Сайт Однокласники.ру

06.06.2016

Сайт Однокласники.ру (соціальна мережа)

Сайт Однокласники.ру
odnoklassniki.ru офіційний сайт.

Популярна не тільки в Росії, але і далеко за її межами, соціальна мережа сайт Однокласники.ру поєднує величезна кількість людей, залучаючи можливість живого спілкування через будь-які відстані і дозволяючи розшукати, навіть через довгі роки, розкиданих по світу однокласників, однокурсників, колег і колег. Достатньо лише вказати при реєстрації місце навчання чи служби, і ви автоматично потрапляєте в співтовариство свого установи, посилання на яке відображається в особистому профайлі. Пройшовши за цим посиланням, ви неодмінно побачите знайомі імена та обличчя людей, про долю яких давно хотілося дізнатися, і отримаєте доступ до інформації, вказаної на їх сторінках.

Що таке особиста сторінка?

Сайт Однокласники.ру
На сторінку користувача сайту поміщається необмежену кількість особистих фотографії та тематичних фотоальбомів, тому кожен ілюструє своє життя так, як вважає за потрібне. Відкривши профайл зареєстрованого користувача мережі, будь-хто має можливість розглянути подробиці його життя, зафіксовані на фото, оцінити фотографію за п’ятибальною шкалою, прокоментувати або показати вподобане фото своїм друзям. Можна написати власнику профайлу повідомлення. в онлайн режимі — здійснити безкоштовний дзвінок. а при наявності відеокамери, відкрити сеанс відеозв’язку. Існує і платна послуга, захисна сторінку від непроханих відвідувачів, дозволяючи доступ тільки користувачам, доданим в список друзів.

Спілкування на сайті Однокласники

Сайт Однокласники.ру
Віртуальні зустрічі старих знайомих проходять не менш бурхливо і радісно, ніж реальні. Але перша ейфорія проходить після обміну відомостями про життя, сім’ю, роботу, і все занурюються в звичайні справи. Проте, мільйони людей щодня повертаються на цей всіма улюблений сайт. щоб спілкуватися невимушено і без слів, за допомогою маленької кнопочки «клас». Натиснувши цю кнопку під будь фотографією, висловлюванням, що сподобалася цитата чи відео, можна поділитися побаченим з усіма друзями і висловити свою думку в коментарях. Тому, чим більше друзів у вашому списку, тим більше ймовірність не пропустити найцікавіше. Всі події обов’язково відображаються в стрічці активності друзів, де їх можна переглянути.

Музика, ігри і групи в Однокласниках

Будь-яку вподобану музику так само можна відшукати на Однокласники.ру. додати її у власний плейліст або навіть створити альбом для прослуховування на сайті. А при бажанні, музичну композицію або відеоролик можна завантажити на власний комп’ютер. Провести час захоплююче цікаво дозволять та ігрові програми. в які можна грати онлайн з друзями. Якщо ж не хочеться обмежувати коло спілкування лише знайомими, завжди можна знайти групу за інтересами і обговорювати в ній хвилюючі теми з однодумцями.

Свята на Однокласниках

Сайт Однокласники.ру
Свята тут теж прийнято відзначати разом з друзями. Не тільки День народження, але і будь-яка дата, додана в список свят, обов’язково відобразиться у вигляді нагадування на всіх сторінках друзів. Привітати зі святом можна листівкою з безкоштовного додатку, яких існує безліч. А можна подарувати другу платний стікер — яскраву і відповідну нагоди картинку. яка буде не менше тижня прикрашати головну фотографію і назавжди поповнить список подарунків його профайлу.

Сервіси на сайті Однокласники.ру

Відмітити фотографію, яка виробляє найкращі враження, можна з допомогою платної оцінки «5+», яка постійно буде прикрашати фото. Серед платних сервісів сайта Однокласники.ру є безліч цікавих анімованих смайликів. здатних надати повідомленнями будь-який настрій. Сплативши таку послугу, користувач отримує можливість прикрашати листування, коментарі і форуми анімованими листівками. Всі платні послуги сайту можна купити за діючу тільки тут валюту — «ОКи », які купуються через електронні гроші, термінали або мобільний телефон. Незважаючи на вже існуючий і досить значний список послуг і розваг, сайт Однокласники ру постійно розширює свої можливості. створюючи всі умови для приємного та змістовного спілкування всіх користувачів мережі.

Короткий опис статті: odnoklassniki.ru Соціальна мережа сайт Однокласники.ру — допомога по сайту, відповіді на питання, статуси, ніки, аватарки, красиві картинки і листівки, безкоштовні програми для Однокласників Zhurnal-OK.ru! однокласники.ру

Джерело: Сайт Однокласники.ру

Також ви можете прочитати