• рестрація однокласники

  Реєстрація в однокласниках. Як зареєструватися в однокласниках? Як спілкуватися?

  13.06.2015

  Урок 4. Реєстрація в однокласниках. Як зареєструватися в однокласниках?

  Реєстрація в однокласниках, це та тема, яку я вирішив обов’язково включити відео-курс «Знайомство з інтернетом, «. Чому? Та тому що ця соц. мережа, одна із найпопулярніших на сьогоднішній день в російському інтернеті.

  Навіщо потрібна реєстрація в однокласниках?

  Звичайно ж основна причина — це спілкування з людьми. Причому не тільки з однокласниками, можете спілкуватися з сусідами по сходовому майданчику :). Завдяки зручному пошуку і сортування людей за місцем проживання та віком, ви зможете без проблем знайти потрібного вам людини, зрозуміло, якщо він зареєстрований на сайті odnoklassniki.ru .

  Так само, реєстрація в однокласниках дасть вам можливість не тільки спілкуватися, але і ділитися з друзями фотографіями і навіть відео записами. Тепер, давайте я вам спочатку коротко розповім, як зареєструватися в однокласниках, а потім вже можете приступати до відео уроку.

  Як зареєструватися в однокласниках? З чого почати?

  Зрозуміло, що процес реєстрації потрібно почати з «заходу» на головну сторінку сайту — odnoklassniki.ru. Після чого потрібно натиснути на слово «Реєстрація» чи «Зареєструватися».

  Реєстрація в однокласниках. Як зареєструватися в однокласниках? Як спілкуватися?

  Потім ви потрапите на сторінку, де необхідно внести деякі дані.

  Вводите, те, що вас попросять, а після натискаєте зареєструватися. Докладніше дізнатися про те, як зареєструватися в однокласниках. ви можете в відео уроці нижче. Ну а подивившись його, ви зрозумієте, що реєстрація в однокласниках не викликає нічого важкого.

  p.s. На момент запису уроку, реєстрація була платною. Можливо, коли ви його дивитесь всі вже безкоштовно, але вам від цього, як ви розумієте, тільки простіше і КРАЩЕ!

  Короткий опис статті: реєстрація однокласники В даному уроці буде розказано про те, як зареєструватися в однокласниках реєстрація в однокласниках, зареєструватися в однокласниках, спілкуємося в інтернеті

  Джерело: Реєстрація в однокласниках. Як зареєструватися в однокласниках? Як спілкуватися?

  Також ви можете прочитати