Програма для створення віньєток

19.02.2017

Програма для створення віньєток

Програма для створення віньєток

Однокласники дуже просто створювати віньєтки для дитячого садка, школи. Російськомовний інтерфейс, логічна послідовність дій, автоматизована робота, готові рамки та фон – все це робить програму дуже зручною для швидкого складання фото в готові віньєтки. Завантажити демо-версію програми [photovin202demo.exe] для ознайомлення з її роботою можете тут .

Послідовність дій при роботі з програмою:

1. Створіть новий проект, в якому вкажіть розміри документа, дозвіл для верстки та друку та інші параметри,

2. Перейдіть у вкладку Файли фотографій. У ній додавайте фотографії в ваш проект, з яких буде складатися віньєтка. Виберіть фотографії з комп’ютера (з лівої колонки програми) і за допомогою кнопки Програма для створення віньєток
додайте фото в проект.

3. У вкладці Шаблони вибирайте орієнтацію аркуша рамку для віньєтки.

4. Далі слід перейти у вкладку Рамки і підпису, в якій ви можете редагувати рамки для віньєток, визначитися з її розмірами і додати однотипні рамки до всіх фотографій дітей. Тут же ви можете підписати фотографії.

5. У вкладці Верстка потрібно вибрати фон для майбутньої віньєтки, розмістити на ній фотографії дітей вручну або автоматично за заданим шаблоном. Тут також підписуємо вашу готову роботу, а також на цьому етапі доступно зміна розмірів фотографій, підписів до них, додавання текстових ефектів.

Проте в демо-версії вам можна тільки ознайомитися з роботою програми, зберегти на комп’ютер в PSD форматі або роздрукувати можна тільки в PRO версії програми.

Короткий опис статті: програма однокласники В програмі Однокласники дуже просто створювати віньєтки для дитячого садка, школи. Доповнення,програми,Програми графіки

Джерело: Програма для створення віньєток

Також ви можете прочитати