• увійти в однокласники

  Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

  15.02.2016

  Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку

  Хочете знайти Однокласників. однокурсників, колег по роботі, чи просто хорошої одного? Рішення є – Однокласники реєстрація, яка дасть Вам можливість знайти кого завгодно, якщо він там вже є. Для того щоб отримати всі переваги користування сайтом, Вам потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації та здійснити в Однокласниках вхід на сайт.

  Реєстрація

  www.odnoklassniki.ru/. Реєстрація повністю безкоштовна, і будь-які прохання послати СМС, оплатити послугу, це робота шахраїв. Тому, перш за все, переконайтеся в правильності сайту.

  В даному вікні натисніть на «зареєструватися». після чого Вас направлять на сторінку з реєстрацією.

  Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

  В іншому вікні, на сторінці реєстрації, заповніть поля форми:

  • Ім’я та прізвище
  • Дату народження
  • Пол
  • Країну і місто проживання
  • Введіть адресу електронної пошти або логін. Логін – це ім’я, яке Ви будете використовувати для входу на сайт.internet-technologies.ru/uploads/articles/201306/odnokl-3-270731.jpg» />

   Завершення реєстрації

   Після того, як ви увійшли на ось цю сторінку, зверніть увагу на пункти праворуч сторінки, там Вас просять заповнити свій профіль для отримання подарунку.

   Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

   Отже, Вам потрібно заповнити наступні пункти:

   • Пройти процедуру підтвердження номери мобільного телефону. Це нескладно, Вам потрібно ввести Ваш номер телефону у формі, яка запропонована нижче, а потім натиснути кнопку «надіслати» .

   Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

   Після — Вам прийде СМС з кодом для підтвердження Вашого номера. Введіть його у вказане поле і натисніть «підтвердити код». Номер підтверджений.

   Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

  • Завантажити особисте фото. Це Ви можете зробити, додавши фото з ваших файлів, що зберігаються на комп’ютері.
  • Знайти 3 друзів. Поки що Можете пропустити цей пункт, а можете додати своїх знайомих, натиснувши на кнопку «додати в друзі ». Так само Ви можете вказати, ким саме він Вам доводиться (буде представлено кілька варіантів)
  • Розповісти про те, де Ви вчилися. По пунктах додайте всі необхідні за формою дані. А якщо Ви захочете додати ще кілька установ, то зробіть наступне. На Вашій сторінці Однокласників, знайдіть вкладку «ще», потім — «про себе».

   Там буде перехід на сторінку додавання нової установи. Тут також, за поданими пунктів: школа, коледж, внз, військова частина або організація, введіть необхідні дані.

   Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку. Новачкові

   Крім цього на сторінці «про себе», ви можете надати іншу інформацію про те, що Ви любите, про Ваші уподобання в музиці, кіно… Заповніть ці пункти, нехай друзі дізнаються про Вас більше.

  • Підтвердження Е-мейл адреси. Наступним кроком для завершення реєстрації, Ви повинні будете пройти процедуру верифікації вашої поштової скриньки. Для цього зайдіть на свою електронну скриньку, відкрийте лист від «Однокласників» і перейдіть за запропонованою посиланням в даному листі.

  Ось і все – Ваша сторінка в Однокласниках вже створена, можете користуватися всіма її інструментами. Вивчайте вкладки сторінки і відкривайте для себе нові можливості.

  Соціальна мережа Однокласники – у Вашому розпорядженні!

  Короткий опис статті: увійти в однокласники Все, що Вам необхідно для пошуку друзів — це реєстрація в Однокласниках. Це не займе багато часу і не варто ні копійки! однокласники реєстрація вхід на сайт соціальна мережа

  Джерело: Реєстрація в Однокласниках і вхід на свою сторінку | Новачкові

  Також ви можете прочитати