Реєстрація в однокласниках. Однокласники моя сторінка

21.06.2015

Реєстрація в однокласниках

Як зареєструватися в однокласниках

Приступимо до реєстрації

Для початку перейдемо по стартовій сторінці порталу однокласники. Потім повертаємося сюди і читаємо далі.

до Речі кажучи, якщо при заході на проект у вас висвітилася чиясь сторінка або ваша колишня, то в такому випадку вам потрібно буде вийти з цієї сторінки, щоб розпочати реєстрацію нової, для цього натисніть «Вихід», який знаходиться у правому верхньому куті. Тільки після цього ви зможете почати реєстрацію нової сторінки.

Ну тепер ви повинні побачити, саме поле входу. Тут вам повинні запропонувати або увійти, або зареєструватися. Ну увійти у нас не вийде поки, так як немає персональної сторінки на порталі, саме тому натискаємо на «Зареєструватися». Далі вам повинно показати меню реєстрації, яке відкриється у цьому ж вікні.

Введення персональних даних

Для початку вказуємо особисту інформацію про вас. Ну звичайно – це потрібно для кількох цілей, ну по-перше це потрібно особисто для вас, так як тут будуть зібрані тільки ваші дані, що стверджувати, що сторінка ваша потрібні докази, а тут їх буде дуже багато, якщо ввести достатньо своїх даних, звичайно ПІБ і т.д. По-друге – це потрібно для того, щоб друзі змогли знайти ваш аккаунт з тисячі можливих, адже як без твоїх даних друзі будуть шукати вас ?

І так, почнемо нашу реєстрацію :

 • По-перше потрібно ввести ПІБ, бо хто потім розбере, що ви це ви? Вводимо ім’я, далі буде поле Прізвище, та є можливість для дівчат вказати дівоче прізвище, для більш точного пошуку вас, для цього потрібно в полі натиснути Shift + 9 і написати прізвище, після закінчення написаного натисніть підтвердити поєднанням клавіш Shift -0.
 • Прописуємо вашу дату народження у такому порядку – день, місяць і рік. Прописувати до речі кажучи не можна, треба вибирати вручну, для цього натисніть на поле і вибирайте.
 • Звичайно ж не забуваємо вказувати країну, де ви проживаєте на Поточний час, або можете вказати місце народження – це не настільки важливо. Та й вибирати так само потрібно зі списку, прописати не можна.
 • У поле місто — впишіть ваше місто проживання. Та тут буде легше, так як можна прописати. А якщо почати прописувати, то сервіс буде пропонувати вам міста, які є в його списку, почніть набирати і ви побачите певну кількість міст, якщо він один, то вам буде легше.
 • Ясна річ, що справа полягає ще і з електронної пошти. Але можна обійтися і без неї, адже замість пошти можна використовувати логін, але зауважте якщо ви вказуєте пошту, то вам буде потрібна активний поштову скриньку, так як далі потрібно буде підтвердити його. Але якщо пошти у вас немає, то використовуйте логін, який повинен містити в собі від 6 символів, але не перевищувати 16. Та якщо логін такий вже в системі, то вам потрібно буде придумати такий, якого не буде більше в системі і він буде унікальним.
 • Без пароля не можна обійтися при будь реєстрації на будь-якому проекті, так і однокласники не виняток. Пароль придумайте самі, але він повинен бути унікальним, як можна більше. Пам’ятаєте пароль завжди, адже він потрібен для авторизації на проекті.

Після того, як ви ввели дані і система нічого не говорить, натисніть на кнопку «Зареєструватися». Якщо все нормально і система не лається тоді ви перейдете після реєстрації одразу на свою персональну сторінку, ось практично все, тільки треба буде зараз активувати вашу сторінку.

Як активувати сторінку

Так перейдемо до активації, тепер вам потрібно лише підтвердити свою сторінку. Для цього вам потрібен мобільний телефон, а точніше його номер. Активація повністю безкоштовно, тому сміливо прив’язуйте телефон і не бійтеся. Так само крім активації після втрати доступу ви зможете відновити його через мобільний телефон, так як код відновлення буде відправлений саме туди.

Ви повинні знайти посилання, де потрібно вказати телефон вона називається так«, Вкажіть номер телефону», після того як знайшли ви повинні вказати його.

Після того, як ви ввели номер телефону вам має прийти смс, яке потрібно ввести на порталі, щоб підтвердити ваш профіль та активувати всі функції на ньому. Після активації вітаємо вас, ваша сторінка активована і тепер у вас є всі функції порталу.

Після активації найкраще вам зробити наступне :

 • Завантажити ваші особисті фотографії, що система могла впізнати вас у разі втрати доступу.
 • Вказати заклад, де ви закінчили освіту(де ви вчилися).
 • Ну і не забуваємо потім пошукати своїх друзів, адже навіщо реєструватися тоді, якщо не спілкуватися з друзями.

Ось на цьому практично всі, але пам’ятайте, що ваші персональні дані можна змінити в будь-який час на вашій сторінці, для цього вам потрібно буде натиснути на ваше ім’я в профілі, яке виділено жирним шрифтом. Там можна змінити багато чого в тому числі ім’я, прізвище, навіть підлогу можна змінити, місто проживання не забуваємо. Крім усього іншого можна крім міста проживання ще вказати ваше рідне місто.

Якщо сторінка в однокласниках була видалена, а номер телефону залишився там, то можна знову зареєструвати на нього нову сторінку в однокласниках ?

Якщо уважно прочитати правила проекту, то ви знайдете там наступну напис :

Номер мобільного телефону призначений для реєстрації тільки однієї сторінка, одразу дві і більше сторінок зареєструвати не вийде. Але так само там зазначено, що якщо сторінка була вилучена з проекту, то на той номер телефону можна зареєструвати нову сторінку тільки через деякий час, точно час не вказується.

Тут настає, то «деякий час». Адже ця фраза може означати багато чого, адже деякий час може виявитися і місяцем, а може й більш тривалий термін. Саме тому ми радимо вам купити собі нову сім-карту для таких ось нонсенсів. Так ви зареєструєте нову сторінку на новий номер, а після того як пройде той рядків ви зможете змінити номер телефону на старий. Зробити це можна таким способом :

 1. Для початку зайдіть на свою сторінку і натисніть кнопку «Ще».
 2. Після цього натисніть «Змінити налаштування» після цього знайдіть і так само натисніть на «Номер телефону».
 3. Далі натисніть на одну з цих функцій,а саме «Змінити номер».
 4. З’явиться поле, в яке ви повинні вписати номер телефону, на який необхідно прив’язати вашу сторінку.
 5. Після введення підтвердіть свою дію і натисніть продовжити.
 6. Після всіх операцій вам на телефон має прийти смс повідомлення з кодом, ввівши що на сайті ви прикріпіть мобільний телефон до проекту.

Як підтвердити адресу електронної пошти в однокласниках ?

Після підтвердження мобільного телефону не забудьте те, що вам потрібно буде підтвердити вашу електронну пошту. А зробити це дуже легко, адже при реєстрації вам на вказану поштову скриньку має прийти лист з приблизно таким складом, а точніше назви листи буде починатися так. «Підтвердження адреси електронної пошти …».

Ви повинні відкрити цей лист, так як там буде міститися посилання. І якщо натиснути на цю посилання, то ви перейдете на портал однокласники і відразу підтвердіть вашим переходом електронну пошту. До речі краще всього це робити відразу при реєстрації, адже термін даного листа не нескінченний, а рядків вийде дуже швидко.

Авторизація на проекті Однокласники

Навіщо взагалі потрібна авторизація на проекті ?

Відразу підійдемо до питання навіщо взагалі потрібно авторизуватися на проекті. Ясна річ, що з самого початку розвитку ОС всім було відомо, що таке вхід, а ми що виняток. Ні, звичайно. Вхід можна авторизувати ще як, проникнення всередину, так ви відкриваєте для себе новий світ, який не доступний всім, а тільки ви зможете увійти за своїми даними на ваш аккаунт. Якщо ви досі не зрозуміли сенс слова «Вхід», тоді вам потрібно прочитати його кілька разів, поки ви до самих глибин не зрозумієте даний сенс. А вхід до портал – це і є ота маленька ниточка, що допоможе нам перейти з будніх днів у віртуальний світ, де ми царі свого слова і де нам можна робити практично все, що душі завгодно і не думати про наслідки, звичайно якщо не зламувати базу НАТО і т. д.

Коли ви авторізуетесь, то ви підтверджуєте, що входите ви, а не хтось інший. Адже, що система повинна вас визначити ДНК, хлопці зрозумійте ми живемо хоч і в 21 столітті, але на такі технології ще не перейдемо, як мінімум 10-15 років. Саме тому зараз всі використовують для авторизації логін і пароль. Звичайно на порталі замість нудного логіна можна використовувати замість нього та адресу електронної пошти, ну і звичайно ваш мобільний телефон, який ви прикріпили до свого профілю(без телефону реєстрація не можлива ). До речі кажучи, то зараз багато користувачів не використовують в якості логіна адресу електронної пошти, адже його вписувати тривало, а ось номер мобільного телефону навпаки використовують практично всі користувачі однокласників в якості основного логіна, так як користуються ним щодня. Так але інші варіанти не виключаємо, адже їх використовують теж, але не так активно, як номер мобільного телефону.

Пароль в однокласниках

Звичайно якщо подивитися на відкриту інформацію вашого аккаунта – ваш логін, то має ж бути захисна частина вашого аккаунта, в особі пароля. Пароль треба знати завжди, хоч вдень, хоч вночі, адже це єдина частина вашого аккаунта, яка зберігається в таємниці від всіх, адже якщо пароль будуть знати всі, то який же сенс у вашому персональному блозі. Правильно жодного, адже якщо хтось знає ваш логін, в числі мобільного телефону або адреси електронної пошти, пароль їм буде невідомий, так як ви його нікому не говорили при реєстрації і не скажете напевно, так як логін можна дізнатися легко, приміром якщо використовуєте в якості логіна номер мобільного телефону, то про що тут говорити, адже це ходяча листівка вашого аккаунта, точніше вашого логіна від однокласників.

до Речі кажучи, ви повинні, як-то зіставити ваш логін і пароль, щоб одне було частиною іншого, але не навпаки. Справа в тому, що ми можемо ввести пароль правильно, а логін ввести з маленькою помилкою і потім намагатися довести самому собі, що введений пароль не вірно, але якщо справа стоїть в протилежному порядку, а т.тобто ви правильно ввели логін, а пароль з якихось причин не ввели правильно, тоді у вас є кілька варіантів вирішення даної проблеми. Для початку потрібно сфокусувати своє мислення, так як за таких випадках буває таке, що ви губитесь і при спробі введення пароля вводите його не правильно. Для цього вам потрібно заспокоїтися і спробувати ввести пароль знову. Якщо ж після повторних спроб вам так і не вдалося правильно ввести пароль, тоді рекомендуємо вам перевірити не включені у вас великі літери, якщо включені, то вимкніть і повторіть спробу входу. Якщо у вас і після цього нічого не вийде, тоді перевірте вашу мову, який стоїть зараз, адже якщо ви вводили при реєстрації пароль Англійською, а намагаєтеся ввести Російською, тоді система зарахує це не правильний пароль, що в такому разі поставте англійська мова та повторіть спробу, якщо і після цього вам не вдалося зайти у ваш особистий аккаунт на «однокласниках», тоді рекомендуємо звернутися у службу підтримки користувачів однокласників для більш достовірної інформації вашого аккаунту.

Отже, підіб’ємо підсумок. Ви входите на проект для того, щоб спілкуватися з друзями і весело проводити там час. Для того, щоб система змогла пізнати вас, ви повинні авторизуватися на проекті з використанням свого логіна і пароля. Після перевірки даних портал переправить вас на вашу особисту сторінку. Логін і пароль придуманий саме для того, щоб ви в будь-якому місці планети, на будь-якому пристрої змогли потрапити в свій особистий міні-світ в мережі, для спілкування і розваги.

Короткий опис статті: реєстрація однокласники Як зареєструватися в однокласниках Приступимо до реєстрації Для початку перейдемо по стартовій сторінці порталу однокласники. Потім повертаємося сюди і Як зареєструватися в однокласниках,Реєстрація в однокласниках

Джерело: Реєстрація в однокласниках | Однокласники моя сторінка

Також ви можете прочитати