Реєстрація одноклассники.ги

13.06.2015

Як зареєструватися в Однокласники безкоштовно

Реєстрація на сайті odnoklassniki.ru проста, однак, не всі початківці користувачі можуть зареєструватися самостійно. Тому і довелося створити цей урок.

Я вважаю, що ця соціальна мережа більше підходить людям зрілого віку. Крім того, приплив молоді в мережу зменшився після того, як власники мережі зробили платну реєстрацію. Але, тепер можна пройти реєстрацію в однокласники.ру абсолютно безкоштовно!

Реєстрація в Однокласники.ru

Отже, приступаємо до реєстрації. Для цього перейдемо на офіційний сайт соціальної мережі www.ok.ru. До речі, не залежно від того, яку назву домену ви наберете — старе (odnoklassniki.ru) або нове, короткий (ok.ru) ви будете переадресовані на один і той же сайт.

Сайт «Однокласників» відкриється в іншому вікні веб-браузера. У тому вікні ви реєструєтеся в Однокласники.ру, а в цьому вікні дивіться мої підказки щодо правильної та швидкої реєстрації.

На сторінці натискаєте кнопку Зареєструватися (Обведена червоним олівцем на рис 1)

Реєстрація одноклассники.ги

Рис. 2

У вікні заповнюємо анкету (рис 2).

ім’я та Прізвище вписуємо у відповідні поля.

Дата народження — вибираємо зі списку.

Пол вказуємо шляхом перемикання кнопки.

Країна проживання — вибираємо зі списку.

Місто. в якому проживаєте зараз, вписуємо.

пошта необхідна, коли вам доведеться відновлювати логін або пароль. Крім того, на електронну пошту будуть приходити повідомлення, що в Однокласниках оцінили ваше фото, запросили друзі, залишили повідомлення.

Таким чином, навіть не заходячи на сайт, ви будете знати, що діється на вашій сторінці! До речі, якщо ви ще не реєстрували поштову скриньку, то для початківців користувачів інтернету є урок з реєстрації поштової скриньки .

Замість поштової скриньки, можна придумати собі логін англійською мовою. Ясна річ, прості логіни, типу ivan, sergey, anton, ivanov, petrov давно зайняті. Якщо придуманий вами логін вже зайнятий, то система автоматично запропонує вам варіанти логінов, з урахуванням імені, прізвища, року народження. Можете вибрати із запропонованого списку, а можете придумати свій варіант.

Тепер треба придумати Пароль. Пароль повинен бути надійний. Для цього потрібно, щоб пароль містив не тільки цифри, але і англійські букви, а також символи: ^#$%.!&*()_-+

Поки не забули, запишіть логін та пароль в записну книжку .

Тепер тисніть кнопку Зареєструватися .

Тут же відкриється вікно, в якому вам запропонують в 4 кроки заповнити і активувати ваш профіль. Підказую — тепер, ви можете не поспішаючи заповнювати свою сторінку — ви вже зареєстровані. Якщо, раптом, відбудеться відключення інтернету, або у вас немає сьогодні часу заповнювати анкету, то ви можете в інший раз зайти на сайт Odnoklassniki.ru. ввести свої логін, пароль, натиснути кнопку Увійти і продовжити заповнення анкети.

до Речі, на зазначений вами при реєстрації адресу електронної пошти прийде лист. Вам потрібно в цьому листі натиснути посилання, щоб підтвердити, що ви є власником зазначеного поштової скриньки. Це важливо, на випадок виникнення проблем з доступом на сайт (забудете логін, пароль).

Як активувати профіль в Однокласниках безкоштовно

Щоб отримати повний доступ до всіх можливостей сайту «Однокласники.ру», потрібно активувати свій профіль.

Реєстрація одноклассники.ги

Рис. 3

До активації профілю потрібно в 4 кроки заповнити свій профіль, вкладки 1-Освіту, 2-Друзі, 3-Фотографія, 4-Захист профілю. Ви скажете: «А у мене ще не готова фотографія — значить я не зможу виконати Крок 3, а, отже, і дійти до активації профілю?».

Поспішаю Вас заспокоїти — в такому випадку потрібно просто натиснути посилання Пропустити (на рис. 3 вона видна в самому низу сторінки), і ви перейдете на наступний крок. Пропущені виконайте кроки в інший раз.

Я не буду зупинятися детально на кожному кроці. Як заповнювати вкладку Освіту, я показав на рис. 3. Своїх друзів, зареєстрованих в Однокласниках, ви зможете знайти за допомогою пошуку на кроці 2. Як додавати фотографії на сторінку — у мене є спеціальний урок (див. посилання нижче).

Ви можете активувати свій профіль на четвертому кроці зараз, а можете і в інший раз. Пропозиція активувати свій профіль буде висіти вгорі сторінки. Досить натиснути посилання «Активувати » — і з’явиться вікно активації (рис. 4):

Реєстрація одноклассники.ги

Рис. 4

Для активації своєї сторінки, у вікні потрібно ввести номер свого мобільного телефону. Тільки, якщо ви живете не в Росії, спочатку натисніть посилання Змінити країну 1 Після цього +7 зміниться на міжнародний телефонний код Вашої країни. В полі 2 введіть номер свого мобільного (10 цифр) і натисніть кнопку Відправити 3

На ваш мобільний телефон прийде безкоштовно SMS з кодом підтвердження.

Реєстрація одноклассники.ги

Рис 5

В спеціальне віконце введіть отриманий в смс код з 4 цифр і натисніть кнопку Активувати (рис 5).

Тепер Ви будете користуватись усіма можливостями сайту однокласники.ru

Як зареєструватися в Однокласниках іншу сторінку з одного комп’ютера

Зареєструвати в однокласниках ще одну сторінку (для дружини, чоловіка, тещі і т.д.) з одного комп’ютера можна без проблем. Треба тільки вийти з свого облікового запису, натиснувши на посилання вийти в правому верхньому кутку сторінки. І ви опинитеся на вхідній сторінці Однокласників (Рис. 1). Після чого і починаєте нову реєстрацію.

Другий варіант реєстрації — навіть не закриваючи свій перший запис — реєстрація в іншому браузері. Наприклад, ваша сторінка в Однокласниках відкрита в браузері Firefox — тоді ви запускаєте браузер Internet Explorer і починаєте реєстрацію, як показано в цьому уроці.

Треба тільки мати на увазі, що зареєструвати другий аккаунт на один e-mail або номер мобільного телефону не вийде.

Вхід в однокласники — моя сторінка

Якщо Ви зробили пошуковий запит: «Вхід в однокласники — моя сторінка»www.ok.ru

Реєстрація одноклассники.ги

На сторінці, що відкриється, введіть свої логін (або адресу електронної пошти, який ви вказували при реєстрації в Однокласники, або номер мобільного телефону, який ви вказували при активації акаунту), пароль і натисніть кнопку вхід. Готове — ви у своєму акаунті в однокласниках!

Якщо вам набридає кожен раз вводити логін і пароль, а ви виходите в інтернет зі свого домашнього комп’ютера, тоді поставте галочку у віконце «Запам’ятати» (під полем Пароль) і, тоді, при відкриванні сторінки Однокласників, ви будете автоматично потрапляти в свій аккаунт.

А я ще не зареєструвався Odnoklassniki.ru !

Тоді Ви не правильно зробили пошуковий запит! У Вас ще немає своєї сторінки, а, значить «моя сторінка» вам не доступна! Але це справа поправимо! Підніміться на початок сторінки, на якій ви зараз знаходитесь, і за кілька хвилин ви самостійно проведете реєстрацію в Однокласники.ру !

Короткий опис статті: однокласники юа Як зареєструватися в одноклассники.ги безкоштовно www.odnoklassniki.ru соціальна мережа однокласники.ру

Джерело: Реєстрація в однокласники.uk

Також ви можете прочитати