Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку . Новачкові

06.06.2016

Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку

Хочете знайти Однокласників. однокурсників, колег по роботі, чи просто хорошої одного? Рішення є – Однокласники реєстрація, яка дасть Вам можливість знайти кого завгодно, якщо він там вже є. Для того щоб отримати всі переваги користування сайтом, Вам потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації та здійснити в Однокласниках вхід на сайт.

Реєстрація

До того, як почати реєстрацію в Однокласниках, Вам необхідно наявність Е-мейл адреси і номери мобільного телефону. Пам’ятайте і те, що найчастіше користувачі Інтернету попадаються «на вудку» сайтів – шахраїв. Сайт має тільки один адреса — http://www.odnoklassniki.ru/. Реєстрація повністю безкоштовна, і будь-які прохання послати СМС, оплатити послугу, це робота шахраїв. Тому, перш за все, переконайтеся в правильності сайту.

В даному вікні натисніть на «зареєструватися». після чого Вас направлять на сторінку з реєстрацією.

Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку . Новачкові

В іншому вікні, на сторінці реєстрації, заповніть поля форми:

 • Ім’я та прізвище
 • Дату народження
 • Пол
 • Країну і місто проживання
 • Введіть адресу електронної пошти або логін. Логін – це ім’я, яке Ви будете використовувати для входу на сайт. Обов’язково запишіть адресу Е-мейл або свій логін, щоб не забути при вході на сайт
 • Введіть пароль. Поставтеся до паролю серйозно, щоб уникнути можливих неприємностей, коли паролі розкривають і від Вашого імені розсилають спам. Обов’язково запишіть придуманий пароль. Це потрібно, тому що, яким би для вас пароль не видавався легким, Ви все одно можете забути.

Після того, як Ви заповнили всі пункти, натисніть на кнопку реєстрація. Далі, Ви будете направлені на свою нову сторінку в Однокласниках.

Після входу на сайт, Ви зможете повноправно користуватися функціями даної соціальної мережі.

Вхід на сайт

Увійти на свою сторінку в Однокласниках не складно. Вам необхідно:

 1. ввести свій логін або адресу Е-мейл, який ви використовували при реєстрації;
 2. ввести пароль;
 3. натиснути на кнопку «увійти ». Якщо раптом Ви забули свої особисті дані, натисніть на кнопку нижче – «забули пароль або логін », і пройдіть процедуру відновлення, слідуючи наданими вказівками.

Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку . Новачкові

Завершення реєстрації

Після того, як ви увійшли на ось цю сторінку, зверніть увагу на пункти праворуч сторінки, там Вас просять заповнити свій профіль для отримання подарунку.

Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку . Новачкові

Отже, Вам потрібно заповнити наступні пункти:

 • Пройти процедуру підтвердження номери мобільного телефону. Це нескладно, Вам потрібно ввести Ваш номер телефону у формі, яка запропонована нижче, а потім натиснути кнопку «надіслати» .

Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку . Новачкові

Після — Вам прийде СМС з кодом для підтвердження Вашого номера. Введіть його у вказане поле і натисніть «підтвердити код». Номер підтверджений.

Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку . Новачкові

 • Завантажити особисте фото. Це Ви можете зробити, додавши фото з ваших файлів, що зберігаються на комп’ютері.
 • Знайти 3 друзів. Поки що Можете пропустити цей пункт, а можете додати своїх знайомих, натиснувши на кнопку «додати в друзі ». Так само Ви можете вказати, ким саме він Вам доводиться (буде представлено кілька варіантів)
 • Розповісти про те, де Ви вчилися. По пунктах додайте всі необхідні за формою дані. А якщо Ви захочете додати ще кілька установ, то зробіть наступне. На Вашій сторінці Однокласників, знайдіть вкладку «ще», потім — «про себе».

  Там буде перехід на сторінку додавання нової установи. Тут також, за поданими пунктів: школа, коледж, внз, військова частина або організація, введіть необхідні дані.

  Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку . Новачкові

  Крім цього на сторінці «про себе», ви можете надати іншу інформацію про те, що Ви любите, про Ваші уподобання в музиці, кіно… Заповніть ці пункти, нехай друзі дізнаються про Вас більше.

 • Підтвердження Е-мейл адреси. Наступним кроком для завершення реєстрації, Ви повинні будете пройти процедуру верифікації вашої поштової скриньки. Для цього зайдіть на свою електронну скриньку, відкрийте лист від «Однокласників» і перейдіть за запропонованою посиланням в даному листі.
 • Ось і все – Ваша сторінка в Однокласниках вже створена, можете користуватися всіма її інструментами. Вивчайте вкладки сторінки і відкривайте для себе нові можливості.

  Соціальна мережа Однокласники – у Вашому розпорядженні!

  Короткий опис статті: однокласники вхід реєстрація Все, що Вам необхідно для пошуку друзів — це реєстрація в Однокласниках. Це не займе багато часу і не варто ні копійки! однокласники реєстрація вхід на сайт соціальна мережа

  Джерело: Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку | Новачкові

  Також ви можете прочитати