а такі світові мови як французька, німецька були упущені. Однак такий вибір був зроблений зовсім не з якихось особливих переваг розробників, а як ми вже сказали, направлено «промоніторивши» всю ситуацію і вибравши країни з найбільш високими показниками відвідуваності.

По суті, одноклассники.иа — не єдиний проект творців цієї соціальної мережі; приблизно в той же час було зарезервовано місце під сайт з доменом .kz. тобто для жителів дружнього нам Казахстану. Більшість країн СНД вже є активними користувачами соціальної мережі, ще більша аудиторія планується бути включеною в проект найближчим часом.

Власне кажучи, кожен охочий може, набравши просту рядок «однокласники — соціальна мережа україни» у своєму браузері, відразу отримати посилання для входу на сайт з українським інтерфейсом.

Короткий опис статті: однокласники юа Політична обстановка між Росією і Україною дедалі загострюється. Що якщо чутки про закриття основних російських соціальних мереж для жителів України виявляться правдою? Забути назавжди про радість спілкування з друзями? Ні в якому разі!

Джерело: Сайт «Однокласники Україна». Як зайти на українській мові, Odnoklassniki.ua | Netsmate.com

Також ви можете прочитати