Реєстрація на сайті однокласники , як зареєструватися . Однокласники

06.06.2016

Однокласники — Реєстрація на сайті, безкоштовно

Реєстрація на сайті однокласники задоволена проста, але у багатьох виникають деякі проблеми і труднощі при створенні нової сторінки і заповненні полів даних користувача. Зараз ми докладно розберемо як правильно зареєструватися в соціальній мережі одноклассники.

Для початку перейдіть на головну сторінку вашого сайту: odnboklassniki.ru а натиснемо кнопку «Реєстрація» як на малюнку:

натисніть на зображення, щоб збільшити

Після чого відкривається сторінка реєстрації на сайті однокласники. яке виглядає наступним чином:

Реєстрація на сайті однокласники , як зареєструватися . Однокласники

Для збільшення натисніть на зображення

Заповнюємо всі поля. Думаю тут немає нічого складного і не повинно викликати запитань на даній стадії. Якщо що пишіть в коментарях на цій сторінці внизу. Заповнюйте поля правильно і бажано достовірно. Вас можуть шукати по базі однокласників близькі та друзі. Якщо ви не достовірно введіть свої дані, то Вас просто не знайдуть. Логін і пароль вводите уважно і бажано збережіть окремо на листочок і в комп’ютері.

Увага. замітка! Логіни та паролі мають властивості — губитися і забуватися. Та придумайте логін простіше, а пароль довше і складніше, щоб його було важко підібрати. Але ні в якому разі не дату свого народження чи тому подібне. Такі паролі дуже легко підбираються і зламуються.

Ось як вийшло у мене:

Реєстрація на сайті однокласники , як зареєструватися . Однокласники

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Як заповнили всі поля, все перевірили і записали на листочок пароль — натискаємо на велику клавішу «Зареєструватися » і переходимо на наступну сторінку однокласників .

1 крок реєстрації.

Нас просять ввести поштовий ящик, на який, в разі втрати пароля, буде вислано новий пароль. Тому ящик треба вказувати робочий і бажано особистий. Як. наприклад. у мене… Також на цьому кроці Вам запропонують ввести пароль від Вашої поштової скриньки, щоб знайти за допомогою пошукового робота ваших друзів (з ким ви спілкувалися через вказаний e-mail). Вказувати чи ні, вирішувати Вам. Цей крок можна пропустити, натиснувши на «Пропустити>>» внизу сторінки.

2 крок реєстрації

Місце навчання або роботи. По-моєму, все гранично ясно. Вказуєте свої місця зайнятості і після реєстрації Вам будуть показані люди, які вчаться чи можливо навчалися у вашому навчальному закладі, а також колеги по роботі. Вказуєте свою школу, рік закінчення навчання і скільки років навчалися (у полі пошуку можна вказувати номер школи і місто через пробіл). Натискаємо «приєднатися».

3 крок реєстрації

Зображення ваше. Для того, щоб завантажити вашу фотографію на сайт, виділіть її на комп’ютері та натисніть «Додати фотографію». Після чого ваше фото з’явиться на сайті і буде основним — Вашим аватар. Після цього натискаємо кнопку зберегти. якщо правильно завантажили зображення, або натисніть «Завантажити іншу фотографію», якщо хочете поміняти.

4 — останній крок реєстрації.

І останній крок реєстрації в однокласниках — це активація профілю. Все дуже просто, можете натиснути на кнопку «Активувати безкоштовно» і ваш обліковий запис (сторінка користувача) створений. Тільки перед цим Вам необхідно ввести свій мобільний номер телефону, на який прийде безкоштовно смс з активационным номером вашого профілю. Без неї ви не зможете закінчити реєстрацію

Короткий опис статті: однокласники реєстрація Зареєструватися на сайті однокласники — це просто. Заходьте і реєструйтеся. У цьому Вам допоможе наш сайт з відповідями на поширені питання. реєстрація, однокласники, зареєструватися

Джерело: Реєстрація на сайті однокласники , як зареєструватися | Однокласники FAQ

Також ви можете прочитати