Програма для скачування музики з однокласників, Video DownloadHelper 4.9.9

03.05.2015

Програма для скачування музики з однокласників — Video DownloadHelper 4.9.9

Хочу познайомити вас з плагіном для скачування файлів з «Однокласників» — Video DownloadHelper 4.9.9. Часто ми стикаємося з необхідністю скачати аудіо або відео з сайту не виходячи з браузера. У тому випадку якщо у вас встановлений Mozilla Firefox існує доповнення для даного браузера — DownloadHelper, яке допоможе завантажити відео з соціальної мережі «Однокласники». Цей додаток дозволяє також завантажувати контент з таких сайтів як: MySpace, Google Video, DailyMotion, Porkolt і iFilm і всіма популярного сервісу YouTube, адже часто хочеться скачати якесь відео до себе на комп’ютер, а розробники або ще не додумалися або просто не хочуть зробити інструмент для скачування, але на допомогу прийде DownloadHelper. Програма відмінно працює з останніми версіями Mozilla Firefox і не перестає оновлюватися.

Скріншот програми Video DownloadHelper :

Давайте детально розглянемо процес роботи з програмою Video DownloadHelper 4.9.9 для скачування музики і відео з Однокласників :

-Для початку слід встановити браузер Mozilla, якщо він у вас ще не встановлений. Далі потрібно завантажити і встановити додаток DownloadHelper. Для установки досить запустити скачаний файл, відкриється вікно браузера і вікно з даними доповненням, потрібно його вибрати і натиснути кнопку «Додати». Після цього бажано перезавантажити комп’ютер.

-Все, плагін встановлений, прийшов час скачувати відео. Відкриваємо браузер і йдемо в соціальну мережу однокласники.

-Знаходимо вподобаний ролик або музику і включаємо.

-Зліва, поряд з адресним рядком крутяться три маленьких кульки (синій, червоний і жовтий), якщо вони вже придбали колір і почали «танцювати», значить ролик готовий для скачування.

-Клацаємо по таким же кольорових кульок, як і біля адресного рядка, тільки більш великим і розташованим нижче. Розпочнеться завантаження файлу.

-Можна також клацнути по стрілочці близько кульок і ви побачите випадаюче меню з цілим рядом функцій: завантажити і конвертувати (перед закачуванням вам пропонують вибрати формат завантаженого файлу), швидке завантаження, копіювати посилання (просто скопіювати посилання на відео), зберегти файл, провести конвертацію, в чорний список, соціальний обмін (поділитися посиланням із друзями на відео через найпопулярніші соціальні сервіси), захищене сховище (необхідно встановити SecretHelper Firefox extension), помістити в комору, послати на мобільний телефон (завантажити і відразу ж відіслати запис на мобільник).

загалом, за допомогою програми Video DownloadHelper 4.9.9 процес скачування музики і відео з Однокласників та інших ресурсів стає на багато зручніше. Коли ролик скочується його можна буде взяти в папці «Завантаження». Для цього легше всього буде перейти в Mozilla, інструменти — завантаження, відобразиться список усіх вироблених закачувань. Вибираємо ту, яку потрібно, клацаємо на праву кнопку «миші» і вибираємо в высветившемся меню «відкрити папку з файлами» і потрапляємо відразу ж в потрібне місце, причому файл, який вам потрібен вже виділено і вам не доведеться шукати його у безлічі інших завантажених папок і файлів.

Короткий опис статті: відео однокласники Хочу познайомити вас з плагіном для скачування файлів з Однокласників — Video DownloadHelper. Ви можете завантажити Video DownloadHelper 4.9.9 з нашого сайту Softwarerus.

Джерело: Програма для скачування музики з однокласників — Video DownloadHelper 4.9.9

Також ви можете прочитати