Reggi.Ru офіційна реєстрація доменів. Реєстратор доменів RU, РФ, COM.

19.02.2017

Доменні зони

Що таке доменні зони (їх ще називають доменами верхнього рівня), простіше пояснити на прикладі. Наше доменне ім’я reggi зареєстровано в доменній зоні ru, таким чином, повне доменне ім’я виглядає як reggi.ru.

Доменна зона ru делегована Росії — це означає, що корпорація ICANN, яка керує Інтернетом, передала управління даною зоною Росії. Кожна країна має власну доменну зону, наприклад, Вірменія — am, Бельгія — be, Індія — in, Польща — pl, Україна — ua і так далі. Такі доменні зони називаються національними, проте існують ще й загальносвітові доменні зони, які не належать конкретній країні.

найстарішими, а значить, і найбільш шанованими загальносвітовими доменними зонами є com, net, org. Вони з’явилися ще в січні 1985 року, тому вільних осмислених доменів в них дуже мало, і хороші доменні імена в цих зонах цінуються буквально на вагу золота.

Відносно недавно з’явилися доменні зони info, biz, name. Як можна зрозуміти з назв:

  • домен info передбачений для інформаційних сайтів,
  • домен biz — для бізнес-сайтів,
  • домен name — для сайтів приватних осіб

Втім, дана градація досить умовна, і ніхто не забороняє зробити бізнес-сайт на домені info, а на домені biz зробити інформаційний проект.

Існують спеціалізовані доменні зони, наприклад, asia призначена для тихоокеанско-азіатського регіону, в домені mobi всі сайти повинні бути оптимізовані для роботи з мобільних телефонів, домен travel призначений для сайтів туристичної спрямованості, а домен .tel використовується для розміщення вашої контактної інформації на спеціальній сторінці контактів, не вимагає хостингу.

Технічні подробиці

Реєстрація доменів ru займає близько 30 хвилин, домен буде працювати не раніше, ніж через добу — реєстр доменної зони протягом цього часу тестує домен на можливість делегування (розміщення на зазначених dns-серверах). Домен реєструється на 1 рік, продовження можна робити за 2 місяці до закінчення строку реєстрації.

Реєстрація доменів com, net, org, info займає близько 15 хвилин, сайт починає відкриватися протягом доби. Термін реєстрації — до 10 років, продовження можливе на термін від 1 до 9 років.

Після реєстрації домену .tel не треба розміщувати домен на хостинг. Нова технологія дозволяє створювати сторінку контактів безпосередньо на DNS серверах. Оновлення даних відбувається моментально.

Reggi.Ru офіційна реєстрація доменів. Реєстратор доменів RU, РФ, COM.

Реєстрація доменів є нашою спеціалізацією з моменту створення компанії в 2005 році, тому Ви можете бути впевнені, що працюєте з кваліфікованими фахівцями. Ми прагнемо надавати хорошу підтримку і постійно проводимо спеціальні акції, коли купити домени можна за дуже низькими цінами.

Короткий опис статті: однокласники реєстрація

Джерело: Reggi.Ru — офіційна реєстрація доменів. Реєстратор доменів RU, РФ, COM.

Також ви можете прочитати