Реєстрація в Скайп, безкоштовно

20.10.2015

Реєстрація в Скайп

Реєстрація нового користувача Скайп проходить безкоштовно (без смс ). можлива після установки Скайп на комп’ютер (обведена червоним посилання на вікні привітання програми, за якою треба натиснути, щоб пройти процедуру реєстрації (скачати безкоштовно російську версію програми скайп Ви можете на сайті www.skype.com )).

Новий користувач може пройти реєстрацію і до установки програми на сайті Скайп, але простіше це зробити прямо з програми Скайп (пройти реєстрацію в скайп ви зможете російською мовою, так як він повинен визначитися автоматично).

Після реєстрації в Скайп витратьте кілька хвилин на те, щоб просто ознайомитися з програмою, зробіть зручні для вас параметри. Насамперед — полазайте по меню, щоб подивитися можливості, які Скайп надає своїм користувачам. Також варто налаштувати розмір шрифту. додати контакти (інструкція для 5 версії), завести групи і т. п.

Дуже легко завести декількох користувачів (облікових записів) Скайп. при цьому ви зможете запускати кілька копій програми і працювати одночасно під різними іменами користувачів (т.е. можете заводити кілька облікових записів — для особистого спілкування, для роботи).

Форма реєстрація у шостій версії скайпу

Нижче, ви бачите, як виглядає форма входу (авторизації) в скайп після установки програми на комп’ютер .

Щоб перейти до реєстрації, клікніть по фразі внизу (обведено червоним) — ви перейдете на сайт програми, де і пройдете реєстрацію.

Реєстрація в Скайп, безкоштовно

Форма реєстрація в четвертій версії скайпу

Форма старої (4) версії входу (авторизації) в програму.

обведена Червоним фраза, на яку треба натиснути, щоб з’явилася форма реєстрації.

Реєстрація в Скайп, безкоштовно

См. також як відновити пароль. Ви можете зареєструватися на нашому сайті, щоб отримувати інформацію про оновлення уроків англійської та французької мов.

Короткий опис статті: зареєструватися в однокласниках Реєстрація в Скайп (Skype) нового користувача — опис російською мовою, як пройти реєстрацію в Скайп. Зареєструватися новому користувачеві можна без смс (безкоштовно). реєстрація скайп нового користувача безкоштовно російською як пройти

Джерело: Реєстрація в Скайп — безкоштовна

Також ви можете прочитати