Реєстрація в соціальній мережі одноклассники. Однокласники ОК.

06.06.2016

Реєстрація в соціальній мережі Однокласники

1. Вирушаємо на ресурс Однокласники. З цим проблем, сподіваємось, ні в кого не буде, повз потрапити складно. Якщо боїтеся влетіти на сайт клон і залишити там свої гроші, просто запам’ятайте – за запитом Однокласники – шуканий сайт ЗАВЖДИ буде на першому місці в будь-якому пошуковику.

2. Далі переходимо на вкладку реєстрація, вона горить з лівої сторони, поруч з химерним малюнком, промахнутися проблематично.

3. Нам знадобиться ввести два параметри, які є ключовими. Перше – вказати країну нашого фактичного проживання, не варто лукавити в цьому моменті, інакше можете отримати не той функціонал, який очікували. Та й пошуковик для вас буде працювати інакше. І місто вашого проживання. Потім його можна приховати в налаштуваннях, якщо вже ви так прагнете залишатися інкогніто, але одразу варто зазначити, що можете збрехати в принципі. Від вашого міста майже нічого серйозного не залежить, непоправного не станеться.

Реєстрація в соціальній мережі одноклассники. Однокласники ОК.

4. Далі потрібно ввести логін і пароль. Відразу пояснимо, логін – це не ваше ім’я, не ваше прізвище. Це може бути як нік неймом, якщо у вас є нік нейм, так і просто довільним набором різних символів. Росіяни логіни неприпустимі. Але є одна фішка. Якщо вам хочеться ввести якийсь російський логін, вам там легше запам’ятати, то вводите його. Але на англійській розкладці. Це буде просто шарада для будь-якої людини, зате для вас буде свій сенс. Наприклад, логін Катруся – rfntymrf. Сенс, схоже, ясний.

З паролем ще простіше, він може бути будь-який, але бажано довше восьми символів. Так як практика показує, що такі паролі найскладніше приховати і майже не намагаються, власне. Так само варто запам’ятати, що пароль це ваше все. Так що запишіть його де-небудь, або якщо він багато для вас значить, ви його і так не забудете. Ніяких дат народження, номерів телефону і класу де ви вчилися. Зробіть складний пароль, який буде нести смислове навантаження візуально лише тільки для вас. Краще не намагайтеся зробити пароль без смислового навантаження. Його нереально запам’ятати, статистика стверджує це на сто відсотків.

5. Після цього етапу реєстрації ви вводите свою адресу електронної пошти. За стандартною схемою ви повинні будете підтвердити існування пошти, за допомогою активації. Все просто, на ваш адресу, той який ви ввели, прийде лист. У листі буде міститися активне посилання, вона працює лише пару годин. І за цей час ви повинні обов’язково по ній перейти. Не встигнете – повторюйте процедуру. Важливо що б ваш пароль від пошти і від сайту Однокласники ні в якому разі не збігався, це перше правила захисту від злому.

6. Останнім пунктом ми прив’язуємо номер телефону до аккаунту. Це потрібно зробити обов’язково, інакше ви будете обмежені майже у всіх функціях. Ви не зможете поповнити баланс, ні підключити послуги і багато що інше. Так що відразу зробіть це. Плюс номер повинен бути чистий, тобто на нього раніше не повинні були бути зареєстровані акаунти в соціальній мережі Одноклассники. В інших проектах – будь ласка, скільки завгодно, але для Однокласників – один номер, один аккаунт. Після ви повинні ввести номер телефону та отримати на нього активаційний ключ. Без нього ви не зможете продовжити.

Ключ прийде протягом хвилини на номер і його н6еобходимо ввести в зазначене поле. Якщо ключ не прийшов протягом десяти хвилин, повторіть процедуру. Не вийшло знову, повторюйте реєстрацію. Якщо проблема не зникне – пишіть в технічну підтримку проекту і викладайте там свою проблему по пунктах. Ну а далі вам залишається лише заповнити вашу анкету. Це школа, розповідь про себе, фотографія, на модерацію фотографії і так далі. Загалом, це вже не відноситься безпосередньо до реєстрації, це вже тема заповнення облікового запису.

7. Запам’ятайте, якщо ви втратили пароль, логін, номер телефону та все що завгодно пов’язаного ос профілем соціальної мережі Однокласники, все то можна легко відновити. Як це зробити ви можете знайти на нашому ресурсі або в глобальній мережі. Сам проект дає досить лаконічну і не завжди зрозумілу інформацію з цього питання.

Короткий опис статті: odnoklassniki реєстрація

Джерело: Реєстрація в соціальній мережі одноклассники. Однокласники ОК.

Також ви можете прочитати