Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

15.02.2016

Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку

Хочете знайти Однокласників. однокурсників, колег по роботі, чи просто хорошої одного? Рішення є – Однокласники реєстрація, яка дасть Вам можливість знайти кого завгодно, якщо він там вже є. Для того щоб отримати всі переваги користування сайтом, Вам потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації та здійснити в Однокласниках вхід на сайт.

Реєстрація

www.odnoklassniki.ru/. Реєстрація повністю безкоштовна, і будь-які прохання послати СМС, оплатити послугу, це робота шахраїв. Тому, перш за все, переконайтеся в правильності сайту.

В даному вікні натисніть на «зареєструватися». після чого Вас направлять на сторінку з реєстрацією.

Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

В іншому вікні, на сторінці реєстрації, заповніть поля форми:

 • Ім’я та прізвище
 • Дату народження
 • Пол
 • Країну і місто проживання
 • Введіть адресу електронної пошти або логін. Логін – це ім’я, яке Ви будете використовувати для входу на сайт.internet-technologies.ru/uploads/articles/201306/odnokl-3-270731.jpg» />

  Завершення реєстрації

  Після того, як ви увійшли на ось цю сторінку, зверніть увагу на пункти праворуч сторінки, там Вас просять заповнити свій профіль для отримання подарунку.

  Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

  Отже, Вам потрібно заповнити наступні пункти:

  • Пройти процедуру підтвердження номери мобільного телефону. Це нескладно, Вам потрібно ввести Ваш номер телефону у формі, яка запропонована нижче, а потім натиснути кнопку «надіслати» .

  Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

  Після — Вам прийде СМС з кодом для підтвердження Вашого номера. Введіть його у вказане поле і натисніть «підтвердити код». Номер підтверджений.

  Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

 • Завантажити особисте фото. Це Ви можете зробити, додавши фото з ваших файлів, що зберігаються на комп’ютері.
 • Знайти 3 друзів. Поки що Можете пропустити цей пункт, а можете додати своїх знайомих, натиснувши на кнопку «додати в друзі ». Так само Ви можете вказати, ким саме він Вам доводиться (буде представлено кілька варіантів)
 • Розповісти про те, де Ви вчилися. По пунктах додайте всі необхідні за формою дані. А якщо Ви захочете додати ще кілька установ, то зробіть наступне. На Вашій сторінці Однокласників, знайдіть вкладку «ще», потім — «про себе».

  Там буде перехід на сторінку додавання нової установи. Тут також, за поданими пунктів: школа, коледж, внз, військова частина або організація, введіть необхідні дані.

  Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

  Крім цього на сторінці «про себе», ви можете надати іншу інформацію про те, що Ви любите, про Ваші уподобання в музиці, кіно… Заповніть ці пункти, нехай друзі дізнаються про Вас більше.

 • Підтвердження Е-мейл адреси. Наступним кроком для завершення реєстрації, Ви повинні будете пройти процедуру верифікації вашої поштової скриньки. Для цього зайдіть на свою електронну скриньку, відкрийте лист від «Однокласників» і перейдіть за запропонованою посиланням в даному листі.

Ось і все – Ваша сторінка в Однокласниках вже створена, можете користуватися всіма її інструментами. Вивчайте вкладки сторінки і відкривайте для себе нові можливості.

Соціальна мережа Однокласники – у Вашому розпорядженні!

Короткий опис статті: увійти в однокласники Все, що Вам необхідно для пошуку друзів — це реєстрація в Однокласниках. Це не займе багато часу і не варто ні копійки! однокласники реєстрація вхід на сайт соціальна мережа

Джерело: Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку | Новачкові

Також ви можете прочитати