Рецепти смачних гарнірів з фото

30.12.2015

Картоплю сальса
Рецепти смачних гарнірів з фото

Погодьтеся, що м’ясо або риба сиротливо дивляться на тарілці без смачних домашніх гарнірів, які не тільки доповнюють смак котлет або шашлику, але і допомагають перетравлюватися тваринним білкам. Рецепти приготування гарнірів не обов’язково повинні бути занадто складними, оскільки основний акцент робиться на білкове блюдо.

Правильно підібраний рецепт гарніру може підкреслити пікантні особливості м’яса або риби, зменшити жирність і скорегувати смак, додаючи кислинку, збільшуючи або зменшуючи солодкість, гостроту і терпкість. З іншого боку, невдале поєднання другої страви з гарніром призведуть до плачевного результату, і страва буде безнадійно зіпсовано. Як приготувати смачні і корисні гарніри? Це ціле мистецтво, опанувавши яку, ви позбавите близьких людей від нетравлення шлунка. Звичайна варена брокколі, рис, гречка, капустяний салат на оливковій олії та інші швидкі гарніри інколи приносять більше користі, ніж велика кількість борошняних виробів, картоплі і майонезу.

Наші читачі діляться один з одним рецептами смачних гарнірів з фото і обмінюються кулінарними порадами. Багато господинь підходять до приготування обіду творчо, пропонуючи незвичайні авторські рецепти — тушкований гарбуз з зеленим горошком, ріпчасту цибулю, фарширований помідорами, пшоном і горіхами, зелену квасолю з мигдалем і журавлиною або кукурудзу з кленовим сиропом. Якщо ви хочете приготувати найкращі гарніри від Юлії Висоцької, включайтеся в творчий процес і сміливо експериментуйте!

Короткий опис статті: однокласники фото Як приготувати смачний гарнір

Джерело: Рецепти смачних гарнірів з фото

Також ви можете прочитати