Реєстрація на «Однокласники» моя сторінка. OK.ru

09.06.2015

Реєстрація на «Однокласники» моя сторінка. OK.ru

Створення облікового запису в соц. мережі, може бути дуже різним цілям і напрямкам, здавалося б, якщо раніше реєстрація на веб-ресурсі однокласники обмежувалася створенням, моя сторінка, то сьогодні це розширений і багатофункціональний сайт, з зовсім іншими можливостями. Реєстрація і однокласники моя сторінка — це збірний образ процедури, яка допоможе вам успішно зареєструватися і користуватися соціальною мережею.

Ми постараємося дати найбільш точну і докладну відповідь про реєстрацію в однокласники і відповідно створення облікового запису, який ви будете називати моя сторінка. Додатково в процес створення облікового запису на «однокласниках». ми включимо матеріал, який допоможе вам зробити термін, моя сторінка, більш розширеним, звичайно, у функціональному сенсі цього формулювання.

 

Реєстрація в однокласниках: 

Почнемо з того, що реєстрація абсолютно безкоштовна, і починається вона з головної сторінки веб-сайту [ok/ru]. Для здійснення початку реєстрації на однокласниках, переходимо безпосередньо на сайт, розташований за адресою, ок точка ру. На головній сторінці веб-сайту, у правому верхньому куті, ми бачимо форму «Вхід» — моя сторінка і вкладку «Реєстрація». Для переходу до безпосередньої реєстрації, робимо клік по активному полю, зеленого кольору, «Реєстрація».

 

Після того як ми перейшли по посиланню «Реєстрація», нас перенаправляє на сторінку з формами, заповнення ваших даних. Кожен рядок має назву і підказку з правого боку рядка.

Перший рядок «Ім’я», ставимо курсор у вікно рядка, що заповнюється, з правої сторони з’явиться напис «Що б друзі змогли дізнатися вас, будь ласка, вкажіть ваше ім’я» і т. д.

Переходимо до заповнення вашої реєстраційної анкети, саме на цьому етапі формується, ваша майбутня сторінка в однокласники. Обов’язково вказуйте свої справжні дані, так буде простіше, вам, адміністрації однокласників і, звичайно, людям, які вас знають, завдяки чому останні без праці зможуть знайти вас і почати спілкуватися з вами. Етап і його послідовність, реєстрація плюс однокласники і моя сторінка, досить проста і займе у вас не більше ніж від двох до десяти хвилин. А ми продовжуємо і давайте подивися що чекає нас після заповнення форм і натискання кнопки «Зареєструватися».

Реєстрація однокласники моя сторінка

Веб-ресурс однокласники та реєстрація в них передбачає, як і будь-який схожий сервіс, аутентифікацію «Процедура перевірки», тому після того, як ви потрапили на сторінку, перше, що ви побачите це оповіщення з проханням вказати ваш моб. телефон. Процедура безкоштовна і несе всі собі, розширені можливості, а також ви зможете відновлювати доступ до своєї сторінки за допомогою тел.

Реєстрація однокласники моя сторінка

Повідомлення «Вказати номер», можна ігнорувати, а повернутися до нього знову, можна буде відвідавши розділ оповіщення. Без підтвердження тел. ви нічого не зможете опублікувати на своїй стіні.

Однокласники моя сторінка

головна сторінка ok.ru

Після того як реєстрація пройшла успішно, наступним кроком буде додати фотографії ваш профіль. Оформлення важлива частина вашої сторінки, створюючи альбоми і додаючи фотографії ви даєте можливість вашим знайомим, коментувати та ставити мені подобається до ваших фотопубликациям. Для того, щоб додати фото, робимо клік по активному посиланню «Додати фото», після чого у спливаючому вікні, ви зможете вибрати фотографії зі свого комп’ютера.

Реєстрація однокласники моя сторінка

Далі, після того як ви додали фото, вас перенаправить в розділ, де ви зможете відредагувати фотографію, створити для неї опис, видалити, повернути, отримати посилання і навіть прокоментувати її. Тепер іконка і основна фотографія вашої сторінки в однокласники, буде мати зображення, яке ви додали і вибрали в якості головного зображення.

Реєстрація однокласники моя сторінка

Як і обіцяли на початку статті, розповідаємо про додаткові можливості, а точніше, прикрашаємо сторінку. Як ми бачимо на ілюстрації, задній фон нашого аккаунта сірий і непривабливий. Давайте змінимо це, в правому кутку є маленький, різнобарвний гурток, при наведенні на якій курсором, розсунеться посилання «Прикрасьте вашу сторінку». Перейдіть по ній і виберіть тему, для оформлення моя сторінка. Більш докладний матеріал, що міститься у публікації:

 

  • Красиво оформлені однокласники

 

Після вибору тематичного оформлення, ваша сторінка буде більш симпатичною і поєднується з вашим внутрішнім настроєм.

Моя сторінка після реєстрації в однокласники

Після всіх дій, і безпосередній реєстрації, вам слід заповнити дані про себе повністю. Ця процедура, дозволить більш детально розповісти про ваші захоплення, уподобання та інтереси, в самих різних напрямках.

Реєстрація однокласники моя сторінка

Додатково:

Можливо, після того, як ви зареєструвалися в однокласниках, вас зацікавить як здійснюється вихід з соц. мережі, а також часто виникають хибності і їх рішення, ви знайдете в наший докладної статті:

 

  • Як вийти з однокласників?

 

Також рекомендуємо відвідати розділ нашого сайту «Однокласники», в ньому ви зможете знайти багато корисної інформації про соціальної мережі [ok/ru]

моя сторінка

Після того як всі дані заповнені, ви можете насолоджуватися спілкуванням з друзями, природно у кого вже є зареєстровані акаунти, знайти своїх однокласників або стати учасниками захоплюючих груп і це лише маленька дещиця того, що вас чекає. Однокласники — це зручний і цікавий сервіс, після реєстрації у якому вас чекає не тільки перераховані вище переваги, але також і можливість грати всередині веб-сайту в улюблені ігри, додавати фото, створювати тематичні групи. До речі, групи в однокласниках можуть стати додатковим джерелом прибутку для малого і середнього бізнесу. Тут ви зможете знайти цільову аудиторію, яку може зацікавити ваш продукт або послуга. Сподіваємося реєстрація, завдяки нашій інструкції, пройде швидко і легко, а однокласники стануть, одним з ваших часто відвідуваних сайтів.

Короткий опис статті: реєстрація однокласники

Джерело: Реєстрація однокласники моя сторінка

Також ви можете прочитати