Програма шпигун в однокласниках [готове рішення] . МойАгент, 007

19.02.2017

Програма шпигун в Однокласниках

Програма шпигун в однокласниках [готове рішення] . МойАгент, 007

Привіт, шановний читачу! Перед вами цікавий матеріал, присвячений різним аспектам мобільної безпеки. І це не тільки пошук програми шпигун в однокласниках, але і практичні поради по забезпеченню конфіденційність та захист важливої для вас інформації! Я поділюся з вами особистим досвідом, а в кінці статті на вас чекає цікаве тематичне відео.

Отже, мені давно цікаво, чи існує реально працююча програма шпигун в однокласниках, яка дозволила б збирати будь-яку інформацію про людей в цій популярній соціальній мережі? Причому мова йде не просто про відомостей у публічних анкетах, а про конфіденційного листування між користувачами? Я користуюся даної соціалкою вже давно, зламувати нікого не збираюся. Але оскільки сам часто спілкуюсь з колегами по роботі на важливі теми, хочеться бути впевненим в тому, що ці повідомлення ніхто сторонній прочитати не зможе. З цією метою я і відправився в Інтернет, щоб переглянути софт там.

У підсумку завантажити програму шпигун для однокласників мені так і не вдалося, оскільки знайдений софт опинявся або не працюють, або відвертим лохотроном! Небезпечним, навіть здатним привнести в мобільник купу вірусів. Програми я шукав під Андроїд, оскільки значну частину часу волію користуватися соціальними мережами саме з мобільного пристрою. Наступною думкою був пошук альтернативного ПЗ, створеного для резервування наявної інформації. І така утиліта знайшлася!

Сервіс, про який я далі розповім, складається з двох окремих елементів. Перший – додаток під смартфон на базі ОС Андроїд. Другий – віддалений сервер, на який всі зібрані дані пересилаються. В мобільнику формуються архіви, а потім відомості передаються через Інтернет на потрібний ресурс. Там розташовується особистий власний кабінет, який доступний тільки людині, настроившему З самого початку. Підтримується автоматичний збір листування з різних клієнтів під соціальні мережі і меседжери. І навіть запис телефонних розмов! Плюс мені сподобалася функція відправки даних при активній мережі Wi-Fi, що здатне значно заощадити дорогоцінний мобільний трафік.

І хоча завантажити програму шпигун однокласники безкоштовно так і не вийшло, я прийшов до вельми цікавих висновків! Зловмиснику не обов’язково використовувати щось спеціалізоване, оскільки навіть найпростіші службові утиліти цілком здатні збирати дані. Але я не хочу акцентувати вашу увагу на конкретній програмі, адже принцип їх дії практично ідентичний. Тому раджу тримати мобільник завжди при собі, і не передавати його в руки сторонніх (а особливо – малознайомих людей.

Нижче я розмістив невелике відео про налаштування сервісу, описаного двома абзацами вище. У ролику я все досконало розібрав, тому бажаючі випробувати сервіс для копіювання інформації зі свого телефону легко зрозуміють процес налаштування. Я лише нагадаю, що не слід встановлювати такий софт в чужий мобільник! Уявіть себе на місці власника смартфона, вам навряд чи подібне припало до вподоби!

Короткий опис статті: в однокласники пошук людей В статті не тільки розглядається програма шпигун в однокласниках, але і даються реальні практичні поради, які допоможуть підвищити безпеку вашого програма шпигун,однокласники,соціальна мережа,безпека,злом,android,Однокласники,системи безпеки

Джерело: програма шпигун в однокласниках [готове рішення] | МойАгент — 007

Також ви можете прочитати